Hledání vytouženého dne

Hledání vytouženého dne https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/246312/bmid_hledani-hledani-vytouzeneho-dne-YAs-246312.jpg 4 648 109

Hledání série

První díl nové série od bestsellerové autorky Manželské smlouvy. Kate Seymourová vlastní velmi úspěšnou seznamovací agenturu a nadto má zvláštní dar vycítit, kdy se ve vzduchu vznáší skutečná láska. To jí ale v nejmenším nepomůže, když do agentury vtrhne rozezlený (ale zatraceně sexy) právník Slade Montgomery. Tvrdí, že její podnik je podvod…a jestli ne, ať mu Kate pomůže najít tu pravou ženu. Problém je pouze v tom, že Kate se do něj zamilovala sama…... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Ikar (ČR)

Searching for someday , 2013

Kristy.Seb
25.09.2023 4 z 5

Je to však právě naše minulost, která z nás dělá to, kdo jsme a co chceme.

Láska je jediné tajemné kouzlo na světě a jen ona nám dává nějakou naději.

Jediná cesta k pravému štěstí vede přes ztrátu kontroly. Zbytek je jen iluze.

Není správné někoho zahodit jen proto, že je poruchaný.

I ošklivé věci jednou skončí. Když zatneš zuby a bojuješ, všechno zlé nakonec zmizí.

Naše první lásky nás definují, učí nás a díky nim jsme potom silnější.

Pokud nemilujeme napřed sami sebe, může se cit ošklivě zvrtnout.

Láska je zvláštní věc. Nemáte žádné záruky, jen každodenní život a přítomný okamžik.

Možnost zažít lásku stojí za všechno. Za bolest, rozchod, smutek. Je to jediná věc v životě, o níž stojí za to bojovat. A přestože vám nikdo nemůže nic najisto slíbit, nebudete nikdy litovat, pokud v sobě najdete dost upřímnosti a odvahy dávat.

Zajímavý příběh, četlo se to samo. Matka Kate byla boží. Jen nějak nechápu ten název knihy...

Mondaika
04.08.2023 3 z 5

Oddechové čtení, tady mi to od poloviny přišlo padající... Jiné díly od autorky jsou lepší

dominika8192
09.06.2022 odpad!

Už bych s těmahle hovadinama měla přestat. Vážně.

knihomolka525
16.02.2022 odpad!

knihu jsem si objednala na netu, kde se tvářila jako normální vztahovka.Všechno špatně.Nejsem příznivá ke knihám ,kde je to o tom, že klasicky jeden druhého chce ,pak nechce a pak stejně skončí v posteli.Kdo má rád(a) až pornografický lechtivý popis sexuálního aktu přijde si na své. Pro někoho je tato kniha zážitek,pro někoho výdělek a pro mě vyhozené peníze...Nedočetla jsem .Jde do sběru

Jája92
27.12.2021 4 z 5

Ze začátku kniha spíše vyznívala jako klasická harlequinka, obzvláště se svými typickými klišé jak to už bývá u erotických románů. Líbil se mi nápad seznamovací agentury, příběh Roberta a výstřední máma hlavní hrdinky. Je to kniha na jedno přečtení a přesně to, jsem od knihy očekávala, tedy odpočinkové čtení.

Michelleee
13.10.2021 5 z 5

Kniha je perfektně čtivě napsaná. Bavila mě.

janulka1310
17.08.2021 1 z 5

Poté, co člověk dočte Mornštajnovou, se tak nějak nemůže začíst....vydržela jsem asi 15 stránek...asi už tomu šanci nedám...

sarka2260
05.08.2021 1 z 5

Zdlouhavé a nudné. Autorku mám ráda, ale tohle se podle mě moc nepovedlo. Musela jsem se trochu nutit, abych knížku dočetla.

veronika4937
13.07.2021 5 z 5

Tuto sérii mi doporučila kamarádka a upřímně jsem od ní nečekala vůbec nic. O to víc mě překvapilo, jak mě čtení chytlo a skvěle jsem se bavila. Příběh příjemně graduje, má náboj a opravdu dobře se čte.

