Hledej Krtka

Hledej Krtka https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/139861/hledej-krtka-139861.jpg 4 13 3

Vypravte se za Krtečkem a jeho kamarády a podívejte se, co všechno toho za jediný den stihnou: hrají si v lese, chystají hostinu nebo se vypraví na návštěvu k zaječí mamince. Na obrázcích se děje spousta veselých věci - prohlédněte si je s maminkou a s tatínkem!

Dáma s hrnstjm
18.02.2018 2 z 5

Český pokus o "Bilderbuch" - za mě palec dolů. V knize jsou divné poměry postaviček (pes velký jako žába, zajíc velký jako medvídě aj.) a celé to na mě působí dojmem CTRL+C / CTRL+V - padni, kam padni... Ale dětem pravděpodobně ke štěstí stačí krteček a další zvířátka :)

zuzi1162
22.11.2015 4 z 5

Na čekání u doktora nebo v nějaké jiné řadě ideální. Nejde to na první pohled poznat, ale je to strukturováno i tematicky, takže i tak pro tří a čtyřleté je to vhodné pro vysvětlování různých zvyklostí. Mě osobně se ale víc líbil Krtek na cestách, proto dávám jen čtyři hvězdičky.

mishulda
29.07.2014 5 z 5

Na první pohled zmatený, přeplácaný obrázek, na ten druhý do detailů vykreslená nějaká činnost. Dobrá kniha na procvičení pozornosti dětí a na alespoň chvilkové zklidnění malých neposedů.

obrázkové knihy bez textu

Zdeněk Miler