Hledej hasiče

Hledej hasiče https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/4196/hledej-hasice-4196.jpg 4 9 3

V této knize, která je volným pokračováním úspěšného titulu Hledej dinosaury, se dozvíš spoustu zajímavostí o hasičích a záchranářích, jejich práci, technice, kterou používají, apod. Ale nejen to. Ke každé kapitole patří obrázek, na nějž se zatoulalo několik zvířat nebo předmětů, které tam nepatří. Najdeš všechny tyto vetřelce?... celý text

Pro děti a mládež
Vydáno: , Sun

Busca los bomberos

simca9342
30.12.2023 5 z 5

Jak vypadal hasičský vůz v roce 1800, proč jsou na ulicích hydranty a jak vypadá záchrana z mrakodrapu?
Zajímavé podané informace na třiceti stranách o práci hasičů a samotných začátcích ohně.

LunaL.
17.09.2023 4 z 5

Syn se nadchl pro hasice, proto jsme v knihovne hledali nejakou knizki o jejich praci. A narazili na tu pravou! Na par strankach je popsana prace hasicu od zacatku po soucasnost, od haseni ohnu po zachranovani v horach. Nechybi ani dostatek ukolu - hledani urcitych veci na obrazcich.
Malym hasicum muzeme jen doporucit! ;)

Briv
01.03.2023 5 z 5

* Syna v knihovně zaujali hasiči, tak si ji půjčil. Líbí se mi, že je celkem detailně popsaná - začíná to už pravěkem, jak lidé přišli k ohni a pokračuje, tak jak se kolem ohně a hasičů vyvíjela historie. Je tam i hledání, což má náš kluk hodně rád i když některé věci (spíše vyšší počet) byl v necelých 4 letech pro něj problém. I tak nás oba hodně bavila a dozvěděli jsme se spoustu zajímavých věcí.
P.S. Je tam okrajově zmíněná například ropná katastrofa a syna to velmi zaujalo. Byl pro mě problém dohledat nějaký materiál, kde to není úplně děsivé (ptáci od ropy atd). Ale jsem ráda, že je tak zvídavý.

Kniha Hledej hasiče je v