Hlas pro němou tvář

Hlas pro němou tvář aneb výroky moudrých od začátku civilizace po současnost Do knížky jsou zařazeny nejznámější výroky, verše a slova uznání zvířatům napsaná největšími filozofy, básníky, spisovateli, dramatiky, mysliteli, lékaři, vědci, církevními hodnostáři a politiky naší planety od počátků naší civilizace po současnost....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/13_/136361/hlas-pro-nemou-tvar-136361.gif 4.85
Citáty a přísloví
Vydáno:, Animal Globe

whack
18.03.2015

Hlasy pre nemú tvár predstavujú asi 180 citátov významných osobností a 10 strán právnych noriem na ochranu zvierat. Nerozumiem, do akej miery môže citát niekoho priviesť k zmene, pretože, priznám sa, na mňa osobne nemá citát nikoho vplyv, ale verím, že mnohých minimálne zaujme a to je prvý krok k prehodnocovaniu postoja. Myšlienka je fajn.

Alisce
09.03.2014

Další úlovek na burze knih za 5 Kč a jsem nadšená. Tolik moudra v jedné knize. Nádherné výroky! Doporučuji.

Pet007
08.03.2014

Knihu jsem koupila na burze vyřazených knih za 5 Kč, bylo to zatím nejlépe investovaných 5 Kč v mém životě. Útlá knížka plná moudrých slov a zajímavých myšlenek. Otevřený člověk nad ní podumá a určitě v něm zanechá stopu.

životní moudrost ochrana zvířat

Autoři knihy