Duchové ze záhrobí

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Seznamte se se zaměstnanci Carnackiho institutu – JC Chance: vedoucí týmu, statečný, šarmantní a až nesnesitelně arogantní; Melody Chambersová: technočarodějka, která udržuje v chodu veškerou jejich nadpřirozenobi­jeckou výbavu, a Štístko Jack Palmer: děsivě ponurý telepat. Jejich popis práce: udělat NĚCO s duchy, uložit je k věčnému odpočinku, vypudit je, a když to nepůjde po dobrém, tak jim nakopat ty jejich ektoplazmatic­ké zadky. Jejich nejnovější úkol zavede JC a jeho tým do malé vesničky na venkově, která se pyšní slavnou strašidelnou hospodou. JC se zprvu domnívá, že duchové U Králova erbu jsou spíš městský mýtus než něco, co vyžaduje zásah Hledačů duchů. Ukáže se ale, že jedna z historek má pravdivé jádro: ta o ženě, která v hostinci našla útočiště před neobvyklou bouří, večer odešla na kutě do svého pokoje – a zmizela navždy. Ta neobvyklá bouře… se patrně hodně podobala té, která začala zuřit venku, sotva Hledači duchů dorazili do hostince. Členové týmu se pustí do pátrání, ale záhy jsou jeden po druhém nuceni čelit nepříjemným pravdám o sobě, o svých vztazích a strašení jako takovém – pravdám, které by mohly Štístka Jacka popostrčit přes okraj příčetnosti k šílenství, jehož se vždycky bál… První vydání....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/198508/hledaci-duchu-duchove-ze-zahrobi-MzB-198508.jpg 3.625
Série

Hledači duchů 4.

Žánr
Romány, Fantasy, Dívčí romány
Vydáno, Polaris
Orig. název

Spirits From Beyond, 2013

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (4)

Kniha Duchové ze záhrobí

Přidat komentář
Alchymik
08.06.2017

Kniha mě bavila, ale její český překlad je tak žalostný, že jsem jednou dokonce vyprskl smíchy a jindy jen kroutil hlavou. Něco takového jsem u jiné knihy zatím nezažil.

muchomurka
28.02.2015

Pro mě zatím nejslabší díl z celé série. Mé dojmy z knihy byly, že JC všechno říkal vesele a pořád se usmíval, vypadalo to, jako kdyby bral prášky on a ne Štístko. Další pak bylo, že chtěli všemu nakopat pozadí, ale když něco rozlobili, v podstatě čekali na zázrak.
Tajemná hospoda zněla jako super nápad, měnící se pokoje a další, ale já měla dojem, že se děj moc neposouvá a je to jako zaseklý kolovrátek. A to tajnůstkaření Kim všemu nasadilo korunu. Doufám, že už tahle série nebude moc natahovaná a dospěje ke zdárnému konci.


Alena_S
11.07.2014

Jako by se SRG do toho psaní ani nechtělo a psal tu knihu po paměti. Předvídavější než zápletky už jsou jen reakce postav a komentáře těch ostatních, ale všichni říkají totéž už od začátku série, takže nemůžu mluvit o nepříjemném překvapení (zase).
Ty tři hvězdičky jsou za posledních několik stránek, které to aspoň trochu vyvažují a slibují zajímavé pokračování.

lanusinka
12.05.2014

Slabší než předchozí díly. Nějak se mi jindy Greenovy originální nápady zdály takové nedomrlé....