Hlasy ze záhrobí

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Seznamte se se zaměstnanci Carnackiho institutu – J.C. Chance: vedoucí týmu, statečný, šarmantní a až nesnesitelně arogantní; Melody Chambersová: technočarodějka, která udržuje v chodu veškerou jejich nadpřirozenobijeckou výbavu a Štístko Jack Palmer: děsivě deprimovaný telepat. Jejich popis práce: udělat NĚCO s duchy, uložit je k věčnému odpočinku, vypudit je a když to nepůjde po dobrém, tak jim nakopat ty jejich ektoplazmatické zadky… Ve známém strašidelném domě v tichém londýnském předměstí uskuteční čtyři universitní studenti experiment, který se strašlivým způsobem zvrhne. To nebo ten, koho přivolali, je připraví o jejich vědomí, takže z nich zůstanou jen prázdné tělesné schránky. To je případ pro Hledače duchů, připravené střetnout se s rozzuřeným poltergeistem a duše studentů mu zase vyrvat. Je to pro ně běžná prácička na jeden den. Jenomže netuší, že v jiné části města se chystá překročit práh mezi světy jiná, mnohem nebezpečnější bytost. Nyní už nejsou v sázce čtyři životy, ale existence veškerého lidstva....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/248340/hledaci-duchu-hlasy-ze-zahrobi-f1l-248340.jpg 418
Série

Hledači duchů 5.

Žánr
Romány, Fantasy, Dívčí romány
Vydáno, Polaris
Orig. název

Voices from Beyond, 2014

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Hlasy ze záhrobí

Přidat komentář
Cryptkeeper
10.08.2017

Tak trochu Cčko mezi "haunted house stories" . Spousta zbytečných dialogů a málo akce. Kniha tak ztrácela na atmosféře a to je zrovna u tohodle typu knih kámen úrazu. Škoda :)

muchomurka
24.02.2017

První polovina knížky byla super, hlatala jsem jednu stránku za druhou. Pak už to začalo váznout. Vadilo mi, jak pořád jen mluvili o tom, že jsou hledači duchů a že oni jsou ti profesionálové, co ví, jak na to a skutek utek. Vždyť akce byla posledních cca 30 stran. Jinak jen mluvení. A tak nějak jsem očekávala, že každý člen týmu je velmi důležitý a má svůj "dar", aby pomáhal. Celou knihu mi ale přišlo, že jediný, kdo je k něčemu, je Štístko. Bez něj by byli úplně nahraní. Ale zase se mi líbil vztah Melody a Štístka, také jejich popichování a Štístkovi hlášky. J. C. tu byl takový otravně nabubřelý. Škoda.
A ještě co ubíralo příběhu - že pořád bojují proti věcem, tomu, co je nepředstavitelné. Chápu, že to může být, ale když se o tom pořád píší popisy, ale představit se to moc nedá, je to nuda. Uvidíme, co přinese další díl.