Holky jako nitky

Jess Huntová, Cyrille, Vania – holky jako nitky. Holky, které se proslavily svou extrémní štíhlostí. Holky, které za svou krásu zaplatily příliš mnoho. Jess zemřela na předávkování drogami. Cyrille prodělala v dětství ženskou obřízku. Ve 12 letech ji otec prodal obchodníkovi s velbloudy. V dospělosti spáchala sebevraždu, když se dozvěděla, že má AIDS. Vania je už deset let nezvěstná. Zmizela poté, co se na klinice léčila s anorexií. A Jon Boix je mladý novinář, jenž právě dostal za úkol napsat reportáž o této bývalé topmodelce. Nikdo neví, co se s ní před deseti lety stalo, zda je ještě vůbec naživu a jak se jí podařilo zmizet jakoby mávnutím kouzelného proutku....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/40_/40335/holky-jako-nitky-40335.jpg 452

Cool Girl

Chicas de alambre (2008)

Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, CooBoo

dancav28

Tato kniha mě moc bavila, četla se sama. Mohu jen doporučit

brzda.
02.02.2017

Tahle kniha se mi neskutečně líbila.

jajaja136
24.01.2015

Souhlasím s Evčou98.

michaela2523
08.01.2015

Jako puberťačka jsem z této knihy byla naprosto nadšená!

Evča98
29.12.2014

Kniha se mi opravdu líbila. Nemohla jsem se od ní odtrhnout. Až do posledních stránek nevíte, co se stalo. Každou kapitolou odhalujete více zajímavostí a přemýšlíte nad tím, jak to dopadne. Já ji přečetla jedním dechem. Byla prostě úžasná :)

DitaV
23.12.2013

Na knížce se mi líbilo,že je postavena na reálných faktech.Jsou zde uváděny srovnání s osobami,které opravdu existují,tudíž nám jsou postavy bližší a dokážeme si je lépe vybavit. Také se často objevuje přímá řeč a je v ní hodně citově zabarvených slov. Knížka je psána ichformou - z pohledu hlavní postavy Jona. Kapitoly jsou krátké. Příběh je psán chronologicky a autor dost často příběh "usekne" a zbytečně průběh zakončí rychle. To je snad jediné co bych mohla této knize vytknout :) Čte se skvěle,já jsem se u ní opravdu nenudila. Určitě bych jí doporučovala přečíst :)

zanetamel
26.03.2013

Tuto knihu mohu jen a jen doporučit.Je moc pěkně napsaná,čte se úplně sama.

RoseDawson157
17.09.2012

Miluji knížky ze série Cool Girl.Jsou vždy zábavné i poučné v nádherné rovnováze.Tahle se mi snad líbila nejvíce.Jona jsem si oblíbila držela jsem mu palce celou cestu,aby Vanii našel.

Meii
21.07.2011

tato kniha mě prostě děsně vtáhla.. toto téma mi vůbec není cizí.. žádný přeslazený románek se nekonal..

Jordi Sierra i Fabra

Jordi Sierra i Fabra