On

Posledních sedm let se snažila na svou první lásku zapomenout. A setkání po letech může vyvolat bolestné vzpomínky na jednu osudovou noc... Sarah Millerová nenavštívila svůj domov v rodné Atlantě už dlouhých sedm let. Nic na světě by ji nepřimělo vrátit se zpátky domů, kdyby nebylo svatby jejího milovaného staršího bratra. Mísí se v ní pocit štěstí, že znovu uvidí svou rodinu, ale zároveň i obava, aby se nesetkala s NÍM. Nikdo z její rodiny netuší, proč se tehdy bez rozloučení odstěhovala tak daleko a co ji k tomu vedlo... Ví to jen ON.... On, jehož od první chvíle celým svým srdcem milovala. On, s nímž srovnává všechny ostatní muže a jemuž nemůže nikdo konkurovat. On, kdo jí dal pocit, že nic není nemožné. On, o němž si myslela, že pro něj není dost dobrá. On, na něhož se posledních sedm let usilovně snažila zapomenout. Jediné, co musí udělat, je vrátit se na týden domů a hlavně se s NÍM nesetkat.........celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/21_/217346/him-on-0VY-217346.jpg 3.3335

Him (1.)

HIM (2013)

Vydáno:, Galatea

Kniha On

Karola050716

V rámci žánru nic moc zajímavého nenabídla. Dvě časové roviny byly fajn, ale ta hlavní zápletka byla směšná. Kdyby to byla kniha jen o teen verzích, tak by myslím byla super..ta dospělost byla vyumělkovaná.

speciale88

Oddychová četba při, které člověk nemusí nějak přemýšlet. Dopředu daný konec, jelikož takový příběh jinak nekončí.Dobré ale dvakrát si to nepřečtu.

magdalena2377

Ale jo, proč ne. Jen se mi to zdálo trochu uhozené a po vysvětlení důvodu, proč u rodičů nebyla sedm let jsem myslela, že mě omejou . hahaha :)

georginaa

Suprové prolínání přítomnosti a minulosti. U této knihy mi to vůbec nevadilo, protože se jednalo o emoční příběh lásky. Fandila jsem obou, aby jejich sny se staly skutečností, moc se mi příběh líbil.

terush2300

Klišé s téměř nulovou zápletkou.

Lofda

Když si vybírám co číst, obvykle si přečtu hodnocení jiných. Kvůli tomu jsem váhala, jestli se vůbec pouštět do čtení této knihy. Nakonec musím říct, že jsem ráda, že jsem jí dala šanci ;-) Nenáročná romanťárna, které ale bohužel nejen podle mého názoru hodně uškodil překlad :-( Co to mělo být? Tady/sem a jej/ho mi prostě hodně štvalo.. Ich forma mi nevadí, ale ten přítomný čas se mi také nečetl nejlépe, i když jsem si pak zvykla..A výtka k autorce? Na konci jsem litovala, že jsem si nedělala čárky pokaždé, když si Sára hrála s prstýnkem a Will se kousl do spodního rtu ;-) Bylo to nutné? Takže celkově hodnotím na ***, průměr co neurazí, ale ani ničím nenadchne.. Nicméně jsem zvědavá, jak to celé bylo i z Willova pohledu a jdu na druhý díl ;-)

Leninkka
16.08.2018odpad!

Tak tohle byl teda děs! Prý "román pro ženy", no tak to ani náhodou. To tak maximálně pro 13leté puberťáky (a to teda nic proti puberťákům, ale kniha je jak od autorky Lanczové, co jsem četla někdy v pubertě). Trpěla jsem při čtení a přemlouvala se, abych knihu dočetla a neodložila ji. Hlavní hrdinka mě vytáčela a byla mi dost nesympatická. Přišlo mi to i dost nereálné a celé úplně mimo (jasně, jen tak se hrdinka sebere a odjede a pak prásk, po 7 letech je všechno OK). První knížka, u které se tluču do hlavy, že jsem jí vůbec četla.

dyger
26.07.2018

Tento díl (ONA jsem ještě nečetla) knihy je skvělý na vypnutí a relax, jako oddechovka super. Věřím, že číst to někdo, kdo je zrovna v pubertě, tak se mu to bude asi maximálně líbit.