Síly ze záhrobí

Na dně oceánu spočívá hrozba pro celé lidstvo: interdimenzionální entita známá jako Nehynoucí tělo. Je to nepředstavitelně mocná monstrózní bytost, zcela mimo ligu Hledačů duchů, takže náš tým nemá na vybranou a musí se proti ní spojit s nepřátelskou organizací, Projektem Crowley. Jenomže stvůra se už na hledače duchů zaměřila – a poslala proti nim zabijáka, který má za co se mstít…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/310786/sily-ze-zahrobi-dmn-310786.jpg 4.215

Hledači duchů 6.

Literatura světová, Fantasy, Dívčí romány
Vydáno, Polaris

Forces from Beyond, 2016

Kniha Síly ze záhrobí

muchomurka
28.02.2017

Čekala jsem nějaký velkolepý "wau" závěr, ale bylo to stejné jako u předchozích dílů. Zde mě navíc ještě víc rozčilovalo, že autor popíše nějakou situaci a pak ji v průběhu popisuje znova a znova. Proč? Přišlo mi to celé natahované, opakující se. Stejně jako u předchozích dílů, těžko se čte o něčem, co si nedokážeme představit a co je mimo naše chápání. To bylo dost nudné, zvlášť proto, že popisy tohoto neuchopitelného je zabráno dost knihy. Závěr byl a nebyl překvapující, sice mě to trochu zklamalo, ale na druhou stranu to asi dopadlo nejlíp jak mohlo. Celkově to nebyla špatná série a možná se k ní někdy vrátím, uvidím.
K vydavatelství - nechápu, kdo jim dělá korektury, ale těch chyb a překlepů, to bylo úděsné. A nejen v tomto díle, ale i v přechozích. Gr.