Hledání dokonalé lásky

Hledání dokonalé lásky https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/241816/bmid_hledani-hledani-dokonale-lasky-HoX-241816.jpg 4 448 76

Hledání série

Druhý díl volné série „Hledání“ od bestsellerové autorky Jennifer Probstové. Kennedy Asheová je spolumajitelkou seznamovací agentury Kinnections a ve své práci je opravdu dobrá. Umí zorganizovat jakoukoliv společenskou akci a i z nejupjatějšího chlapíka dokáže vykouzlit sebevědomého muže. Nate Ellison Raymond Dunkle, vědec, „nerd“ a Kennedyin nejnovější klient, by však mohl být oříšek. Zatímco se z Natea snaží – obrazně řečeno – strhnout bílý plášť a pomoct mu vypořádat se s katastrofální minulostí plnou rozchodů, nemůže nemyslet na vlastní skrývané pochyby, bolest a nejistotu. Možná si jsou s Natem vlastně docela blízcí…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Searching for Perfect , 2014

avalonek
12.02.2016 5 z 5

Jako vždy luxusní počteníčko.U knih od této autorky se nenudim,užívám si tu vzájemnou přitažlivost a hezkej děj,kterej nenudi a potěší.Takže zase super.

Ditules
04.02.2016 4 z 5

Já chci taky potkat Natea!!! :(

Anne123
03.02.2016 5 z 5

Dokonalý! Knížka se četla svižně a moc jsem se u ní pobavila :)

Erinien
31.01.2016 4 z 5

To byla zase jízda. Lepší než hledání vytouženého dne. Nemohla jsem se odtrhnout. Prostě jsem naprosto propadla Jennifer Probst a nemůžu se dočkat příběhu Wolfieho a Gen, který už autorka v několika knihách nenápadně rozvíjí. Výborný marketingový tah, řekl by cinik. Na mě ovšem funguje.
Nic to nemění na tom, že Probstová dokáže neuvěřitelně plasticky vykreslit své hrdiny a přitom každý z nich je jiný.

pichova.veru
27.01.2016 5 z 5

Četla jsem Hledání vytouženého dne a kniha mě velmi zaujala, netrpělivě jsem čekala až vyjde tento díl (druhý). Je perfektní, příběh se trochu prolíná s prvním dílem. Autorka píše velmi čtivě.

Mišule_11
19.01.2016 5 z 5

Tohle byla teprve druhá kniha od autorky, co jsem četla a musím říct, že se četla skoro sama :-) Rozhodně stála za přečtení a nelituji toho! :-) Oba hlavní hrdinové Nate a Kennedy si opravdu sedli, jak svým chováním tak i svým způsobem, co oba zažili a skvěle se k sobě hodili! :-) Těším se na další díly! :)

TiNNA5599
17.01.2016 5 z 5

V tejto sérií sa autorka stále zlepšuje :) !!! Dej druhej knihy má lepší spád a tie postavy...... Napriek tomu, že sa Ken snaží Nata upraviť, Nate si necháva skoro všetko zo seba (až na vyzáš :D ale plášťa a fľakov sa nie a nie zbaviť) :D A ako čerešnička na torte....... autorka prepojila obe svoje série.... takže kúzlo matky zeme pre lásku....prečo nie? :D Tešte sa na všetkých doterajších hrdinov. :D

Sonula25
15.01.2016 4 z 5

Opět knížka nezklamala! Velmi pěkné čtení. :-)

Nel-ly
15.01.2016 2 z 5

Svým způsobem mám autorku ráda a vím, že od ní mám očekávat hodně sluníčkaření a na začátku to bylo mile rozkošný, ale... Můžeme už přejít k tomu Wolfemu? :D

Začali jsme výstředním vědátorem s flekem od kafe a skončili u cool raketovýho specialisty s šesticiferným účtem, s mechově zelnýma očima a břišáky z golfu.

Jako jo, číst se to dalo, prostředek by docela ok, ale prostě... ne, ne, ne

jitka7
13.01.2016 4 z 5

Lepší než první díl. Těším se na další. Nate byl bombastický, strašně mě jeho postava bavila. Díky němu byla kniha daleko lepší než první.

LucyNej
10.01.2016 5 z 5

Výborná odpočinková knížka... Těším se na další díl.
Líbí se mi, jak se v knize objeví i postavy z předchozí knihy či dokonce série Manželství

Nuttelka
12.12.2015 5 z 5

A máme zde další povedený díl :-) Nate mě bavil od samého začátku, užívala jsem si jeho postupnou proměnu, jeho názory, jeho chování, co na srdci, to na jazyku, velmi osvěžující :-) Nate je prostě zlatíčko :-) Co se týká Kennedy, dost tvrdohlavá ženská :-))) Ale její minulost toho dosti vysvětluje. Zase byly pasáže, kdy jsem i slzu uronila, naštěstí bylo pasáží více, kde jsem se fakt nasmála. A hlavně úžasný popis první noci mezi Ken a Natem, jeho zkoumání a popisování, fííííha :-))) Connor mi tedy lezl na nervy, ale díky bohu za to, že takovým blbcem nezůstal :-))) A navíc setkání se všemi z předchozí série Manželství, super, jsem zvědavá, o kom bude další díl a hlavně, jak to nakonec dopadne s Gen x Wolfe x David a s Arilyn :-)

Anyv
12.12.2015 5 z 5

Knihu doporučuji, líbila se mi a velmi dobře se čte. Postavy mi byly sympatické.

Lucii89
21.11.2015 5 z 5

Mám přečtenou celou sérii manželství a když jsem zjistila, že Jennifer Probst chystá další sérii a objeví se v ní "staří hrdinové" byla jsem nadšená! :-) Opravdu skvělý nápad, že autorka propojila životy "starých a nových hrdinů", byla jsem nadšená, když jsem si mohla přečíst, jak se jim daří, co se v jejich životech změnilo. Kdo měl rád sérii manželství, tak můžu doporučit, za mě určitě skvělé všechny dosud přečtené knihy od této autorky :-) každý příběh a každá dvojice měla něco do sebe :-) Doporučuji :-)

fidáš
19.11.2015

Tak od téhle jsem přečetla všechny knihy a musím říct,že mě ještě nezklamala.Pohodová oddychovka,ke které se určitě ještě někdy vrátím.

Samira
15.11.2015 5 z 5

Oddechový a příjemný styl autorky mě baví a dělá radost už delší čas, ale tahle série má něco navíc. I když objektivně musím říct, že první díl byl o kousíček lepší, stejně jsem si čtení maximálně užila. Největší podíl na tom má Nate, který prakticky táhne celou knihu, od velmi vtipných oranžových začátků :), proměnu, více než dobré umění v ložnici, až po jeho rozhodnou a mě blízkou osobnost. S Ken to bylo horší, mnohdy mě štvala, ale nikdy to nepřesáhlo pomyslnou mez. Moc se těším na další díl, který by měl být o Wolfem, mém oblíbenci a doporučuji!