Hledání Města Bohů II - Zlaté desky Harati

Hledání Města Bohů II - Zlaté desky Harati https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/39265/bmid_hledani-mesta-bohu-ii-zlate-desky-h-W7U-39265.png 4 8 1

Hledání města Bohů série

Celosvětově známý oftalmolog a badatel Ernst Rifgatovič Muldašev pokračuje ve svém poutavém vyprávění o vědecké expedici do Tibetu, ve vyprávění o hledání bájného Města Bohů. Podle pradávné legendy, kterou vyprávěli nositelé odvěké moudrosti - lámové, jsou ve Městě Bohů pod sochou Čtoucího člověka uloženy zlaté desky Lemuřanů, na kterých jsou zapsány znalosti pradávných civilizací. Co skrývá tajemná jeskyně Harati? Jaké je Jezero démonů? Kdou je Čtoucí člověk a kdo jsou zvěstovatelé Šambaly? Kde má své hranice síla a vliv Kaliásu? Co vidí Harati? Expedice pokračuje a další závoje tajemství padají.... celý text

Esoterika, astrologie, okultismus Literatura naučná
Vydáno: , TML

В поисках Города Богов. Том 2. Золотые пластины Харати (V poiskach Goroda Bogov. Tom II, Zolotyje plastiny Charati) , 2002

Fanfanka
13.02.2013 5 z 5

Konečne v Tibetu v okolí Kailasu.Hladanie Śambaly a Mesta Bohov .Zajímavý opis života Tibetských ludí a samozrejme nadprirodzené veci v okolí hory Kailas.
Tuto knihu som čítal hltavo , a keď sa mi chcelo spať ,tak som sa umyl studenou vodou , aby som mohol zasa čitať, a aby unava zo mňa opadla.

Tibet

Kniha Hledání Města Bohů II - Zlaté desky Harati je v