Holky, jezte zase vdolky

Holky, jezte zase vdolky https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/380584/bmid_holky-jezte-zase-vdolky-cXp-380584.jpg 5 12 3

Dvě sestry, které milují kuchařky a společné vaření, sepsaly svoji vlastní kuchařku. Takovou, kterou lze jen tak listovat s šálkem čaje u snídaně a která navodí pocit pohody a chuť vyzkoušet si nejen jídlo na fotce, ale i příběh, který s ním může být spojený. Co třeba si připravit snídani do košíku, jít si zaběhat na krásné místo a tu snídani si tam potom vychutnat? Důležité pro ně je i to, aby byl recept tak popsán, že prostě není možné při dodržení postupu jídlo zkazit. Toto všechno se holky snažily vložit právě do své kuchařky. Ne, nenajdete v ní žádné "moderní" recepty typu řepná buchta, které jsou zdravé, ale s chutí sušeného sena. Najdete v ní jejich nejoblíbenější a milionkrát vyzkoušené recepty z poctivých surovin. Ostatně pokud uvaříte svíčkovou z domácího vývaru, pěkné zeleninky a nesníte k tomu deset knedlíků, jedná se v podstatě o zdravé jídlo. Základem tedy je: vařte z kvalitních a základních surovin, nepřejídejte se, jezte všechno, sportujte a zaručeně vám bude dobře na těle i na duši. Tak jako jim.... celý text

madem
13.02.2024 4 z 5

Kuchařka je nádherná. Má nádherné fotky, podle receptů se dá vařit.
Jen po prolistování vlastně nevím. Nic moc mě nezaujalo.
Možná kdybych žádnou jinou neměla. Zde je totiž od všeho trošku: klasika česká, klasika cizí, novinky v kuchyni, pečení i polévky.

domihruzkova
25.11.2021 5 z 5

Snad nejkrásnější kuchařka, kterou jsem kdy držela v ruce! Nádherné fotografie přes celou stranu, kvalitní papír a výborné recepty. Co jsem vyzkoušela, to se povedlo a chutnalo výtečně. Občas jen tak listuji kuchařkou, kochám se těmi dobrými jídly a vybírám, co uvařím příště. Určitě doporučuji!

LilianaFalcon
14.08.2020 5 z 5

Název ve mně sice evokoval, že se bude jednat o staré tuzemské recepty, ale vůbec mi nevadilo, že to tak nakonec nebylo.
Rozhodně se tam našlo pár receptů, které s chutí vyzkouším.
Moc se mi líbilo netradiční rozdělení receptů :-)
A ty fotky k nim!

Autoři knihy

Kniha Holky, jezte zase vdolky je v