Hledání vytouženého dne

Hledání vytouženého dne https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/246312/bmid_hledani-hledani-vytouzeneho-dne-YAs-246312.jpg 4 648 109

Hledání série

První díl nové série od bestsellerové autorky Manželské smlouvy. Kate Seymourová vlastní velmi úspěšnou seznamovací agenturu a nadto má zvláštní dar vycítit, kdy se ve vzduchu vznáší skutečná láska. To jí ale v nejmenším nepomůže, když do agentury vtrhne rozezlený (ale zatraceně sexy) právník Slade Montgomery. Tvrdí, že její podnik je podvod…a jestli ne, ať mu Kate pomůže najít tu pravou ženu. Problém je pouze v tom, že Kate se do něj zamilovala sama…... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Ikar (ČR)

Searching for someday , 2013

beruzzka
19.04.2020 3 z 5

prvnich asi 80 stran jsem se nemohla zacist, ale pak se kniha cetla dobre, konec byl zbytecne dlouhy, jasny..

Janík511
20.03.2020 5 z 5

Romantika jak má být. Tuhle autorku mám ráda, když si potřebuji pročistit hlavu. Jednoduchý příběh o tvrdohlavém chlapovi, co odmítal lásku. Na odlehčení pěkná pohádka.

Myška43
20.03.2020 5 z 5

Autorku jsem si oblíbila.Je to krásná pohádka pro ženy. Slade, Katy a Robert mě bavili a její matka, tu bych brala hned.Já tedy doporučuji knihu přečíst!!!

Hany.Honey
14.03.2020 odpad!

Ne. Trapnost nad trapnost. Zdlouhavost.
Edice "Světový Bestseller". To jako vážně?!

hasič
24.01.2020 5 z 5

Ani jsem nestihla zadat tuto knihu jako právě čtené, tak rychle jsem jí přečetla, že rovnou dávám přečteno a mám silné nutkání si jí přečíst hned znova.

Terez9119
06.01.2020 3 z 5

Bylo to slabé. Čekala jsem něco ve smyslu Manželské smlouvy (což jsem v podstatě i dostala), ale bylo to o dost slabší. Myslím, že jsem to měla zavřít už při zmínce o matce zemi (v manželství s milionářem jsem to nesnášela a autorka to musí propašovat i sem...). Hlavní postavy nebyly špatné, kamarádky mají krásné pouto, Slade je její typický hrdina, ale cestu jsem k němu nějak nenašla. A na konci to už faaakt moc protahovali. Nevím, jestli se pustím do dalších dílů.

Adris
04.12.2019 4 z 5

Klasika okořeněná zvláštní magií. Líbilo se mi to. Sice jsem si nezamilovala Sladea, ale celkově to byl velmi čtivý román o optimistické dohazovačce a pesimistickém rozvodovém právníkovi.

jinbr
15.11.2019 3 z 5

Od Jenifer Probst jsem už něco četla, tahle kniha mě přišla ale docela utahaná. Je to jako když sledujete tenisty, když si vrací výměny tak jako rozvláčně. Ne jako když nemůžete odtrhnout oči a říkáte si jak to jen mohl vybrat, takový míč. Přitom námět je pohodě, i když trochu ze sféry pohádek. Jen mohl být tentokrát lépe uchopený.

Petra-1
09.11.2019 3 z 5

Kniha mě nedokázala tolik vtáhnout do děje. Možná je to tím, že je psaná z pohledu vypravěče, což u podobných knih příliš nemusím.

kakaba4818
03.09.2019 4 z 5

Kniha se mi líbila. Nedávno jsem na doporučení četla 2. díl a rozhodla jsem se pokračovat. Tato kniha mě zaujala o něco méně než předešlá, ale byla a jsem zvědavá na životní příběhy všech hlavních postav a proto budu pokračovat.

Knižníkritička
03.07.2019

Budu asi jediná, která napíše, že se ji to nelíbilo. Přečetla jsem od této autorky knihu Miluj mě jakkoli a ty mi přišla celkem dobrá, tak jsem si řekla, že zkusím i něco jiného. Ale tohle bylo na mě moc. Pes, co si štekne podle toho, co chce za pamlsek, ženská se zázračnou schopnosti v ruce a je až nadpřirozeně krásná, ale ve 30 panna a na dorážku matka, co ji podstrkuje trávu. A to, že tomu psovi koupili polohovací křeslo, je tečka na závěr.

