Hitlerova smrt - Z odtajněných archívů KGB

Hitlerova smrt - Z odtajněných archívů KGB https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/378615/bmid_hitlerova-smrt-eGf-378615.jpg 5 9 2

Francouzský novinář a rusko-americká žurnalistka odkrývají poslední závoje zahalující tajemství smrti vůdce tzv. třetí říše. Ve svém díle shrnují nejnovější bádání, opírající se o archivy tajné služby KGB, které byly ještě nedávno zcela nepřístupné. Téměř detektivní pátrání je zavádí do Státního archivu Ruské federace, kde zkoumají fyzické pozůstatky německého diktátora. Je fragment lebky, který zde leží, skutečně Hitlerův? Čtenář se seznamuje nejen s novátorskými výsledky jejich bádání, ale také s rekonstrukcí posledních dnů v Hitlerově bunkru na konci druhé světové války.... celý text

Literatura faktu , Biografie a memoáry , Historie

Vydáno: , Pangea

La mort d'Hitler , 2019

Baja333
05.01.2020 5 z 5

Kniha se četla velmi rychle. Občas jsem se ale v obsahu ztrácela a chvílema nevěděla v jakém časovém pásmu příběhu jsem. Ale nic to nemění na skutečnosti, že mě kniha nadchla a vytvořila mi nový pohled nad celou skutečností - Hitler vs Rusko.

Gracian1964
30.03.2019 5 z 5

Hurá, opäť stíham prvý komentár. A nebude veru negatívny. Naopak, bude mocne pozitívny. Veľmi seriózne, dôveryhodné a dôkladné. Myslím, že som konečne s uspokojením uveril, že Hitler fakt zomrel 30. apríla po 14,30 vo svojom bunkri. Takže žiadne senzačné odhalenia konšpirátorského charakteru, ale seriózny vedecký prístup. Vrelo odporúčam všetkým, ktorí sa o danú problematiku zaujímajú.

Adolf Hitler smrt KGB tajné dějiny

Autoři knihy