Hodinky

Kniha Hodinky - společenský román Na nejrušnější ulici ve městě se s přesným úderem na hodinkách střetají po třiceti letech hlavní hrdinové – pilot Samuel a fotografka Patricie. S tisíci otázkami v očích a strachem v srdcích zjišťují, jestli se osoba, kterou tenkrát milovali, skrývá v těle, které téměř nepoznávají. Postupně odhalují tajemství svých minulostí a znovuobjevují stará, známá, milovaná, a tak dávno ztracená já, která pohřbili dokonce i sami před sebou. Jak dokázali překonat třicetiletou propast, kterou mezi nimi život vykousal? Proč Samuel beze slova a beze stopy zmizel? Jak se se Samuelovým zmizením Patricie vyrovnala? Kolik zemí museli oba procestovat, aby zjistili, že to, co hledali, měli přímo pod nosem?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/420741/big_hodinky-H1r-420741.jpg 4.2159

Kniha Hodinky

janina66

Nádherný příběh o životní lásce Samuela a Patricii. To, že Patricie hledala Sama a nemohla ho najít, to beru. Ale po té, co kluci vyrostli, a Samuel nehledal Patricii, když věděl přibližně kde, to beru jako slabost a strach. Jako červenou knihovnu tuto knihu nelze považovat, protože je spíše o životě Samuela a jeho dvou synů a životě Patricie, jejích cest za fotografováním po celém světě.

SammSamm

Krásné čtení, těšila jsem se,jak to se Samuelem a Patricií dopadne. Ztráta 30 let mne naprosto odrovnala. Takovéto knihy napomáhají srovnat si priority...

hzd

Za mě krásný příběh. Nemohla jsem přestat číst, jak jsem byla zvědavá, jak to dopadne. Jsem moc ráda, že už na mě doma čeká pokračování.

Michelleee

Moc hezké čtení s krásným příběhem. Jen jsem se občas ztrácela v čase. Pokračování si určitě přečtu.

kika 13

Už aby byl druhý díl......v knihovně.

Lebisova

Knihu jsem přečetla rychle. Moc pěkně se mi četla. Napínavá, i veselá, také zajímavá. U některých kapitol jsem i slzu uronila. Líbilo se mi rozuzlení na začátku knihy, vyprávění více osob o stejné situaci a dění. V knize vystupuje málo osob, takže je z tohoto pohledu přehledná. Nejvíce sympatií měl z mé strany Samuel. Ráda si přečtu pokračování.

Lucopatka

Dočetla jsem s velkým sebezapřením. Od druhé půlky už jsem přeskakovala. Těžké, přetěžké čtení. Přemýšlím, proč má kniha tak vysoké hodnocení...dlouho se mi nestalo, že bych se tak moc sekla.
Nedomyšlené. Nelogické. Nereálné. Těžko uvěřitelné. Nestojí za řeč. Snad jen ten přebal, ten je moc hezký :)

Jindra586

Knihu jsem přečetla jedním dechem za jeden den. Napinavé, láskyplné, úžasné. Trochu jsem se ztrácela v rokách, kdybych asi četla s přestávkami, měla bych problém se najit v jednotlivých obdobích. Ale to je můj pohled, jak jste chtěla napsat o pocitech z knihy. Jinak naprosto úžasné čtení, těším se na druhý díl a pevně věřím, že Patricie se Samuelem prožijí společně spoustu krásných let. Děkuji za nádhernou knihu. Jindra S.