Hledání podmanivé krásy

Hledání podmanivé krásy https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/305885/bmid_hledani-podmanive-krasy-Nzk-305885.jpg 4 413 73

Hledání série

Gen MacKenziová má před sebou nejšťastnější den svého života, svou svatbu. Anebo se o tom alespoň snaží přesvědčit. Jak se vlastně stalo, že z jejího dokonalého snoubence, úspěšného lékaře a jejího šéfa, stal manipulativní sobec? Když Gen čeká v kostele na okamžik, než bude muset projít uličkou k oltáři, poslechne náhlý impuls a místo do manželství skočí z kostelního okna – přímo do náruče Wolfa, svého nejlepšího přítele. Od doby, co se zasnoubila, se s Wolfem odcizili, ale jejich společný útěk je sblíží rychleji, než by si pomysleli. Brzy si uvědomí, že jejich vztah přerůstá v něco víc. A potom už nebude cesty zpět… Gen i Wolfe si svého kamarádství cení nade vše a díky minulým traumatům vědí, že ztráta přítele by byla nenahraditelná. Jak ale odolat přitažlivosti, která je k sobě táhne velmi neplatonickým způsobem?... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Ikar (ČR)

Searching for Beautiful , 2015

liletka_a
01.05.2017 5 z 5

Díl od dílu lepší a lepší..:)) Hrozně mi bylo líto Wolfa, ten si prožil opravdu otřesné dětství a po slovech Genina tatíka se ani nedivím, že byl opravdu sám sebou velmi nejistý..zase trošku jiný typ chlapa než v předchozích dílech..Tak trošku vlk samotář se "z*urvenou" minulostí a zase na druhou stranu Gen s psychopatickým bývalým. Drama/láska, láska/drama..:) Hodně jsem jí četla v autobuse a u sexuálních scén jsem měla zakrývací tendenci..! :D

neliska
24.04.2017 5 z 5

nejlepší díl :-)

havrmoni
22.04.2017 5 z 5

Věděla jsem,že Wolf bude někdo na koho se budu těšit a nezklamal. Moc pěkné. Už se nemůžu dočkat dalšího dílu. Fakt mě tahle autorka baví.

ADAMILA
09.04.2017 2 z 5

Romantické knihy mám ráda ale tato mě příliš nezaujala, děj se mi zdál rozvleklý.

LilianaFalcon
10.03.2017 5 z 5

Bylo to krásné :-) i když pár výhrad bych měla. Některé věci se tam neustále opakovaly, až jsem měla pocit, že autorka snad okopírovala celý odstavec.
A trochu mě i zarazilo, jak snadno se vše vlastně vyřešilo, ale rozepisovat se a spoilovat se mi nechce ;-) ale přečetla jsem to prakticky na jeden zátah a moc jsem si to užila :-) proto jsem s hvězdičkami nešetřila ;-)

pichova.veru
09.03.2017 5 z 5

ÚÚÚÚžasná kniha :) Miluju tuhle autorku :)

Kočičáci
28.02.2017 5 z 5

Prostě úžasné!
Gen jsem fandila když zdrhala z vlastní svatby skokem z okna, prostě borka... no a nemohla doskočit do lepší náruče než je ta Wolfova. I když předem tušíte, jak to asi dopadne, ani chvíli se nebudete nudit. Gen se musí otřepat ze vztahu s manipulativním Davidem a Wolfa zase tíží temné dětství...když jsem četla Vincentovy příběhy, svíralo se mi srdce a chtělo se mi křičet "utíkej" :-(
Celý příběh krásně propojí všechny předchozí knihy, nejen kamarádky z Kinnections, ale také La Dolce Famiglii a rodinu Conteových.
A co, proč bych to nepřiznala, v závěru se mi kutálely slzy...až tak to bylo dojemné.

cukrovka
25.02.2017 5 z 5

Opět skvělý příběh, kterému nic nechybělo. Útěk od manipulativního snoubence, přátelství které přeroste v lásku a temná minulost, která straší hlavního hrdinu. I zde se objevuje propojení s předešlými knihami a také je zde naznačen další vztah - Arilyn a drsného policisty Stona - takže se máme na co těšit.

munka
08.02.2017 5 z 5

Tento diel sa mi páčil asi najviac. Začítala som sa a zrazu bol koniec. Aj som vyronila slzičku :-). Teším sa na ďalšie knihy od tejto autorky.

rene.rn
30.01.2017 5 z 5

Všechny předešlé díly od této autorky se mně líbily a tento obzvlášť. Pohodové čtení, romantika i slzičku jsem zatlačila. Nechybělo ani trochu napětí způsobené nejen Geniným snoubencem, ale i jejím přítelem. Baví mě propojení předešlé série "Manželství s miliardářem" a touto sérii "Hledání".

