Hlas mého srdce ekniha

Devatenáctiletá Lucka, která je studentkou prvního ročníku na Mendelově univerzitě v Brně, prožívá na kolejích bezstarostné chvíle se svými spolubydlícími, ale i nervy před zkouškovým obdobím. Doma má silné zázemí a přátele, na které se může spolehnout. V čem však stále tápe, je její milostný vztah s Radkem, který by ráda zachránila, i když netuší jak. Když se navíc probudí po prohýřené silvestrovské noci, život se jí obrátí vzhůru nohama. Lucka se však nevzdává, a i když jsou všichni proti, jde si dál za svým cílem, a to klidně i přes kanál La Manche… Jana se při psaní inspirovala reálnými příhodami se skutečnými lidmi, které jemně doplňují hlavní linii příběhu Lucky a jejího milostného života. Příznivci dramatických a detektivních zápletek si však taky přijdou na své. Ona osudná silvestrovská noc totiž odstartuje sérii událostí, které hlavní hrdince pořádně popletou nejen hlavu, ale i srdce....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/26_/265635/hlas-meho-srdce-xqT-265635.jpg 2.73
Romány, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno: (ekniha), Má kniha.cz

Kniha Hlas mého srdce

bookcase
26.10.2017

Taková jednohubka, kterou jsem zvládla při uspávání dítěte, kterému se jaksi moc spát nechtělo. :). Chtěla jsem si připomenout mládí a podívat se na to, jak žijou dnešní dvacátníci. To jsem dostala. Nic světoborného v tom nehledejte, jen čistě dívčí románek.

HankaHail
13.09.2016

Mě se knížka líbila. Dobře se četla, rychle ubíhala. Samozřejmě tam byly části, které tam nemusely být a naopak takové, které si zasloužili více rozepsat. Nečekejte nic extra, taková průměrná knížka.
Této knížce bych pravděpodobně měla dát 3 hvězdy. ALE. Za jednu hvězdu navíc může nostalgie a vzpomínky. Chodila jsem na stejnou školu jako Lucka, bydlela jsem na stejných kolejích, poznávala jsem místa v Brně a vzpomínala na mé mnohé dobrodružství prožité v Londýně. Pokud máte rádi Brno (a ještě k tomu navštěvovali Mendelku, chcete zavzpomínat na vysokoškolská léta) a Londýn, tak po knížce sáhněte a připravte se na pohodové čtení.

jaste
14.10.2015

At se na me autorka nezlobi, ale vetsi slataninu jsem snad necetla. Hlavni hrdinku ma kazdy rad, vsichni chlapi se do ni na prvni pohled zamiluji. Na zacatku se bez vetsiho duvodu rozejde s laskou sveho zivota, pak uplne haluzove najde svoji sestru. Kniha je navic vycpana totalne nezazivnymi pasazemi, jen aby se natahla, viz oslava narozenin... Konec takovy nijaky. Za me rozhodne nedoporucuji.

Jana Žujová

Jana Žujová