On

On https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/217346/bmid_him-on-0VY-217346.jpg 3 421 78

Him (Galatea) série

Posledních sedm let se snažila na svou první lásku zapomenout. A setkání po letech může vyvolat bolestné vzpomínky na jednu osudovou noc... Sarah Millerová nenavštívila svůj domov v rodné Atlantě už dlouhých sedm let. Nic na světě by ji nepřimělo vrátit se zpátky domů, kdyby nebylo svatby jejího milovaného staršího bratra. Mísí se v ní pocit štěstí, že znovu uvidí svou rodinu, ale zároveň i obava, aby se nesetkala s NÍM. Nikdo z její rodiny netuší, proč se tehdy bez rozloučení odstěhovala tak daleko a co ji k tomu vedlo... Ví to jen ON.... On, jehož od první chvíle celým svým srdcem milovala. On, s nímž srovnává všechny ostatní muže a jemuž nemůže nikdo konkurovat. On, kdo jí dal pocit, že nic není nemožné. On, o němž si myslela, že pro něj není dost dobrá. On, na něhož se posledních sedm let usilovně snažila zapomenout. Jediné, co musí udělat, je vrátit se na týden domů a hlavně se s NÍM nesetkat......... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Galatea

HIM , 2013

28.09.2023 3 z 5

Nebylo to až tak špatné.Takový obyčejný příběh na odreagování.Ale druhý díl si asi nepřečtu

28.09.2023 3 z 5

Nebylo to až tak špatné,takový obyčejný příběh na odpočinek.Na druhou stranu druhý díl si asi nepřečtu.

27.09.2023 3 z 5

Mě nepřijde, že by byla kniha zase tak špatná.Není to nic,z čeho bych si sedla na zadek,ale četla jsem i horší. Takový obyčejný příběh,na odreagování dobrý.Ale je pravda, že druhý díl číst nebudu.

Monka0901
Monka0901
11.02.2023 4 z 5

Kniha nebola zlá, ale proste dáko sa neviem zbaviť pocitu, že mi niečo nesedí. Mala som pocit, že to bolo dosť natiahnuté a zrazu bum koniec. Obálka mi k obsahu vôbec nesadla.

petraj30
petraj30
17.01.2022 2 z 5

Bohužel musím souhlasit s většinou. Obálka je vážně hezčí a zajímavější než obsah.
Bylo to strašně zdlouhavé, proto jsem přeskakovala každou chvilku, o nic zásadního jsme ani nepřišla, protože tam v podstatě o nic nešlo. Šlo jen o to, si řádně všechno vyříkat a ze sedmi let by ztratili 3 minuty. Fakt super!!!
Opravdu je to příběh pro puberťačky. Ani se mi moc nechce pouštět do druhého dílu. Ale chvilku se to dá vydržet

V.Marie
V.Marie
23.11.2021 2 z 5

Takový příběh pro puberťačky, nijak extra mě neoslovil

Jita160
Jita160
01.11.2021 2 z 5

Za mě ,rozhodně lepší obal než vnitřek knihy.
Slaďoučký příběh dětské lásky, který musel skončit odloučením a zlomeným srdcem.
Samozřejmě u takových knih se dobře vypne
Víme jak vše skončí a to je to hlavní.

Babu002
Babu002
21.01.2021 2 z 5

Knihu jsem přečetla rychle, takže bych řekla, že je čtivá, ale příběh mě nezaujal. Bylo to takový slabý.
Číst znovu nebudu.

Dellphi
Dellphi
16.01.2021 2 z 5

Tato kniha mě nějak zvlášť neoslovila. Byla docela čtivá, ale moc mě nenadchl styl psaní. Přišlo mi to takové nějaké uspěchané... Do druhého dílu se mi opravdu nechce, ale není to tím, že by to bylo tak špatné. Jen nemám chuť číst o něčem, co už vím, jak skončí. Zkrátka mi to stačilo z jednoho pohledu. Willův pohled nechám na jindy (třeba až zapomenu na děj této knihy). A co se týše doporučení? Pokud nad knihou nechcete přemýšlet a opravdu chcete jen vypnout, tak to není špatná volba. Jen od ní moc neočekávejte...

P.S. Ta obálka je úžasná :-D

ivetapl
ivetapl
22.12.2020 1 z 5

První věc - Obálka se vůbec nehodí k obsahu. Přítomnost jsem četla jen přímou řeč, protože mě to fakt nebavilo a Sára se chovala jak kráva. Minulost byla lepší. Ovšem nechápu, jak na ni mohl Will čekat 7 let ... nedoporučuji..

Ella161
Ella161
21.05.2020 1 z 5

Kniha mě tedy moc nenadchla. Asi jsem zvyklá na něco jiného a očekávám mnohem více. Někdy jsem se musela až smát, jak mi některá situace přišla absurdní. Mám pocit, že Will nedělal nic jiného, než se kousal do rtu. Zatím nejhorší kniha, kterou jsme přečetla.

Myška43
Myška43
03.03.2020 1 z 5

Nic moc, vůbec se mi nechce do druhého dílu.

Jass
Jass
22.02.2020 odpad!

No, tak tohle teda byla slátanina roku... Větší nelogickou příšernost jsem už dlouho nečetla... Vážně, nemám slov...
Četla jsem fanfikce, které jsou tisíckrát lepší než tohle...

Catyna
Catyna
10.01.2020 5 z 5

Výborná

avalonek
avalonek
27.09.2019 2 z 5

Už vím,proč jsem tuto knihu tak dlouho odkládala.Nechápu,proč je obálka tak pěkná a kniha celkem dost nuda.Ještě mě čeká další díl,ale vůbec nevím,jestli se do toho mám pouštět..

happy19
happy19
14.09.2019 4 z 5

Sladké...hlavně Will:-*..jasný young adult..posilněn překvapivě pěknou obálkou:-)))...Zhltnuto za pár hodin!

Niky91
Niky91
30.06.2019 3 z 5

Něco mi na tomto příběhu vadilo. Bylo to takové ubrečené.

Karola050716
Karola050716
06.05.2019 2 z 5

V rámci žánru nic moc zajímavého nenabídla. Dvě časové roviny byly fajn, ale ta hlavní zápletka byla směšná. Kdyby to byla kniha jen o teen verzích, tak by myslím byla super..ta dospělost byla vyumělkovaná.

speciale88
speciale88
06.03.2019 2 z 5

Oddychová četba při, které člověk nemusí nějak přemýšlet. Dopředu daný konec, jelikož takový příběh jinak nekončí.Dobré ale dvakrát si to nepřečtu.

magdalena2377
magdalena2377
06.03.2019 2 z 5

Ale jo, proč ne. Jen se mi to zdálo trochu uhozené a po vysvětlení důvodu, proč u rodičů nebyla sedm let jsem myslela, že mě omejou . hahaha :)