Zuzulinka
25.03.2021 5 z 5

Kniha splnila mé očekávání. Zajímavé prostředí seznamovací agentury. Jinak děj byl jednoduchý a předvídatelný. Palec nahoru!

happy19
03.12.2020 5 z 5

Úžasný začátek série♡
Za mě taky o chlup lepší,než předchozí Manželské,-)
Jsem nadšená,když má knížka náboj ve všech směrech☆

"Láska je vždy následována stínem strachu"

smejkalova.m
18.10.2020 5 z 5

Od Probst jsem četla před x lety manželskou sérii a to bylo skvělý. Věřila jsem, že tohlebude taky podařené dílo/série a nespletla jsem se. Těším se na zbylé příběhy! :-)

Nika151
12.10.2020 5 z 5

Výborná knížka, J. Probst opět nezklamala. U teto autorky se mi libi motiv “kouzelné knizky”, která se táhne už od série Manželství a navíc se člověk opět letmo setká se stejnými postavami, místy..baví mě to. Jako kdybych potkala staré známé:) první knizka v teto sérii a je vynikající. Hlavní hrdinka Kate, věřící v lásku, a Slade, rozvodovy právník. Oceňuji i pejska, kterého autorka zapracovala na základě reality. Doporučuji!

Vendulik
09.10.2020 3 z 5

Kniha byla takový průměr. Dobré čtivě napsaná ale příběh mě tedy moc neoslovil. Byl takový spíše nereálný. Ale jako odpočinkové čtení dobré.

Siegrid
02.10.2020 2 z 5

Na to, že je to první díl a já začala někde uprostřed jejích dílů, tak je to spíš průměrná kniha. Není to kniha, na kterou byste vzpomínaly. Ale je jasné, že kdo si zamiloval tuhle autorku, přečte si od ní všechno nebo téměř všechno:-)

Ella161
20.08.2020 4 z 5

(SPOILER) Pěkná kniha. Postavy mi všechny přišly sympatické. K Sladeovi jsem si ale musela najít cestu. Sice se mi zamlouval jeho smysl pro humor, ale štvalo mě, jak celou tu situaci s Kate bral. Myslel si, že po sexu všechno skončí a i když si uvědomoval, že je do ní zamilovaný, stejně se choval hnusně. A to nemluvím o tom, jak se zachoval když zjistil, že je Kate panna. Co to mělo znamenat? To bylo od něho fakt podlý. Příběh měl ale skvělé téma. Tohle prostě miluju, když se seznámí přes něco, čemu ten jeden nevěří. Je to nenáročné čtení, ale doporučuji.

petulkapeta
19.07.2020 5 z 5

Uz jsem rikala jak moc miluju epilogy? A tenhle paradni a jinak Slater byl fajn chlap jen neveril v lasku dokud ji nepotkal a k tomu vsemu si ji nepřiznal...s Katy je k sobě kromě citu poutala i laska k Robertovi...pekny příběh a jak jinak od Jennifer

katallinka
21.06.2020 3 z 5

Doufala jsem v něco víc. Kniha byla pouze červenou knihovnou bez nějaké zajímavější zápletky a hodně naivní.

ElaMi
11.05.2020 3 z 5

Kniha sa mi zdá taká "nemastná neslaná". Nenašla som tam niečo čo by ma priamo upútalo a ťahalo. Takže taký priemer

0249
23.04.2020 5 z 5

Je to hezký takový romantický teda aspoň pro mě

sex láska pro ženy rodina USA (Spojené státy americké) romantika panenství

Jennifer Probst
americká, 1969
2013  80%Manželská smlouva
2015  81%Hledání vytouženého dne
2014  78%Manželská past
2019  81%Miluj mě jakkoli
2014  81%Manželský omyl

Kniha Hledání vytouženého dne je v