Ona

Ona https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/221097/bmid_him-ona-I6k-221097.jpg 3 273 40

Him (Galatea) série

< 2. díl

Její verzi příběhu už znáte, nyní se přečtěte o jejich lásce i z jeho pohledu. „Snažit se na NI zapomenout bylo zbytečné. ONA, která odešla bez rozloučení, se mi úplně vryla pod kůži.“ Když měli v šesté třídě společně vypracovat literární projekt, neměl Will Price ani ponětí, že se právě ONA stane jeho nejlepší kamarádkou. Časem přátelství přerostlo v lásku. Znamenala pro něj vše, po čem toužil a co ve svém životě potřeboval. ONA však jedné noci bez slůvka vysvětlení zmizí. Bez NÍ Willův život ztrácí smysl, neví jak dál, tápe v nejistotě a obavách. Co prožívá a jak tráví těch dlouhých sedm let, kdy nemůže být s NÍ? A když se ONA vrátí, co udělá, aby JI získal zpět?... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Galatea

Her , 2013

petraj30
18.01.2022 2 z 5

Čekala jsem, že z jeho pohledu to bude o něco lepší. Možná, že ano, ale na mě to nijak nezapůsobilo. Bylo to jen shrnutí toho, co už jsme věděli z minulého dílu, jen přikrášleno jeho pohledem. A co bylo pak, bylo jasné od začátku. Myslela jsem, že si alespoň vyřídí účty, ale ani to neproběhlo. Nic, prostě nuda. Ale jsem ráda, že jsem to přečetla a vím, že po druhé se k tomu rozhodně vracet nebudu

Jita160
01.11.2021 3 z 5

Z pohledu může se mě příběh čte vždy mnohem líp.
Jsou to pro mě Mimoni, kterým asi nikdy neporozumím...Proto ráda čtu o tom co a jak vnímají a proč dělají co dělají.
Fajn pokračování, příjemně navazuje na první díl.

Sati
10.05.2021 2 z 5

Nejdříve jsem četla ON, to mě bavilo víc, asi to bude tím, že když čtete dvě stejné knihy, akorát z jiného pohledu, znáte už co se stane, nenadchne, neurazí

Niky91
30.06.2019 4 z 5

Přečteno za den, tento příběh mne zaujal více než knížka ON.

speciale88
06.03.2019 2 z 5

Oddychová četba při, které člověk nemusí nějak přemýšlet. Dopředu daný konec, jelikož takový příběh jinak nekončí.Dobré ale dvakrát si to nepřečtu.

georginaa
27.01.2019 5 z 5

Pokračování z pohledu Willa, jak to vše prožíval, pěkné popsání jeho emocí. Těžko se z mužů dostávají pocity, aby nám to ženám řekli. Schovávají své myšlenky pro sebe a málo komunikují a pak se stávají nesmyslné neshody. Will si svá tajná přání též nechával pro sebe a když nakonec dostal odvahu, už se nedokázal udržet. Byl to pěkně popsaný příběh z pohledu muže. Tak jako první díl se mi líbil u druhý. Klidně by mohlo být pokračování....

Lofda
06.01.2019 3 z 5

Druhý díl a pro mě asi zábavnější než ten první, i když jedete v podstatě stejný příběh, teď z Willova pohledu. A tam kde první kniha končila, tady nám autorka odvypráví ještě o něco víc. Je to příběh, kdy si za čas nejspíš ani nevzpomenu o čem to bylo, ale nevadí. Byla to hezká nenáročná romantika. Jen mohla autorka možná spojit obě knihy do jedné.. Kdybych nečetla první díl, asi bych se v příběhu víc motala. A upřímně, proč čekali 7 let než si to vyříkali, to nechápu pořád ;-)

dyger
04.08.2018 5 z 5

Jedním dechem, bezmyšlenkovitě, prostě super relax.

TerezaMondeková
03.01.2018 3 z 5

Kniha se mi líbila. Asi i proto, že příběh vypráví hlavní hrdina. Pěkná změna. Jediný, co mi vadí je těch 7 let. Přišlo mi to přehnaný. A navíc ten důvod, proč hlavní hrdinka bez rozloučení zmizela... stačilo si to jenom vysvětlit. Kniha je fajn oddychovka.

1259
24.11.2017 4 z 5

Musím uznat, že druhý díl byl daleko lepší, než první za což jsem velmi ráda, ale i tak si to u mě pořád nevysloužilo všech pět hvězdiček. Ale i tak to bylo hezký odpočinkový čtení.

