Hledání vytouženého dne

Hledání vytouženého dne https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/246312/bmid_hledani-hledani-vytouzeneho-dne-YAs-246312.jpg 4 648 109

Hledání série

První díl nové série od bestsellerové autorky Manželské smlouvy. Kate Seymourová vlastní velmi úspěšnou seznamovací agenturu a nadto má zvláštní dar vycítit, kdy se ve vzduchu vznáší skutečná láska. To jí ale v nejmenším nepomůže, když do agentury vtrhne rozezlený (ale zatraceně sexy) právník Slade Montgomery. Tvrdí, že její podnik je podvod…a jestli ne, ať mu Kate pomůže najít tu pravou ženu. Problém je pouze v tom, že Kate se do něj zamilovala sama…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Searching for someday , 2013

perpe2a
06.11.2015 3 z 5

příjemné, oddechové a lehce erotické, doporučuji

Ankavi
05.11.2015 4 z 5

Dobrý nápad, romantika, nenáročnost - prostě oddechovka. Pohádka o tom, jak nikdo není dokonalý, i o tom, že bojovat s kouzly - resp. proti nim - se zkrátka nemá. Příběh okořenila trocha erotiky. A epilog, ten mě tedy dostal.

Yana-66
03.11.2015 4 z 5

Pěkné, romantické, neurazí, nenadchne. Takové zbytečně moc natahované bych řekla.

red_marionette
12.10.2015 4 z 5

"Vypadal jako kdyby dostal do hlavy cihlou." :D

kejty91
11.10.2015 3 z 5

Čtivá, vášnivá kniha s typickým šarmem, který pobaví. Styl psaní, který autorka má, se mi velmi líbí ale tato kniha nebyla tím, co mi nabízela série manželství s miliardářem. I když plus, které bych přičetla knize je ta propojenost. Objevily se zde postavy, které jsem si oblíbila.

Knihu bych doporučila, stejně jako ostatní knihy od autorky.

Karolína18
09.10.2015 3 z 5

Výborný nápad, kniha mě hned zaujala. Četla se hezky, zasmála jsem se u ní, jen to prostě nebylo ono. Zatímco jinde oceňuji pasáže z pohledů obou hlavních hrdinů, zde jako by byl pohled Slada spíše na škodu. Určitě části mi přišly i celkem nudné a zdlouhavé. Kate ani Slade nijak zvlášť neodpovídali mým představám o oblíbených hlavních hrdinech. Myslím si, že série Manželství s miliardářem se rozhodně povedla víc.

Alouette
05.10.2015 4 z 5

Knížka mi vyloženě sedla. Klasická červená knihovna. U toho Epilogu mi skoro dojetím ukápla slzička...:D

machrus
05.10.2015 3 z 5

Nápad dobrý,kniha měla spád,ale prostě přišlo mi, že autorka to chtěla mít rychle za sebou. Měla bych i tedenci srovnávat to s Manželskou smlouvou, protože tam autorka měla chvíle, při kterých se mi sevřela hruď a chtěla se mi uronit slza, protože do situací, do kterých se dostali hlavní hrdinové jsem byla na měkko.Nebylo to, že bych se mi chtělo brečet,ale prostě se mi z té dané situace hlavních hrdinů sevřela hruď a cítila jsem jak bych se cítila v dané situaci asi já. Tohle u knih zbožňuju. Ale prostě vím, že mi v knize i něco vadilo a nesedělo.

petule1
04.10.2015 3 z 5

Hodně podobné jako první série:-(

Anyv
02.10.2015 5 z 5

Tak autorka mě dostala, dlouho jsem váhala, jestli si knížku koupit a nelituji. Moc pěkná knížka, líbilo se mi, že autorka píše jednou za ženu, pak za muže, což se pěkně doplňovalo.

