Holka drzá

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Holka drzá s podtitulem Lesk a bída českého šoubyznysu aneb Jak spadnout pod slavnýho ženáče a zůstat celá je upřímnej českej román ze současnosti. Je stylistickou mixkou Sexu ve městě a karlínskýho punku, takže je vhodnej pro holky všech generací. Román vypráví současným jazykem. Provází životem obyčejné holky, která prostřednictvím slavného scenáristy nakukuje do VIP společnosti a nestačí se divit. Holka drzá je prototypem dnešní mladé ženy, která hledá lásku. Chodí do školy, hraje divadlo, kouří stylové cigarety, pije drinky své oblíbené značky a kupuje si své první auto. Má za sebou velmi nepěkné osobní zkušenosti, a přesto se zaručenou přesností vždy letí vstříc dalšímu držkopádu. P.S.: Klukům čtení zakázáno! V knize je totiž zapsán manuál k dívčí duši a nechceme, abyste ho vlastnili a zneužívali! Více o knize: www.holkadrza.cz...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/35_/355659/holka-drza-tkf-355659.jpg 3.67
Žánr
Romány, Literatura česká
Vydáno, Daranus
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha Holka drzá

Přidat komentář
DanaSitta
04.05.2018

velmi otevřená kniha, která dává nahlédnout do zákulisí divadla. Je to takový hodně moderní román. Čte se lehce protože je psaný z velkým nadhledem a humorem.

nikkitta201
22.03.2018

Super knížka. Dobře se čte a příběh rychle ubíhá. Je to o holce, která taky studuje a vztahu se ženatým chlapem. Prý je to psané podle osobní zkušenosti. Mě spíš bavil ten zákulistní pohled do světa celebrit, který je místy dost drsný. Čte se rychle, líbí se mi hlavně současný jazyk - zato palec nahoru!

hoblinabodlina
24.11.2017

Vtipné čtení. Autorka ukazuje současné divadelní poměry.

Autor a jeho další knihy

Tereza Šefrnová
česká, 1980

Podobné knihy

Kniha Holka drzá je v

Přečtených10x
Doporučených1x
Knihotéce10x
Chci si koupit1x