Hodinky

Kniha Hodinky je psychologicko-společenský román, který vypráví napínavý příběh, ač v hlavní roli je "jen prostý život". Pilot Samuel a fotografka Patricie spolu žili s neochvějnou důvěrou a naivitou. Věřili, že právě jim se špatné věci nemohou stát. Všechno se změnilo ve chvíli kdy Samuel odjel na pomoc nejlepšímu kamarádovi. Od té doby se Samuel a Patricie neviděli. Každý prožil svou životní cestu, jak nejlépe uměl. Co se tenkrát stalo? Proč Samuel zmizel a nemohl se vrátit? Jak se každý vypořádal s odloučením? Co zažili na oddělené cestě životem? Střetnou se ještě někdy životy Samuela a Patricie?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/42_/420741/hodinky-H1r-420741.jpg 4.715
Romány, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno, vlastním nákladem

Kniha Hodinky

Dreisii
14. listopadu

Knížku jsem si zakoupila na doporučení v Havlíčkově brodě na knižním veletrhu,kde je sama autorka podepisovala,byla jsem překvapená jak je paní mladá a sympatická :) těšila jsem se až se začtu a musím říct že knižka mě nezklamala.Takhle krásně napsaný propracovaný děj jsem nečekala,knížka mě strhla jako lavina a já hltala každé slovo,slzela v určitých pasážích a usmívala se jak to všechno dopadlo. Moc děkuji autorce za ten zážitek a těším se na další knihu od ní. Už teď jsem její fanoušek :) Všem jenom doporučuji.

magdalen8
11. listopadu

Tleskám. Fantastická kniha.

michal2601
04. listopadu

Velmi inspirativní a laskavý příběh o lásce, která přečká i dlouhé odloučení. Doporučuji.

j_karlovska

Knížka Hodinky mě zcela pohltila již od první strany, nedokázala jsem ji odložit! Zamilovala jsem si každou jednu postavu a NUTNĚ potřebuji pokračování. Postavy byly neskutečně propracované, proto jsem s nimi prožívala všechny životní okamžiky a na mnoha místech se dojala. Tím to ale nekončí, autorka mě taky dokázala upřímně pobavit. Kniha dokázala to, co od skvělé knihy čekám - vyvolala ve mně skutečné emoce a zanechala silný dojem (i po dočtení na ni často myslím a rozhodně je to knížka, ke které se budu ráda vracet). Musím pochválit i nádherné zpracování - kniha je překrásná i pod přebalem, vazba super kvalitní. Těším se na další knihy od autorky, rozhodně si mě svým úžasným stylem psaní získala. 5 hvězdiček z pěti!

nafisa

Kdybych měla vyjádřit, jak na mě kniha Hodinky působí jednou větou, řekla bych, že je to hřejivé pohlazení po duši. Dojemný příběh plný lásky, laskavosti a dobrých skutků.
Příjemně se čte, skvěle vykreslená atmosféra jednotlivých scén, krásné grafické zpracování, jednoznačně kniha, kterou každému doporučuji!

petas25

Kniha hodinky mě naprosto fascinovala. Retrospektivní vyprávění autorka zvolila dle mého názoru naprosto skvěle! U knihy jsem se ani chvíli nenudila a dej mě pohltil. Na konci každé kapitoly jsem chtěla číst dále, abych se konečně vše dozvěděla. Kniha je čtivá, dojemná a napínavá. Doufám, že to není autorky poslední dílo ;-)

Booklover2005

Autorce je nebo bude 25 let, mně je o několik dekád víc. Ale oproti ní si po přečtení této knížky připadám, jak kdybych byla malá holka, co v životě ještě nic nezažila. Síla emocí, pokora a velikost vnitřních hodnot, které v knize popisuje, je u tak mladého člověka naprosto fascinující. Ať už se jedná o bolest z odloučení nebo o lásku otce k nevlastním synům, všechno je na jednu stranu tak syrové na druhou zase neuvěřitelně hřejivé. Konečně román, co má duši. Děkuji!

Kristy_N.

Knihu Hodinky nemůžu jinak než doporučit! Příběh mě bavil od začátku do konce. Slzela jsem u každé druhé stránky a citlivost s jakou je každá kapitola psaná, je víc než obdivuhodná. Mou nejoblíbenější postavou je rozhodně Patrik a doufám, že v dalším díle knihy bude mít víc prostoru a vyprávěcích kapitol. Ještě jednou z celého srdce doporučuji!