Hledání dokonalé lásky

Hledání dokonalé lásky https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/241816/bmid_hledani-hledani-dokonale-lasky-HoX-241816.jpg 4 448 76

Hledání série

Druhý díl volné série „Hledání“ od bestsellerové autorky Jennifer Probstové. Kennedy Asheová je spolumajitelkou seznamovací agentury Kinnections a ve své práci je opravdu dobrá. Umí zorganizovat jakoukoliv společenskou akci a i z nejupjatějšího chlapíka dokáže vykouzlit sebevědomého muže. Nate Ellison Raymond Dunkle, vědec, „nerd“ a Kennedyin nejnovější klient, by však mohl být oříšek. Zatímco se z Natea snaží – obrazně řečeno – strhnout bílý plášť a pomoct mu vypořádat se s katastrofální minulostí plnou rozchodů, nemůže nemyslet na vlastní skrývané pochyby, bolest a nejistotu. Možná si jsou s Natem vlastně docela blízcí…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Searching for Perfect , 2014

Janík511
04.10.2019 2 z 5

Nenáročná jednohubka, kde není potřeba moc přemýšlet.

margitka13
01.09.2019 5 z 5

Toto je asi prvá kniha, ktorú som čítala, kde chlap je ten sebavedomí, oddaný, úprimný a žena tá, ktorá sa bojí vyjadriť či prijímať city. Tak trochu som sa v Kennedy našla čo sa týka tej citovej stránky. Z knihy som si toho dosť zobrala.
Kto to ešte nečítal tak HOR SA DO TOHO!!! :D

kakaba4818
17.08.2019 5 z 5

Nejsem zrovna vášnivým čtenářem naivních dívčích románů, ale tento je zatím jediný, který jsem přečetla jedním dechem a líbil se mi. Nechybí romantika, erotika, ale součástí jsou i nepříjemnosti z minulosti, přítomnosti a budoucnosti, které občas straší každého z nás. Právě proto mi připadá mnohem více reálný. Doporučuji všem příznivcům tohoto žánru, ale i těm, kteří mají/měli podobný názor na romány jako já, stojí to za to!

Aracely
29.07.2019 5 z 5

Velmi pěkná kniha. Zde mi byl asi sympatičtější Nate více než Kennedy. Kennedy má spoustu kostlivců ve skříni ze své minulosti, kvůli nelehkému životu je taková, jaká je... Nate je zase jako nevybroušený diamant, po zajímavý vzhled až po jeho vyjadřovací a seznamovací schopnosti. Rozhodně se s touto dvojicí nebudete nudit :-).
A jako už je u mě zvykem, zase jsem začala číst druhý díl jako první. A když už jsem to zjistila, bylo pozdě, už jsem byla vtažena do děje :-).

(Jediné co bych vytkla je, že mi přišlo jako bych se najednou ocitla v nějakém erotickém pornu, to jsem musela pak už přeskakovat)!
Naštěstí to bylo jen na okamžik, asi se autorka nechala unést svými fantaziemi:-D...

Těším se na další knihy od této autorky!

Lenoulinka
28.07.2019 4 z 5

Chtěla jsem oddychovou knihu a Hledání dokonalé lásky by to splňovalo.. Jen je to takový sladký cajdák napěchovaný erotickým dusnem. Pohádka o tom jak Kennedy hledá pro Nata životní partnerku a přitom si lásku najde sama.

helenkan
23.04.2019 3 z 5

Romantika přesně k odpočinku. I když chvílema až neuvěřitelná. :) Rozhodně to ale nevadí.

LuciKo
05.04.2019 4 z 5

V prvním díle mi mnohem více sedli oba hlavní hrdinové, chemie mezi nimi i příběh celkové. Nějak jsem Natovi nemohla jeho schopnosti a dovednosti uvěřit.

LivN
03.09.2018 odpad!

Škoda, že neexistuje rubrika "nedočtené knihy", protože tuhle kniku bych tam zařadila. Skončila jsem v půlce a knihu nedočetla. Byla to nuda a hlavní hrdina Nate mě vůbec nezaujal. Byl nudný a čekala jsem, že to bude pěkný vypracovaný borec jako byl v prvním díle Slade, ale ne Nate byl neslaný nemastný proto jsem tu knížku nedočetla. Tak jsem se těšila o proti prvnímu dílu to byl propadák. Teď začínám čít třetí díl, protože něco už bylo načato v prvním díle a docela mě to zaujalo tak jsem zvědavá jaké to bude a až to dočtu hned napíšu recenzi už se na to těším.

Tanya007
28.07.2018 5 z 5

Vtipné, hned mě knížka vtáhla, dobře se četla. Doporučuji jako oddechovku.

mariva
04.06.2018 4 z 5

Oddechová nenáročná četba, jen mi už chvílemi přišla zbytečně dlouhá. Možná trochu lepší než předcházející díl, o něco víc humoru, o něco méně sexu - jen mi připadá, že autorka už to s těmi super přeborníky v sexu přehání. Že by mírně potrhlý vědec byl takovým přeborníkem díky četbě ženských časopisů???

xindl007
25.05.2018 5 z 5

Na jeden zátah. Přijde mi, že to v poslední době ani jinak neumím. Mimo jiné oceňuji spoustu vtipných dialogů.

veveronka
10.03.2018 5 z 5

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

Szekynka
06.03.2018 4 z 5

Čtivý příběh, na dlouhé večery ideální zpestření.

jani.ruzicko
28.12.2017 4 z 5

Tak i tento díl mě bavil =) zase jsem se docela nasmála, hlavně počátečním eskapádám Natea =D Bezva! =)

Mi-šu-le
15.07.2017 5 z 5

Parádní kniha, jako všechny od autorky, postavy mě bavily a už se nemůžu dočkat dalšího dílu, na Wolfeho jsem zvlášť zvědavá. :D

anelaz
23.06.2017 5 z 5

Tahle knížka mi přišla lepší než první ze série, velmi pěkný a detailní popis osob i míst a velmi čtivé, konec byl předvídatelný, ale tady nesměl happy end chybět :-)

luciefeix
29.05.2017 3 z 5

První půlka mě bavila druhá už byla horší a bylo to takové předvídatelné . Ale jináč čtivé

Adelin239
27.05.2017 5 z 5

Tenhle díl se mi líbil asi nejvíce z celé série. Úžasně napsaný příběh dvou lidí, kteří jsou si tak trochu podobní a přesto rozdílní. Děj je krásně, ale hlavně vtipně napsaný, takže během čtení jsem se rozhodně nenudila. Za mě určitě doporučuji! :)

lenka9778
10.05.2017 5 z 5

Na jeden nádech.......úžasný příběh.

Šánka
22.04.2017 4 z 5

Tak, tohle mi teď přesně sedlo po předchozí vážnější knize. Úplně jsem na tuto sérii zapomněla, a přitom je to tak parádní relax.
Dobře namyšlený příběh se sympatickou dvojicí i vedlejšími postavami, s velkou dávkou romantiky a přiměřené porce krásné :-) erotiky. A jak se ty tři holky pustily do Nata, aby z něj udělaly sexy chlapa a trošku ho ,,vylepšily"....., vtipné, nasmála jsem se !
Prostě pěkná pohádka pro velké holky.