Holka, vzchop se! – Nevěř lžím o tom, kdo jsi, a buď sama sebou

Holka, vzchop se! – Nevěř lžím o tom, kdo jsi, a buď sama sebou https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/454570/mid_holka-vzchop-se-never-lzim-o-tom-kd-4c8-454570.jpg 4 7 3

Máte někdy pocit, že všichni ostatní mají život „zmáknutý“, ale vy o něm nemáte ani páru? Pokud ano, Rachel Hollis vám něco řekne: JE TO LEŽ. Lži, které jsme si říkali tak často, až jsme jim uvěřili Jako zakladatelka internetové stránky TheChicSite.com a generální ředitelka své vlastní mediální společnosti vybudovala Rachel Hollis obrovskou on-line komunitu tím, že sdílela tipy pro lepší život a zároveň se bezostyšně podělila o nedokonalosti svého vlastního života. V této inspirující knize Rachel odhaluje dvacet lží a mylných představ, které nám příliš často brání žít radostně a produktivně, lží, které nám byly omílány tak často, že už je ani nevnímáme. Buďte spokojené, sebevědomé, usměvavé a skutečné ženy S bolestivou upřímností a humorem sobě vlastním Rachel rozebírá falešné skutečnosti, které v ní někdy zanechaly pocit ohromení, ale také méněcennosti. Odhaluje rovněž konkrétní praktické strategie, které jí pomohly tyto lživé skutečnosti pokořit. Prostřednictvím této knihy se vás autorka snaží povzbudit, pobavit a tak trochu „nakopnout“ a přesvědčit, abyste udělaly všechno pro to, aby se z vás staly takové ženy, kterými jste vždy chtěly být – ženy spokojené, sebevědomé, usměvavé, skutečné. Mějte se rády a nevzdávejte se Tato kniha vás bude doprovázet na cestě za plnohodnotným, vášnivým a aktivním životem, ale také vám pomůže mít se rády, nevzdávat se, naučit se udělat šťastnými především samy sebe, protože jen tak můžete rozdávat spokojenost a štěstí i ostatním.... celý text

Literatura naučná , Osobní rozvoj a styl , Psychologie a pedagogika

Vydáno: , Anag

Girl, Wash Your Face , 2018

Ponikova
Ponikova
09.01.2022 3 z 5

Za mě jedna z těch lepších motivačních knih pro ženy, nicméně nemůžu říct, že by přinesla nějaké revoluční myšlenky. Přišla v životním období, kdy jsem potřebovala nakopnout, takže některé kapitoly se mnou rezonovaly hodně. Četla se docela hezky. Co mi trochu vadilo, bylo (na můj vkus) časté zmiňování, jak úspěšná autorka je.

1504
1504
21.01.2021 5 z 5

Kniha se mi líbila.

Alena_S
Alena_S
02.10.2020

Jé, to je ta knížka, kde ta dobře zaopatřená paní tvrdí, že pokud chceš být skvělá, máš být jako ona? No nazdar.
Není to vždycky od věci, co píše. Jen její vychloubačné způsoby mi nesednou, a nesedla jsem si ani já na zadek. (s knihou jsem se setkala v AJ) Takže jsem zvědavá, jak si povede v českém prostředí.

dospívání pro dívky

Rachel Hollis
americká
2020  71%Holka, vzchop se! – Nevěř lžím o tom, kdo jsi, a buď sama sebou
2023  %Když se život začne hroutit: O hledání radosti v temnotě a posílení sebe sama

Kniha Holka, vzchop se! – Nevěř lžím o tom, kdo jsi, a buď sama sebou je v