Hledání příslibu věčnosti

Hledání příslibu věčnosti https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/337485/bmid_hledani-prislibu-vecnosti-Nul-337485.jpg 4 328 63

Hledání série

< 4. díl

Závěrečný díl série Hledání od populární autorky současných romancí. – Arylin Meadsowsová pracuje v seznamovací agentuře Kinnections jako psychologická poradkyně. Učí jógu, radí osamělým duším, stará se o zvířata v útulku a pomáhá milovanému dědečkovi a na hledání své spřízněné duše jí nějak nezbývá čas ani chuť. Poté, co svého posledního partnera přistihla při výuce jógy s žačkou ve velmi nejógové pozici, rozhodla se, že svoje srdce raději věnuje těm, co ji opravdu potřebují. Když k ní do kurzu na zvládání hněvu dorazí důstojník Stone Perry, Arilyn ho hodlá ignorovat, anebo rovnou nesnášet. Ale jiskru, která mezi nimi přeskočí, už nic neuhasí.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Knižní klub

Searching for Always , 2015

kakaba4818
13.09.2019 4 z 5

Rozhodovala jsem se, jestli ohodnotím 3 nebo 4 hvězdičkami. Některé pasáže byly trochu nudné, ale pak byly části, kdy jsem se nemohla dočkat rozřešení! Tato série knih mě dostala, doporučuji!!!

LadyHip
29.06.2019 4 z 5

Po delší odmlce jsem se konečně dočkala posledního dílu. Stone byl skvělý, Arilyn už mě tolik nebavila. Místy to vázlo, ale převládály momenty, kdy to skvěle fungovalo. Jako letní oddychovka super.

Turquoise
16.06.2019 4 z 5

Skvělý díl, po vážném příběhu Wolfa a Gen je tohle zase vtipné, odlehčené. Asi jsem ještě nečetla knihu, kde by chlap byl takový bručoun a brouček zároveň. Výborné zakončení :)

Mi-šu-le
03.05.2019 5 z 5

Mně se poslední díl líbil, možná bych ho jen zkrátila o pár stránek. Arilyniny záliby, jako meditace a jóga mi byly velmi blízké, na druhé straně oceňuji přímočarost a do jisté míry i hulváctví a upřímnost Stona. To popichování mezi nimi mě na všech dílech bavilo nejvíc, ten sex a happyend je jenom příjemný bonus.
Doporučuji, je to příjemné čtení, u kterého si krásně vyčistíte hlavu. :))

LuciKo
12.04.2019 4 z 5

Pro mě bohužel nejslabší díl série. Přesto čtyři hvězdičky, Pinky vybojovala knize tu jednu navíc, kterou bych si jinak nedala. Tak nějak jsem měla pocit, že tohle všechno už jsme četli. Nebo nasadil třetí díl laťku příliš vysoko. Přesto celou sérii hodnotím velice vysoko a času s knihami ani trošku nelituji.

jitka7
03.04.2019 3 z 5

Nebylo to nejhorší, ale Arylin mi bohužel nebyla moc sympatická. To Stone byl v pohodě. Příběh byl pro mě o hodně slabší než ostatní. Tato série se bohužel tak nepovedla jako o Manželství.

Princezna_1
26.01.2019 4 z 5

Docela hezká oddechovka

cori
20.01.2019 3 z 5

Netušila jsem, že se jedná o knihu ze série, což jsem zjistila až po přečtení. Klasická červená knihovna, kdy jsou dva zrazení osamělí lidé k sobě přitahováni sexuálně (viz na každé třetí stránce erekce a vlhkost), ale rozumově se odpuzují, aby v patnácté kapitole "spadla klec". Pohádka na dobrou noc s erotickými sny.

marketa4469
03.01.2019 4 z 5

Kniha se četla velmi dobře, líbilo se mi nahlédnutí do jiného způsobu života hlavní hrdinky.

