Holky jako nitky

Holky jako nitky https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/40335/holky-jako-nitky-40335.jpg 4 56 9

Jess Huntová, Cyrille, Vania – holky jako nitky. Holky, které se proslavily svou extrémní štíhlostí. Holky, které za svou krásu zaplatily příliš mnoho. Jess zemřela na předávkování drogami. Cyrille prodělala v dětství ženskou obřízku. Ve 12 letech ji otec prodal obchodníkovi s velbloudy. V dospělosti spáchala sebevraždu, když se dozvěděla, že má AIDS. Vania je už deset let nezvěstná. Zmizela poté, co se na klinice léčila s anorexií. A Jon Boix je mladý novinář, jenž právě dostal za úkol napsat reportáž o této bývalé topmodelce. Nikdo neví, co se s ní před deseti lety stalo, zda je ještě vůbec naživu a jak se jí podařilo zmizet jakoby mávnutím kouzelného proutku.... celý text

Pro děti a mládež , Dívčí romány

Vydáno: , CooBoo

Chicas de alambre , 2008

dancav28
29.03.2018 5 z 5

Tato kniha mě moc bavila, četla se sama. Mohu jen doporučit

brzda.
02.02.2017 5 z 5

Tahle kniha se mi neskutečně líbila.

jajaja136
24.01.2015 5 z 5

Souhlasím s Evčou98.

michaela2523
08.01.2015 5 z 5

Jako puberťačka jsem z této knihy byla naprosto nadšená!

Evča98
29.12.2014 3 z 5

Kniha se mi opravdu líbila. Nemohla jsem se od ní odtrhnout. Až do posledních stránek nevíte, co se stalo. Každou kapitolou odhalujete více zajímavostí a přemýšlíte nad tím, jak to dopadne. Já ji přečetla jedním dechem. Byla prostě úžasná :)

DitaV
23.12.2013

Na knížce se mi líbilo,že je postavena na reálných faktech.Jsou zde uváděny srovnání s osobami,které opravdu existují,tudíž nám jsou postavy bližší a dokážeme si je lépe vybavit. Také se často objevuje přímá řeč a je v ní hodně citově zabarvených slov. Knížka je psána ichformou - z pohledu hlavní postavy Jona. Kapitoly jsou krátké. Příběh je psán chronologicky a autor dost často příběh "usekne" a zbytečně průběh zakončí rychle. To je snad jediné co bych mohla této knize vytknout :) Čte se skvěle,já jsem se u ní opravdu nenudila. Určitě bych jí doporučovala přečíst :)

zanetamel
26.03.2013 5 z 5

Tuto knihu mohu jen a jen doporučit.Je moc pěkně napsaná,čte se úplně sama.

TessDragon
17.09.2012 5 z 5

Miluji knížky ze série Cool Girl.Jsou vždy zábavné i poučné v nádherné rovnováze.Tahle se mi snad líbila nejvíce.Jona jsem si oblíbila držela jsem mu palce celou cestu,aby Vanii našel.

Meii
21.07.2011 5 z 5

tato kniha mě prostě děsně vtáhla.. toto téma mi vůbec není cizí.. žádný přeslazený románek se nekonal..

Jordi Sierra i Fabra
španělská, 1947
2010  81%Holky jako nitky
2011  84%Franz Kafka a panenka cestovatelka

Kniha Holky jako nitky je v