Lee7
30.09.2015 4 z 5

Přečteno za jediný den. Jenifer Probst ukázala, že psaní ji opravdu a baví. Knížka byla vtipná a vůbec jste se u ní nenudily. Navíc za brouzdala do předešlé série hrdinek a ukázala jak teď žijí. Už se nemůžu dočkat další knížky, hezky nás v této navnadila na další dva párečky :o)

shey
27.09.2015 4 z 5

Velké plus za postavy z předchozích knih...doufám,že na Wolfeho přeci jen dojde. Kate byla skvělá, bohužel Slade mi k srdci příliš nepřirostl - takže za mě 4* i když epilog byl i se slzou :)

Anne123
20.09.2015 5 z 5

Vtipná, úžasná kniha! Četla jsem ji jedním dechem. Miluji všechny předešlé knížky od autorky, ale tahle se dostala mezi top :)

Nuttelka
11.09.2015 5 z 5

Jo jo, knížky od Jennifer mě prostě baví :-) Kate mi padla do oka hned, konečně kde hlavní hrdinka není úplně dokonalá, ale o to víc mi je sympatická, navíc já také zadrhávám, takže jejímu handicapu naprosto rozumím... Slade mi tedy zpočátku vůbec nepadl do noty, nabubřelý arogantní chlap, kterému bych dokonce i jednu vrazila :-))) Ale jak se děj vyvíjel, vzala jsem ho na milost, i když pořád zabedněný a nepřístupný, ale ... ach ta láska, ta dokáže divy :-)))

barborelka
08.09.2015 4 z 5

Probstová je super autorka....:-D a její další kniha je toho důkazem. Pěkné, romantické čtení...přesně akorát do sychravého podzimního počasí ;-) Doporučuji

Erinien
05.09.2015 4 z 5

Je to tady, zase jsem do toho milé Jennifer spadla. Říkala jsem si, že knihy z manželské série stačí. A teď jsem si koupila tuto a zdá se, že brzy budu vlastníkem další kompletní série. Ach jo;)
Což znamená, doporučuji všem milovnicím romantiky:)

Maragad
31.08.2015 5 z 5

Hledání vytouženého dne je mým prvním setkáním s Jennifer Probstovou, ale mohu říci, že jsem si její knihu oblíbila již od prvních stránek. Příběh mě do sebe ihned vtáhl a já si připadala, jak kdyby postavy vůbec nebyly fiktivní, bylo tomu právě naopak, připadala jsem si, jak kdyby to byli mí dlouholetí přátelé. Navíc já zrovna erotické romány nevyhledávám, ale v této knize erotických scén rozhodně není přehršel a hlavně vůbec nejsou vulgární. Hledání vytouženého dne mě opravdu nadchlo a já si velmi ráda přečtu jak pokračování této volné série, tak i předchozí sérii Manželství s miliardářem.

LibraryGirl
22.08.2015 5 z 5

Pro mě pěkná, milá a oddechová knížka. Užila jsem si hezký den se sympatickými postavami. Kate byla prostě správná holka a Slade, no než mu to došlo... První půlka příběhu trošku drhla, kdyby autorka ubrala omáčku kolem, tak by měl příběh větší spád a jiskru. Moc se mi líbilo, že se i v tomto díle objevila rodina z Manželské série. Doporučuji:-)
Zajímalo by mě, jaké tajemství bude mít Kennedy... Ale hodně se těším na Wolfeho, ale o něm by měl být až třetí díl :-(

LucyNej
16.08.2015 5 z 5

Výborná oddechová kniha.... Příjemné dovolenkové čtení....

"Nikdy se prostě nesmíte vzdávat naděje, ani když jste zlomení." Robert

Nel-ly
12.08.2015 4 z 5

Ono tam vlastně nění nic nového, zvlášť zajímavého ani originální (i když to v tomhle žánru ani nečekám), a přesto to působí tak nějak správně. Hlavní postavy jsou fajn, příběh je fajn, ta trocha "kouzla", co Probstová přidává do svých knih mi vždycky přišla spíš divná a tady je "divnější", ale budiž... a nejvíc se mi asi líbilo propojení s předchozí sérií a zmínka o postavách, které by se asi mohly stát v budoucnu hlavními.
Taky je to čtivé, ale zase kniha i rychlejšímu čtenáři vydrží na dva večery, což je fajn, z mini knížek jsem pak v depresi, že to hned skončilo a je mi líto peněz (no co, jsem chudá :D)

sex láska pro ženy rodina USA (Spojené státy americké) romantika panenství

Jennifer Probst
americká, 1969
2013  80%Manželská smlouva
2015  81%Hledání vytouženého dne
2014  78%Manželská past
2019  81%Miluj mě jakkoli
2014  81%Manželský omyl

Kniha Hledání vytouženého dne je v