Evule114
21.10.2017 4 z 5

První půlka se mi číst nechtěla, ale druhá se četla sama.. ale rozhodně to není něco, co bych si ráda přečetla dvakrát.. každopádně na oddych to stačilo :-)

Kiwicatko
23.12.2016 2 z 5

Jeho pohled se mi libil malinko vic. Mozna to bylo tim, ze se jelo normalne od minulosti do pritomnosti, ale obcas takovymi skoky, ze sem byla rada, ze sem tenhle dil cetla hned po tom prvnim.
Soucasne sem Saru zacala nesnaset takovym zpusobem, ze sem mela co delat, abych to docetla.
Spousta dalsich osob tam byla nakousnuta a nic z toho...
Sek zklamana z obou dilu...

Surmei
03.10.2016 3 z 5

Osobně hodnotím jako slabší než předchozí díl "Ona", a to možná i toho důvodu, že už jsem vlastně znala děj. Samozřejmě ne celý, bylo fajn doplnit dílky do skládačky i z jeho pohledu, aby vznikl celistvý příběh. I tento díl se mi četl dobře, prostě oddechovka, kdy můžete vypnout, nemusíte moc vnímat děj a jen se chvílemi přistihnete s blbým úculem na tváři :-) Joo, kdyby tak vždy vše šlo vidět i z toho druhého pohledu, že...
Za mě 3* a doporučení na oddychovku.

Samira
02.09.2016 3 z 5

Naše knihovna má pouze díl Ona, takže jsem knihu mohla číst pouze z jeho pohledu. Nejsem tak schopna díly mezi sebou porovnat. Ale ač se rozhodně jednotlivě číst dal, byl na něm ten doplňkový způsob znát.
Příběh je milý, stejně jako postavy, ale nijak výrazně silný. Navíc bohužel hodně jednoduše až místy mechanicky vyprávěný s minimem dialogů, které by ho nepochybně pozvedly výš.
Nebylo to špatné, ale v žánru jsou výrazně lepší.

cukrovka
21.08.2016 3 z 5

Tak za mě byl tento díl o malinko lepší. Spíš bych knihu zařadila pro náctileté. Skoro žádný příběh a hlavní hrdinka se chová jak nezralá puberťačka, která není schopná si o svých pocitech a podezřeních promluvit.

Radka1979
24.03.2016 1 z 5

Knihu jsem si půjčila v knihovně, těšila jsem se až se uvelebím v křesle a začtu se do milostného příběhu. Bohužel... neskutečná nuda, ani jsem ji nedočetla.

evelýny
28.11.2015 1 z 5

Ukázka knihy mě docela navnadila, takže jsem podlehla a zakoupila elektronickou verzi. Bohužel zbytek knihy byl pro mě fakt slabý, hrozný překlad se spoustou chyb kvalitě také nepřidaly. Konec knihy jsem již jen tak přelétla. Knihu rozhodně nedoporučuji - pro mě ztráta času a peněz. Za ten začátek aspoň jedna hvězda.

kdo
25.10.2015 odpad!

To bylo ale slabý a tak neuvěřitelná nuda!
Překladatel bohužel bojoval i se svou češtinou - ve dvou situacích slovo "tady", i když se tam evidentně hodilo "sem " a "tam"..

lacey
09.08.2015 3 z 5

Ako prvé by som rada povedala, že mi absolútne uniká pointa obálky... Ale to je už iba detail.
Táto časť na mňa zapôsobila o trošku lepšie ako prvá časť, možno aj preto, že sme sa konečne vyvarovali nekonečným potokom sĺz, ktoré hlavná aktérka neustále ronila.
Celkovo to na mňa pôsobilo viac ako literatúra pre dievčatá cca 14-16 rokov, hoci to v tejto kategórií zaradené nie je.
Autorka trošku nevystihla zmeny dejových línií, celé to pôsobilo neukončeným a neusporiadaným dojmom.
Najväčšie plus teda určite bolo to, že Will sa OBČAS správal primerane svojmu veku, zatiaľ čo Sara sa.. asi zasekla v jej stredoškolských rokoch.
Knihe to však nemôžme vyčítať, rovnako ako jej nemôžme vyčítať často idealizovaný a nerealistický dej..
V konečnom dôsledku by som knihu odporučila ako ľahké čítanie k moru alebo na kúpalisko.

marcela6183
06.06.2015 1 z 5

Po recenzích jsem toho moc nečekala. Lepší pohled jeho, než její (ale co, jsem ženská). Čteno v originále, takže na český překlad nemám názor. Trochu připomíná středoškolské slohové úvahy na volné téma, dlouhé odstavce na rychločtení (= přeskakování). Děj hodnotit nebudu, nevidím tam nic z hrdiny, vidím druhou oslavnou epopej na hrdinku.
Pokud mám stovnávat, pak dvojice Wait for You 1 + 1.5 je jako mercedes vedle trabantu...
Jedna vězda - za snahu.

láska erotika cestování rodina tajemství

Carey Heywood
americká