Hlasy v sušence

Hlasy v sušence

Tato knížka je o věcech, které zajímají Martina Hlavu. Například o nemoci z vesmíru, zeleninovém počítači, citrónových nohách nebo polovině Japonce… Scházíme se skoro každý týden a mluvíme a mluvíme, přestože někomu by naše témata mohla přijít do jisté míry imbecilní. Jinému se budou zdát málo převratná na jednapadesátis­tránkovou knížku. Chápu vaši nedůvěru. Kniha pro člověka, o kterém jsme až doteď neslyšeli? Nemoc z vesmíru?!? Takový starosti bych chtěl mít, říkáte si. Vaše starosti na mou Hlavu! Říkám. méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/13_/13817/hlasy-v-susence-13817.jpg 4.96
Literatura česká
Vydáno:, Druhé město

Host do domu
25.11.2013

Úžasná sbírka. Tématoprůřezová, hranatá, měkká, růžová, ilustrovaná. Co víc si můžu přát? Navíc jsem ji vyhrál ve Slam poetry. Promiňte, ale tady musí objektivita na Velkou.