Audrina
28.01.2017 4 z 5

Nejsem znalec erotických románů nebo románů pro ženy, takže se mi díla Jennifer Probst hodnotí hůře, nemám totiž žádné srovnání. Přesto musím říct, že její knížky mě opravdu baví, příběh je samozřejmě vždy celkem banální a hodně předvídatelný, ale právě ty milostné scény, kvůli kterým knihy čteme, umí Jennifer popsat perfektně. Gen mi jako postava úplně nesedla, já osobně upřednostňuju jiný typ ženských hrdinek, ale s Wolfem k sobě skvěle pasovali a erotické napětí bylo skvěle budované. Nesouhlasím s tím, že to bylo rozvleklé, naopak bych řekla, že Probst umí skvěle dávkovat erotiku :)
Hodně se mi taky líbí neustálé potkávání postav z předchozích dílů a už se moc těším na příběh Arilyn :)

raty
27.01.2017 4 z 5

Pohodové čtení pro dobrou náladu. Také souhlasím s názorem, že tato kniha je zatím nejlepší ze série.

Gibis
26.01.2017 5 z 5

Já si tohle čtení zkrátka moc užila. Ideální na tyto depresivní zimní dny, dostala jsem přesně to, co jsem od knihy očekávala. Sexy čtení, plné zábavného pošťuchování a i když se řeší i závažnější problémy, prostě víte, že to dobře dopadne a ti dva nakonec zjistí, že bez sebe nemůžou být :) Jediná chybka - strašně rychle to uteklo a budu netrpělivě čekat na příběh Arilyn :)

Pedruska01
21.01.2017 5 z 5

Tak na tuhle knihu jsem se hodně těšila a byla zvědavá - především, že mě autorka dokázala nalákat v knihách předešlých. Nechci tvrdit, že bych byla zklamaná, bylo to skvělé - opět, ale nejspíš jsem si představovala určité situace "vyhrocenější". Není to chyba autorky, ale jen moje pouhá představivost, proto jsem hodnotila taky plným počtem hvězd, a protože tahle ženská se spisovatelským umem, romantickou duší a uměním propojovat všechny předchozí osudy, si je jednoduše zaslouží. Četlo se to rychle a člověk se dokázal ponořit do příběhu k postavám, jako by byl jejím tichým účastníkem. Před autorkou smekám, zvlášť, že jsem se ještě nesetkala s žádnou hlavní postavou, kterou by si čtenář prostě nezamiloval!, a těším se na další její tvorbu! Doporučení snad není potřeba - to je jasná věc. :)

trynitrix
11.01.2017 4 z 5

Opět pohodové čtení od J. Probst
Byla jsem hodně zvědavá jak to mezi Gen a Wolfem dopadne. ;-)

LucyNej
10.01.2017 5 z 5

Jestli miliju nějaké knížky, jsou to právě tyto. Ač se scénář opakuje víceméně stále dokola, postavy jsou pokaždé jiné a jejich cesta i příběh jsou rozdílné. Gen si šla za tím co chce, bez ohledu nacokoliv a to mám na ni ráda. Wolf je tím, kterým vedele sebe chce každá žena mít (kromě těch démonů, ikdyž ty dělají jeho, tím kým je). Propojenost s minilými knížkami je tou nejlepší třešničkou na dortu.

Mišule_11
31.12.2016 5 z 5

Další díl hledání, který rozhodně nezklamal! :) Krásný příběh, kterému nechybělo snad nic!
I když bych někdy Gen i Wolfa za jejich chování nakopla :D

alzbeta4340
26.12.2016 4 z 5

Kvalitní oddechové čtení, tentokrát se řešil i celkem vážný problém rozchodu hrdinky s manipulativním partnerem. Hezky jsem si početla - Gen i Wolf mě bavili a líbilo se mi, jak kniha nenásilně navazuje na předchozí díly. Přece jen bych ale měla drobnou výhradu - minulé díly se mi zdály o pár stránek kratší než by měly být, zato tenhle zase o pár stran delší, v první půli bych určitě něco ubrala. Tak třeba příště....

Anyv
12.12.2016 5 z 5

Další díl Hledání... Autorka nám ukazuje smutnou pravdu o zaslepené lásce a ignoraci zcela zřejmé a popírané touhy. Během čtení jsem pociťovala rozčarování, nechutenství, smutek, ale i zábavu a pocity uspokojení, jak to všechno dopadlo. Knihu doporučuji, protože příběh Gen a Wolfa vás nebude nudit.

Ankavi
22.11.2016 5 z 5

Ohromná oddechovka, pohádka, kouzelný příběh. Bonusem je propojením s předchozími knihami autorky. Bavilo mě to, usmívala jsem se a i když jsem v podstatě "věděla", jak to dopadne, tak přesto jsem hltala každou stránku až do konce a nenudila jsem se.