Hodiny strachu

Joan a jej štvorročný syn si užívajú posledné bezstarostné chvíľky v zoologickej záhrade, ktorá je ich obľúbeným miestom. Keď sa tesne pred jej zatvorením ponáhľajú k východu, Joan zbadá čosi desivé – čosi, čo ju prinúti, aby sa so synom v náručí rozbehla nazad. Od toho okamihu sa pre nich začína trojhodinový boj o život. Pomoc neprichádza, a tak v temnejúcej zoologickej záhrade zostanú uväznení ako zvieratá. Nebezpečenstvu unikajú len vďaka tomu, že Joan to tam dôverne pozná. Nie je však jediná......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/353213/big_hodiny-strachu-B55-353213.jpg 2.959
Literatura světová, Thrillery

Vydáno: , Fortuna Libri (SK)

Fierce Kindom, 2017

Kniha Hodiny strachu

petrulka

Mě se poměrně líbilo. Thriller to asi úplně není, hlavní myšlenkou knihy je pouto matky a dítěte. Chápu, že se bezdětným lidem může zdát děj zdlouhavý, nicméně hlavní poselství příběhu, tedy ochránit své dítě za každou cenu, je vystižené pěkně.

Lenysek

Námět nebo-li myšlenka přepadení v zoo skvělá, ale toto zpracování děs. Dalo by se to pojmout celé jinak a byl by to skvělý příběh. Celé je to na palici, hlavně ti střelci a jejich důvod napadení

Katchun

Musela jsem se hodně přemáhat, abych to dočetla. Dle mého tam bylo dost nelogických věcí a celé to bylo takové nemastné neslané. Ani ten zvrat v závěru to moc nezachránil. A hlavně tam byly věci, které byly zcela nicneříkající a dle mého měly za úkol tu knížku ještě prodloužit. Škoda, šlo to udělat lépe.

E.vi.k

Slabé, málo akce, zajímavý nápad, ale žádné napětí. Hlavní hrdinka mi nebyla zrovna sympatická. Pořád čekáte, že se začne něco dít, ale jen se tam tak vypráví o ničem. To co je v popisu knihu, jako že začíná boj o život a žádný úkryt není bezpečný... Nic se neděje... A hlavně žádná zvířata

hasta

Kravina. Větší blbost jsem teda dlouho nečetla, děj nijaký a konec chabý.

Lucc93

Krásný příběh.. Vlastně je asi docela od věci, říkat o tomto příběhu, že je krásný, ale po dočtení ve mně zůstala ta velikost lásky mezi matkou a jejím dítětem. Příběh byl děsivý, měla jsem z něj dokonce špatné sny. Velmi mě překvapily průměrné recenze, protože za mě kniha stála za to. Super neobvyklý a originální námět. Určitě doporučuji.

LucieVN

Tak já nevím, jestli jo a nebo ne. Je to takový průměr. Že by mě to úplně nudilo se říct nedá. Chvílemi to bylo lehce napínavé, občas jsem pár řádků přeskočila, protože povídání o broucích doma, sledování seriálů nebo vyprávění o příhodách někoho z rodiny mě nebavilo. Konec podivný a navíc by mě zajímalo, jak to dopadlo s miminkem nebo paní učitelkou. Jedno je ale jasné - Joan je matkou roku..

Nymfadora.T.

Nezáživné, nebavilo mě , hlavní hrdinka mě strašně lezla na nervy, opět špatná volba knihy.