Hlubší než hrob

Hlubší než hrob https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/113676/bmid_hlubsi-nez-hrob-J81-113676.jpg 4 108 32

Kalifornie, 1985. Čtyři školáci náhodně objeví v parku napůl pohřbenou mrtvolu mladé ženy se zalepenýma očima a ústy. K případu je povolán Vince Leone, agent FBI a odborník na tzv. profilování vraha. Obětí přibývá, roste i zájem médií, do pátrání se zaplétá také učitelka Anne Navarrová. Na povrch postupně vyplouvají místní dávná tajemství, bolestná, děsivá traumata však zůstávají skryta a zamlčena až do poslední chvíle a někdo zdánlivě důvěryhodný, milovaný a obdivovaný je ve skutečnosti chladnokrevný, brutální psychopat.... celý text

Literatura světová , Detektivky, krimi

Vydáno: , Knižní klub

Deeper than the Dead , 2010

MarianP
MarianP
11.04.2023 3 z 5

Kniha začala veľmi fajn, čakal som takú sondu do začiatkov a vzniku FBI. Prvotné nadšenie však celkom rýchlo upadlo a dej sa začal uberať úplne iným smerom. Kniha sa číta dobre, ale autorka až príliš často odbočuje od témy, napokon to ani nebola detektívka. Nehovorím, že kniha je zlá, ale nie úplne naplní očakávania...

EvaMetzger
EvaMetzger
13.11.2022

Tak to bolo znova jazda od Tami Hoag. Jedna z viacerych mojich oblubenych spisovateliek. Knihu som doslova zhltla za necele dva dni. Aj ked som od zaciatku vedela, kto je vrahom, nemohla som sa od pribehu odtrhnut. Vrelo doporucujem a uz sa tesim na dalsiu od tejto spisovatelky.

caldap
caldap
08.04.2022 5 z 5

Pěkný napínavý děj. Konec - kdo by to čekal? Doporučuji.

Lusa
Lusa
21.01.2022 5 z 5

Za mě skvělé, i když už starší kniha od autorky, ale i tak skvělá, nechybí napětí, vzrušení a zajímavé rozplétání příběhu. Konec jsem čekala trochu lepší, ale jinak nemám co vytknout.

zimolka
zimolka
21.12.2021 4 z 5

Toto je moje první kniha od autorky a musím říct, že opravdu zdařilá.Urcitě si ráda přečtu další.

konicekbily
konicekbily
21.07.2019 4 z 5

Velice zajímavý námět dopodrobna rozpracovaný, někde až -podle mne zbytečně roztažený do šířky - je výborný thriller s častou změnou směru při honění sériového vraha. Pohoda při čtení!

ivoiro
ivoiro
10.01.2019 5 z 5

Tady dávám bez váhání plný počet bodů. Skvělá jízda.

Kortez
Kortez
26.11.2018 4 z 5

Kniha zaujala námětem, pohodové čtení až do konce. Mám rád knihy téhle autorky.

anája
anája
19.06.2018 5 z 5

Pro mne to byl velice zajimavý námět s těmi dětmi.Detektivka byla povedená a přečetla jsem ji rychle.

jprst
jprst
23.05.2018 4 z 5

Podle mého názoru jeden ze slabších autorčiných příběhů, do série Kovac/Lisková to má dost daleko. Tudy cestička k autorčiným knihám asi nevede.

lenkavildomcova
lenkavildomcova
29.04.2018 5 z 5

Dobrá, napínavá.

Etelea
Etelea
22.08.2017 3 z 5

Vůbec nechápu, co se stalo :-( Začala jsem číst a moc mě to bavilo. Ale asi na sté stránce jsem začala "zívat" a bylo pro mě obtížné vydržet. Vraha jsem odhalila hoooodně brzo. Prakticky okolo 150.strany už jsem měla skoro jasno. A pak čtěte dalších 300 stran, když skoro víte... No zatnula jsem zuby a dočetla, ale hodně jsem se do toho nutila.

Mikli65
Mikli65
11.07.2017 5 z 5

Pro mě to byla velice povedená detektivka, čtivě napsaná, mohu jen doporučit.

Olous1
Olous1
11.03.2017 5 z 5

perfektní detektivka.od Tami Hoag jsou knihy velice dobré,doporučuji.

IvusP
IvusP
24.02.2017 5 z 5

Má první knížka od Tami a rozhodně ne poslední! Knížku jsem přečetla asi za 3 dny - jedním dechem. Neskutečně čtivé, chytlavé, napínavé od první až do poslední stránky!

Matylda66
Matylda66
13.08.2016 5 z 5

Jó, tohle mě bavilo. Neotřelá detektivka s bravurně vykreslenou psychologií jednotlivých postav, napětí až do konce. Líbilo se mi, že do příběhu byly zakomponovány i děti, jejich vnitřní myšlenkové pochody....celkově uvěřitelné s životnými postavami. Za mě 5 hvězd, zasloužených :-).

Bookaholik
Bookaholik
16.07.2016

Výborný thriller, jeden z těch nejlepších, jaké jsem kdy četla :) Doslova jsem hltala každé slovo a měla jsem knihu asi za 3 dny přečtenou. Zvláště povedené je rozpracování psychologie postav a rodiny. Opravdu všem doporučuji!

prestiggio
prestiggio
19.01.2016 3 z 5

Zozaciatku som mala problem sa zacitat. Neskor to uz islo dobre. Celkovo hodnotim ako priemernu kriminalku. Nie extratrieda ale da sa citat.

asterixka
asterixka
17.04.2015 4 z 5

Tento román je mou druhou detektivkou od T. Hoag a opět musím chválit. Kniha je velmi čtivá, napínavá, bez nudných zdlouhavých pasáží, pachatele se mi nakonec rovněž podařilo "vyprofilovat" správně :) Trochu méně romantiky a zážitek by byl stoprocentní...

Kodetka
Kodetka
30.11.2014 5 z 5

Výborná kniha, smysluplný poutavý příběh.

napětí

Tami Hoag
americká, 1959
2014  84%Devátá dívka
2016  79%Ledové srdce
2004  81%Popel popelu
2018  84%Hořká sezona
2012  86%Hlubší než hrob

Kniha Hlubší než hrob je v