Hlavu vzhůru

Hlavu vzhůru https://www.databazeknih.cz/img/books/88_/88907/hlavu-vzhuru-88907.jpg 4 30 7

Knížka o přežití série

Tato kniha je určena všem, kdo bojují se špatnou náladou a stresem. Autorka vám ukáže, jak lze tyto nepříjemné pocity překonat velmi jednoduchými cviky - tak jednoduchými, že vůbec nemusíte být sportovní typ, abyste je zvládli. Nepotřebujete speciální oblečení, nepotřebujete permanentku do fitness centra, nepotřebujete si k tomu vyhradit čas - cvičíte jen tak mimochodem. Stačí vám ale jen malá chvilka a budete se cítit lépe. Na obrázcích vám Oscar - dobře naladěná ovečka - předvede 12 jednoduchých a účinných cviků které čtenářům jakéhokoliv věku pomohou překonat špatnou náladu a zároveň se i pobavit. Ovlivněte svůj nervový systém, provádějte stabilizační cvičení - budete mentálně i emocionálně zklinění, uvolnění a silní. Posilujte svou odolnost a svou dobrou náladu.... celý text

Literatura naučná , Osobní rozvoj a styl , Psychologie a pedagogika

Vydáno: , Grada

Kopf hoch!

roso.mak
05.03.2024 3 z 5

Hm, to byla hodne stručná kniha. Asi ne úplně blbá, ale nevím, zda kvůli tomu stálo vydávat knihu.

muchomurka
13.04.2021 4 z 5

Náhodou jsem ji objevila v knihovně, ležela tam na poličce, tak jsem po ní sáhla. A mile překvapila. Na druhou stranu tam není nic extra objevného, přesně to, co máme dělat, tak dělají malé děti a kolikrát je okřikujeme, ať nedupou, ať nehoupou rukama apod., což je věčná škoda. S radostí se k nim přidám. A budu zívat o sto šest. Tahle kapitola o zívání byla pro mě asi nejzajímavější.

bibi.r
16.05.2019 4 z 5

Motivační knihy nejsou zrovna můj šálek kávy, tohle mě ovšem dost zaujalo.
Napsaná zajímavou formou a ony cviky jsou opravdu jednoduché a proveditelné prakticky všude.
Zda to na mě bude mít nějaký pozitivní účinek, je však pouze na mojí snaze soustředit se a dané cviky provádět.

HDosoudilová
27.03.2017 5 z 5

Vtipně zpracovaná ale účinná pomůcka pro lidi trpící stresem.

ZuzikNike
01.02.2017 5 z 5

Tahle kniha mě zaujala svými ilustracemi. Jednoduchými kroky, při kterých vás doprovází ovce Oskar, si můžete každodenně zlepšit náladu a zvládat těžké situace s větší pohodou.

jaja10
29.04.2014 5 z 5

Tuto knížku mohu doporuči, je skvělá, zvedne Vám náladu a poučí Vás. :-)

Targa Dall
22.03.2013 5 z 5

Miluju Oskara! Pomocí 12 cviků zlepšete svou náladu. Držení těla ovlivňuje naše pocity. Hlavu vzhůru (fyzicky :) ), ramena dozadu, hluboký nádech, nahoďte úsměv.

Tak, co, již se cítíte lépe? :)

No a Oskar toho zná ještě o mnoho víc ;)

stres

2011  79%Hlavu vzhůru
2013  91%Štěstí! - Knížka o přežití.
2011  92%Odvahu! Knížka o přežití
2014  67%Sladké sny!