Hodonín nostalgický...a taky něco o tom, jak to snad bylo

Hodonín nostalgický...a taky něco o tom, jak to snad bylo https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/377021/hodonin-nostalgicky-a-taky-neco-o-t-Z3J-377021.jpg 5 5 1

Publikaci „Hodonín nostalgický…a taky něco o tom, jak to snad bylo“ vydalo město Hodonín ve spolupráci s autorem, hodonínským fotografem. Desítky srovnávacích fotografií nových a dobových doprovází zajímavé historické povídání o daném místě. Publikace pojednává například o známých ulicích města Hodonína, významných budovách, hřbitově, kasárnách, lékárnách a mnohých dalších místech i událostech.... celý text

Kryštofka
16.10.2020 5 z 5

V posledních týdnech jsem každý den začínala šálkem čaje a pár příběhy z této knihy. A byl to příjemný a skutečně nostalgický začátek dne. Čtení o proměnách města, kde žiji, mě uchvátilo. Kniha není psána formou nekonečného nezáživného textu. Abecedně seřazená hesla, krátké povídání a fotografie. Místa, která zmizela, místa, která se proměnila, příběhy lidí a k tomu spousta historických fotografií, které autor dokázal shromáždit. A pro porovnání i fotografie z dob nedávných. Vynikající.

historie měst, obcí a regionů historické prameny dobové, historické fotografie Hodonín

2014  100%Hodonín nostalgický...a taky něco o tom, jak to snad bylo
2018  100%Hodonín nostalgický 2
2022  80%Hodonín nostalgický 3

Kniha Hodonín nostalgický...a taky něco o tom, jak to snad bylo je v