$soutez = 0; Časodějové: Hodinová věž - Natalja Vasilevna Ščerba | Databáze knih
Hodinová věž

Třetí díl ságy o kouzelnících, kteří umí čarovat s časem, zavede klíčníky do Časové propasti… Vasilisa pilně studuje na časodějnické škole v Astrohradu. Život jí ale ztrpčuje ředitelka školy a proradná přítelkyně jejího otce Elena Mortinová. Mnohem větší nebezpečí však Vasilise hrozí od Astragora, mocného ducha Ostaly. Podaří se dívce zachránit začasovanou kamarádku Dianu Fréziovou a získat časodějnickou střelu, bez které nelze probudit vílu z věčného spánku? Dokáže pomocí modré jiskry, která se usídlila v jejím srdci, vrátit čas do Eflariusova legendárního zámku?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/35_/350827/hodinova-vez-F1P-350827.jpg 4.645
Série:

Časodějové (3.)

Originální název:

Часовая башня (2012)

Žánr:
Dobrodružné, Fantasy
Vydáno:, Fragment (ČR)
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (13)

Přidat komentář
wildXchos
19. června

Díl mě nebavil tak jako předchozí. Spousta věcí byla neoriginálních, a právě originalita předchozích dílů mě zaujala. Tady se objevily motivy z Alenky v Říši divů a Harryho Pottera. Také tam bylo málo akce, vždycky se o všem dlouho mluvilo, probíhala dlouhá příprava, ale samotná akce nebyla delší než dvacet stránek.

maxx
19. května

Opět napínavý děj, ale řekl bych že stálé šikanování Vasilisi mě trochu odrazovalo....

dancav28
18. března

Další úžasný díl z této série. Děj je napínavý a čtivý. Asi mě bavil nejvíce ze všech třech dílů. Stále se zde řeší nějaká rodinná "dramata". A jak už psali ostatní tak i moje názory na některé postavy se stále mění. Autorka určitě nezklamala. Konec je otevřený a já už se nemohu dočkat čtvrtého dílu. Snad bude tak dobrý jako ty předešlé :)

Aki12
10. března

Hodinová věž si i potřetí zachovala svou kvalitu. Kniha opět nadchne svým fantastickým světem plným napětí, přátelství, intrik, nástrah, ale hlavně hrátek s časem. Celkový svět, který autorka vymyslela je fantastický a i přesto, že by onen nápad mohl být mnohem lépe využit, stále stojí kniha za přečtení.

Viki0
10. února

Opět další napínavý díl z této úžasné série. Bylo tu podle mě více akce než v předchozím, opět se tu řešily nějaké rodinné vztahy a další odkrývání celého děje. Můj názor na některé postavy se stále mění. Děj byl opět dobře promyšlený a napínavý, ale musím uznat, že předchozí se mi četl o trochu lépe.

Readwoman
10. února

Miluji Časoděje!!! Četba této knihy stejně jako předchozích dílů mě opět okouzlila a nadchla. Z otevřeného konce vyplývá, že zřejmě bude další díl. Všem moc knihu doporučuji a na další díl se nemůžu dočkat!!!

Tetis
20. ledna

Autorka nezklamala. Opět úžasná kniha s napjatým otevřeným koncem. Nemůžu se dočkat, až vyjde další díl - rozmezí půl roku je dost dlouhá doba! Taky doufám, že Vasilisa vyvázne ze všech nástrah a bude jim to v řádu přátelství klapat :-)

Lianica
07. ledna

Další díl opět nezklamal! Ihned mě vtáhl do děje a knihu jsem přečetla jedním dechem. Otevřený konec poukazuje na to, že by teda mělo být ještě nějaké to pokračování a na to se velice těším.

anonym411
08.12.2017

Tak třetí kniha byla hodne napínavá.Nejvíce mě mrzel Feš,choval se odporně k Vasilise,ale nakonec to nebyl pravy on svým zpusobem chtel ji ochranit před nebezpečím..U každy knihy z teto serie je otevřeny konec.Chápu že někomu se nelíbí otevřenej konec ale ona chce nalákat čtenáře k četbě.

Paulle
13.11.2017

Kniha se mi hodně líbila a já jo můžu jen doporučit

Karolína21
16.10.2017

Nádherná knížka! Všem doporučuji. A samozřejmě i ty předchozí díly

superleontynka
25.09.2017

Jestli mám vybrat díl, který se krásně čte, tak je to jednoznačně hodinová věž!
Přečetla jsem ji za jeden večer... A opět se musím uchýlit k pozitivnímu hodnocení...

(SPOILERY OHRANIČENY "")

Knížka mě od začátku vtáhla do děje ("proč je to na černovodu?!") a začátek školy... nemohli jsme začít lépe…
Elena mě trochu zarmoutila "jelikož jsem myslela, že už má s Vasilisou kladný vztah". Trošku mě mrzel Feš, ale nakonec opět překvapil. Černá královna opět zabodovala, jelikož má jako jediná trošku lidský charakter.
Krásnou knihu však opět kazí konec, který je opět "nezavřený". Naše paní autorka NEUMÍ psát konce...
Ale čtyři hvězdičky si rozhodně zaslouží (díky Eleně a Černé královně)

kristi4430
24.09.2017

Velice čekám!