LuciKo
26.03.2019 5 z 5

Úžasně napsaný příběh s typickým stereotypem - ona romantička věřící na lásku až do smrti, on rozvodový právník s představami značně zkreslenými svými nepříjemnými osobními zkušenostmi a životními osudy, se kterými se setkává v práci. Sympatická ústřední dvojice, mezi kterou to jiskří už od prvního setkání. Velké plus je i setkání s postavami z předchozí série. Skvěle jsem se bavila, těším se na další díl.

ninusshka
25.03.2019 5 z 5

Aleluja. Presne toto som hladala. Prijemnu oddychovku na dovcu.

JanickaP
13.01.2019 4 z 5

Po dlouhe dobe jsem si zase sedla ke cteni. Miluju knizky od kterych nejde odlepit oci a u kazde stranky si rikate "uz musim jit spat", ale pokazdy prejedete na dalsi a dalsi stranu. Zhltla jsem ji najednou, pribeh a se mi libil, zase to bylo neco jineho nez klasika - sekretarka a sef. Jen to jejich neustale odmitani se bylo pomerne casto dokola, proto 4 *, ale jinak super knizka, kterou proste nelze odlozit.

Maruš.D
30.11.2018 4 z 5

Zajímavý příběh, styl psaní mi vyhovoval a postavy byly sympatické. Líbila se mi myšlenka se seznamovací agenturou, avšak “elektrizující dotek” byl na román trochu mimo. Bylo by fajn, kdyby to někdo uměl a mohl by takto poskládat páry dohromady :D ...
Kate byla milá, do Slada se nedalo nezamilovat a plus bonus s jeho sestrou. Za mě fajn kniha :-)

helenkan
30.10.2018 3 z 5

Proč tyhle zamilovaný romantický příběhy skončí u vulgárního popisování milování. Je jasné,že sex k lásce patří,ale takový popis? Asi je to teď moderní,nevím. Mě to prostě pokazí pěkný pocit ze čtení. Jinak je to docela hezký příběh.

Laf
03.09.2018 5 z 5

Úžasná oddychovka, která mne hned vtáhla do děje a knihu jsem skoro hltala. A pejsek Robert je úplně boží :)

LivN
12.08.2018 5 z 5

Knihu jsem si pujčila v knihovně. U prvních kapitol jsem si myslela, že jsem se spletla v žánru a chtěla jsem knihu odložit a nedočíst. Ještě, že jsem to neudělala. Kniha byla fascinující, zábavná, vášnivá a perfektní už dlouho jsem nečetla tak dobrou knihu. Líbilo se mi, že hlavní hrdinové na to neskočili hned u prvních kapitol. Taky se mi líbili scénky s Robertem jak Slade nevěděl kdo to je. To bylo velmi zábavné a musela jsem se nahlas smát. A scéna s Kateinou mámou byla taky dobrá jak je načapala ráno v kuchyni. Slade je naprosto perfektní chlap úplně muj typ. Mám pujčenou celou sérii a doufám, že i druhý a třetí díl bude tak dobrý i když v prvním díle už bylo něco řečeno a hrdinech z třetího dílu a vypadalo to moc dobře už se na to těším. Dávám pět hvězd!

mariva
29.05.2018 5 z 5

Pěkný odpočinkový příběh. Jen jsem trochu nechápala, proč do něj autorka znovu přidala Knihu kouzel, která byla hlavním motivem v předcházející sérii. Tady jsem ji nečekala a ani nebyla potřeba, ale jak se zdá, bude součástí i této další série. Vzhledem k tomu, že se vracejí i postavy, měla by to vlastně být všechno jedna série.

Majjina
12.04.2018 3 z 5

Naprosto souhlasím s komentáři, že se jedná o oddechové a nenáročné čtení...ale pěkné čtení.

sex láska pro ženy rodina USA (Spojené státy americké) romantika panenství

Jennifer Probst
americká, 1969
2013  80%Manželská smlouva
2015  81%Hledání vytouženého dne
2014  78%Manželská past
2019  81%Miluj mě jakkoli
2014  81%Manželský omyl

Kniha Hledání vytouženého dne je v