Hledá se Dizzy

Hledá se Dizzy https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/3854/hleda-se-dizzy-3854.jpg 4 61 7

První román dětské autorky, kterou jistě čeká hvězdná budoucnost. Dokonale podmanivý příběh pro čtenáře od 9 do 12 let. Když byla Dizzy ještě malá, její maminka odešla. Ale každý rok jí v den jejích narozenin přijde něco poštou. Jenže tenhle rok je jiný, dostane k narozeninám přímo svou maminku, živou a skutečnou. Je opálená, štíhlá, všude má spoustu náušnic a od ucha k uchu úsměv. Jmenuje se Storm jako "bouře" a je to skutečně uragán v lidské kůži. Vezme Dizzy na prázdniny, a toho léta nabere její život nepředvídaný směr…... celý text

Dobrodružné Pro děti a mládež
Vydáno: , BB art

Dizzy , 2003

ovsemzectu
28.02.2021 4 z 5

Poprvé jsem se v knize setkala s hippie stylem života a celkem se mi to líbilo. Knihu jsem četla delší dobu, což nemám moc ve zvyku. Příběh úplně nedokáže vtáhnout do děje tak, abych měla problém knihu odložit, ale není tak nudný, abych knihu odložila a už se k ní nechtěla vrátit. Příběh je samozřejmě psaný pro mladší, takže je jasné že od něj nemůžeme čekat kdovíjakou hloubku.
Kniha se mi ale líbila a třeba se k ní i někdy vrátím.

Etej01
08.02.2015

Myslím si že je to asi nejslabší knížka kterou Cathy Cassidy napsala. Hrozně mi připomínala srdce ze zmrzliny. Bohužel nikdy jsem ji nedočetla.

zuzicek632
13.06.2013 3 z 5

Taková příjemná oddechovka :-)

Katee
28.04.2013 1 z 5

Četla jsem ji už dávno a myslela jsem, že se mi bude líbit. Ale hrozně mě to nudilo, přečetla jsem sotva pár stránek a šáhla po nějaké lepší knížce. Žádná nová J. Wilsonová :/

Holly Bretchelo
20.02.2013

moc pěkné, ale souhlasím s tím, že je spíše pro mladší (tak 8-11-ti leté) čtenáře :)))

Dep8
14.12.2012 3 z 5

Pamatuji si, že jsem na tuto knížku narazila někdy v mých jedenácti, dvanácti letech. Tehdy na mě hodně zapůsobila hlavně díky poutavosti příběhu, a též se to snadno četlo. Přišlo mi zajímavé, jakým stylem žila Dizzyina matka. Byla nespoutaná a plná energie. Na druhou stranu, kvůli svému hippiesáckému postoji k životu dceru v jistém ohledu zanedbávala. Rozhodně zajímavé počtení pro mladší.

DarkFireflies
25.02.2012 3 z 5

Do ruky se mi dostala, když mi bylo osm a já ji v té době přečetla snad čtyřikrát. I dnes v ní vidím jisté kouzlo, je to ideální kniha pro mladší čtenáře.:)

hippies

Cathy Cassidy