misak94
31.12.2018 5 z 5

Do této knihy jsem šla abych uzavřela sérii. Ani jedna postava mi před začátkem čtení nebyla vůbec sympatická a říkala jsem si, jestli tuhle knihu vůbec dočtu. Dočetla a musím říct, že do značné míry mi kniha rozšířila obzory ale že bych hlavní postavy měla extra v lásce se říct rozhodně nedá. Arylin mi není sympatická vůbec, se Stonem je to o něco lepší ale pořád to není nejlepší dvojice :) každopádně se kniha četla lehce stejně jako ty předchozí a byla to příjemná oddechovka :)

Helča17
23.12.2018 4 z 5

Pěkné zakončení této série, a i když mi tento díl přišel malinko slabší, hlavní dvojice se mi moc líbila, mělo to šťávu, vtip i potřebné jiskření.

roman9276
30.09.2018 3 z 5

Ze začátku jsem byl docela skeptickej. Jasně, červená knihovna, takže všichni víme, jak to dopadne. Moc "náhodnejch" setkání už bylo na mě nějak přespříliš, nevim, jestli jsem takovej cynik, ale za mě tohle pokračování rozhodně nejslabší a ani ten konec už to moc nezachránil.

jani.ruzicko
17.09.2018 4 z 5

Příjemný závěr série. =)
Jasně, že je to předvídatelné, ale v tomto případě mi to vážně nevadilo =) Nasmála jsem se při představě Stonea s Pinky... to bylo super. =D
Stone byl správnej drsňák s měkkým srdcem a Arylin si nenechala nic líbit.
Za mě bezva oddychovka, co určitě pobaví. ;o)

allyska
11.09.2018 1 z 5

Výbušnost hlavního hrdiny byla vtipná, ale posléze knížka sklouzla do erotického románu, kde to mezi postavami jiskří, že to nejde vydržet. Mně to pak nešlo dočíst, protože u knížky hledám i nějaký děj.

Turiel11
06.09.2018 4 z 5

Celou sérii mám moc ráda a na příběh Arylin a Stona se jsem těšila. Kniha se četla dobře, jako pokaždé, nechybělo jí nic, na co jsem od autorky zvyklá, ale přes to... já vám nevím...když jsem knihu dočetla, cítila jsem se tak nějak ošizená. Asi jsem na závěr potřebovala trošku víc "srdíček", ještě nějaké to milostné vyznání...Já vím, já vím, ale tak to prostě mám. :-D Nicméně to nic nemění na tom, že je to hezké odpočinkové čtení, které příjemně naladí.

Mufka
28.08.2018 4 z 5

Ráda jsem sáhla po další knize této autorky, ale .. buď to bylo tím, že předchozí jsem četla už dávněji nebo jí prostě opravdu chyběl trochu šmrnc.. :-) Proto ta hvězdička dolů.. :-) Pokud však vydá další příběh, rozhodně po ní znovu s nadšením sáhnu.

LadyElisa
18.08.2018 4 z 5

Zcela určitě nejslabší díl série. Arylin byla až moc alternativní hrdinka, na druhou stranu Stone se k ní dokonale hodil, jejich špičkování bylo jiskřivé a živé. Pinky a Robert - správná dvojka :)

LilianaFalcon
11.08.2018 3 z 5

Nebylo to špatné, ale hlavní hrdinka na mě od začátku byla trochu moc alternativní a pokrytecká.
I když to celé mělo i svá kouzla. Třeba vztah dědy a té čarodějnice od vedle :D a čivava Pinky byla taky hezká vsuvka. Bohužel to zatím považuji za nejslabší díl série.

raty
24.07.2018 5 z 5

Chápu vysoké hodnocení. Kniha i celá série je velmi čtivá. Romantika prokládaná humorem prostě baví. Prima odpočinková pohádka.

alzbeta4340
23.07.2018 5 z 5

Moc povedená oddychovka, řekla bych, že tento závěrečný díl byl snad i nejlepší z celé série. Čtivé, vtipné i romantické. A čivava Pinky s růžovým obojkem... to snad ani nešlo si u této knihy neodpočinout.

Kniha Hledání příslibu věčnosti je v