Hledání podmanivé krásy

Hledání podmanivé krásy https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/305885/bmid_hledani-podmanive-krasy-Nzk-305885.jpg 4 413 73

Hledání série

Gen MacKenziová má před sebou nejšťastnější den svého života, svou svatbu. Anebo se o tom alespoň snaží přesvědčit. Jak se vlastně stalo, že z jejího dokonalého snoubence, úspěšného lékaře a jejího šéfa, stal manipulativní sobec? Když Gen čeká v kostele na okamžik, než bude muset projít uličkou k oltáři, poslechne náhlý impuls a místo do manželství skočí z kostelního okna – přímo do náruče Wolfa, svého nejlepšího přítele. Od doby, co se zasnoubila, se s Wolfem odcizili, ale jejich společný útěk je sblíží rychleji, než by si pomysleli. Brzy si uvědomí, že jejich vztah přerůstá v něco víc. A potom už nebude cesty zpět… Gen i Wolfe si svého kamarádství cení nade vše a díky minulým traumatům vědí, že ztráta přítele by byla nenahraditelná. Jak ale odolat přitažlivosti, která je k sobě táhne velmi neplatonickým způsobem?... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Ikar (ČR)

Searching for Beautiful , 2015

dasa4663
16.11.2016 5 z 5

Tenhle díl byl tak dojemný :) Z těch 3 dílů bych řekla nejlepší :)Určitě doporučuji k přečtení :)

kik68
16.11.2016 5 z 5

Tak tohle pro mne bylo nádherné, báječné, krásné a nebojím se napsat i DOKONALÉ čtení. Moc jsem se těšila na tenhle příběh a vůbec v ničem mě nezklamal. Bylo to dlouhé a zároveň krátké, smutné a zároveň veselé, poučné a zároveň vtipné a s nadhledem :-)
Gen mi byla sympatická už z předchozích dílů a tady jí autorka podala jako odvážnou ženu, ale přesto křehkou a nejistou. Wolfa jsem zbožňovala už v předchozí sérii a tak jsem mu přála nebeskou lásku, kterou dostal :-).
Konec, kdy Wolfe jednoduše a bez přehnaných "efektů" předal své srdce i s náramky Gen mi vehnal slzy do očí.
Už se neskutečně těším na další příběh i když si na něj budeme muset asi ještě pěkných pár týdnů počkat.

avalonek
14.11.2016 3 z 5

Asi sem se tešila až moc.Hrozně se to táhlo a až ke konci se to konečně trosku rozjelo..Tuhle spisovatelku mám opravdu moc ráda,ale tenhle díl byl slabší..Už se ale moc těšim na Arilyn..

Erinien
10.11.2016 3 z 5

Další past od Jennifer na kterou jsem natěšeně čekala, snad rok. Tentokrát je kniha těžší, delší, hrdinové mají co řešit. Předchozí díl (hledání dokonalé lásky) my byl bližší. Což ale neznamená, že bych na sérii zanevřela, už se netrpělivě vrtím na židli a googlim, kdy vyjde kniha s Airlyn a jejím drsným policistou Stonem, jejichž příběh se v téhle knize tak hezky nakousl.

Turiel11
09.11.2016 5 z 5

Miluju knihy J. Probst a tato není výjimkou. Dlouho jsem čekala a těšila se a stálo to za to. Knihu jsem zhltla, ani málem nevím jak. Líbí se mi, že i tento příběh (stejně jako všechny předešlé) autorka vypráví z pohledu obou hrdinů, podle mě to dává prostor vtipným okamžikům pro čtenáře. Tentokrát byl příběh okořeněný i o větší dávku napětí. Navíc super bylo, že kniha propojovala tuto sérii s tou předešlou. Bylo hezké vidět, jak se mají některé oblíbené postavy. :-) Prostě pecka, vřele doporučuji každému, kdo má rád romantiku, romantiku a zase romantiku. ;-)

Anne123
01.11.2016 5 z 5

Skvělá kniha. Příběh mě od začátku zaujal. Už jsem čekala dlouho na příběh Wolfa, tak jsem ráda, že nezklamal. A jsem zvědavá jak to bude s Arilyn a Stonem :)

JanaDor
31.10.2016 4 z 5

Příběh je dobrý, čtivost je velmi dobrá, ale něco mi chybí k tomu, abych řekla, že je kniha výborná. Oceňuji, že se zde často setkáváme se známými postavami z minulých autorčiných románů.
Mínus pro mě bylo, že Wolf se pere s temnou minulostí, která tento rok už byla použita v několika jiných romancích. A znáte to, když se něco vícekrát opakuje, už to není ono, i když je to dobré. Člověk se toho přejí a už mu to moc nechutná. A to je můj případ. K tomu miluju, když autor dokáže přenést na čtenáře jiskření mezi hlavní dvojicí a to mi zde také chybělo.
Převažuje u mě nadšení než zklamání. Jak jsem již řekla, autorka je zkušená pisatelka romancí a pokud váháte a máte rádi tento druh knížek, s klidem vám ji doporučuji.

Lee7
28.10.2016 5 z 5

Konečně, moc jsem se těšila na tento vztah. Byl skvělý a líbil se mi zatím ze všech nejvíc. Vtipný, ale načasování a napínavost zde byla neuvěřitelná. Moc jsem si díl užila a už se nemůžu dočkat naší další hrdinky. :)

kacaaba
24.10.2016 5 z 5

Na tento díl jsem se hrozně těšila a nezklamal. Čtení sem si moc užila. Jen mě mrzí, že na pokračování budeme zase čekat půl roku :(

Nuttelka
23.10.2016 5 z 5

Moc povedená série, knihy od Jennifer mě vždy pohltí :-) Na příběh Arilyn jsem také moc zvědavá.
Gen a Wolfe super dvojka, opět jsem se bavila a všechno s nimi prožívala, těžko se mi po přečtení kniha odkládala... Doporučuji!

fidáš
20.10.2016 5 z 5

Právě jsem dočetla a musím říct, že to byla moc krásná kniha. Určitě se k ní ještě někdy vrátím.

Mikik
20.10.2016 5 z 5

Tahle série je prostě perfektní. I když mi při čtení tohoto dílu občas běhal mráz po zádech, tak romantika a láska vše vyvážily. Autorku mám moc ráda a její knihy jsou čím dál tím zdařilejší.

Samira
18.10.2016 5 z 5

Krása, některé početné série časem ztratí kouzlo a kvalitu. Tato je však výjimkou a s každou další knihou naopak roste a v případě této konkrétní doslova krásní.
Hledání podmanivé krásy je dílem specifickým, neboť spojuje obě série dohromady. Nejzajímavější postava z první Wolfe a kamarádka hlavních postav Gen z této, tvoří sehranou a jiskrnou dvojici. Obě zápletky kolem hlavních postav jsou velice temné, cenné a skvěle zpracované. Ačkoli se místy nejedná o zrovna lehké čtení, celek zpříjemní humor a půvabný a vypsaný styl psaní.
Velikým lákadlem na díl následující se v tomto případě stala jogínka Arilyn a drsný policista Stone, troufnu si říci, že bude nejlepší a také nečekaně výbušný a zábavný.

Perfektní, doporučuji!