Hodně mužských, málo chlapů

Hodně mužských, málo chlapů https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/113889/hodne-muzskych-malo--113889.jpg 3 9 3

Johana a Jarmila mají na krku kromě svého středního věku ještě děti, což jim nebrání doufat, že toho správného chlapa potkají. V první polovině knihy se snaží Johana srovnat s naprosto neperspektivním vztahem, problémy se dvěma pubertálními dětmi, a v polovině druhé se Jarmila beznadějně zamiluje, což má za následek obrácení života naruby, přestože budoucnost je nejistá.... celý text

Aleh
Aleh
26.09.2021 4 z 5

Pro mě neznámá autorka, ale téma, které se v literatuře často objevuje, a které nás čtenářky románů pro ženy s jistotou zaujme. Ženy ve středním věku s dětmi, ale i bez nich touží po lásce úplně stejně. A rády by už konečně poznaly toho svého pravého. A jak už to tak v životě bývá, tak některé vztahy obrátí ženám život úplně naruby. Čtení pro ženy.

magnolia
magnolia
12.01.2015 4 z 5

Přečteno kdysi - mám z toho čtení zpětně dobrý dojem - ze života, autobiografické ladění, humor

kika 13
kika 13
07.11.2012 2 z 5

Johana bilancuje svůj život.Jednotlivé svoje životní situace popisuje z hůmorem.

Zuzana Zajícová
česká, 1956
2006  60%Hodně mužských, málo chlapů
2009  64%Nezbytné pomůcky zralé ženy aneb U konce s dechem i s prachama
2011  92%Drsný život zralé ženy
2014  78%Tančím u tyče
2018  0%Lotr

Kniha Hodně mužských, málo chlapů je v