Ona

Ona https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/221097/bmid_him-ona-I6k-221097.jpg 3 273 40

Him (Galatea) série

< 2. díl

Její verzi příběhu už znáte, nyní se přečtěte o jejich lásce i z jeho pohledu. „Snažit se na NI zapomenout bylo zbytečné. ONA, která odešla bez rozloučení, se mi úplně vryla pod kůži.“ Když měli v šesté třídě společně vypracovat literární projekt, neměl Will Price ani ponětí, že se právě ONA stane jeho nejlepší kamarádkou. Časem přátelství přerostlo v lásku. Znamenala pro něj vše, po čem toužil a co ve svém životě potřeboval. ONA však jedné noci bez slůvka vysvětlení zmizí. Bez NÍ Willův život ztrácí smysl, neví jak dál, tápe v nejistotě a obavách. Co prožívá a jak tráví těch dlouhých sedm let, kdy nemůže být s NÍ? A když se ONA vrátí, co udělá, aby JI získal zpět?... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Galatea

Her , 2013

tigrislinda
tigrislinda
24.04.2015

Příjemná oddechovka, víceméně nezklamala, neboť jsem příliš neočekávala. Ale četla se v pohodě....

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka
29.03.2015 1 z 5

Sice jsem se zarekla, ze do dalsiho dilu nejdu, pretla jsem si ho (asi me to sebemrskactvi bere vic, nez jsem tusila)...vysledek?...stejny jako u prvniho dilu... jinak originalni obalky mi prijdou mnohem vhodnejsi nez ty, s kterymi knihy vysly u nas...jeden potom ceka neco jineho...
Ps: zrovna jsem si precetla o cem bude dil treti (Them-fakt originalni a necekany nazev :-) ) ale uz jenom z toho obsahu mam z knihy strach uz ted.

Eevina
Eevina
27.03.2015 3 z 5

Ještě větší slaďárna než první díl, který byl o trochu lepší. Lehká oddechovka po těžkým dnu v práci, ale třetí díl snad už radši ne:)

Nel-ly
Nel-ly
25.03.2015 1 z 5

Ne!

Přepis příběhu... ne, příběh vyprávěný z jiného pohledu, ale jedndouše přepis, který se knize ani nepodobá. Will nevkládá vůbec nic sám ze sebe a kniha automaticky předpokládá, že si čtenář pamatuje první díl, protože proč se zdržovat s nějakými popisy?
A protože přepis neexistujícího příběhu by byl moc krátký, je tam hodně sexu... tím se to dá vždycky vyplnit.
Příběh je stejně naivní a hloupý jako v prvním díle (ono, když je o to samé) a scény navíc taky za moc nestojí.

A ještě to celé sráží otřesný český překlad. Nepochopím, co má překladatelka proti slovům "sem a ho". A jak může člověk ležet s rozkročenýma nohama?

jitka7
jitka7
24.03.2015 3 z 5

Kniha neurazí, nevím, která se mi líbila víc ... ale u prvního dílu jsem se asi víc pobavila

johanka1
johanka1
21.03.2015 4 z 5

Druhý díl Ona se mi líbil tak, jako díl první. Pro mne lehká oddechovka, často předvídatelná. Nicméně jako relax pěkné, proto bych jí doporučila. Hezky se čte a už u prvního dílu jsem si zvykla na střídání kapitol přítomnost, minulost, takže v tomto dílu již žádný problém.

Lentilka2
Lentilka2
17.03.2015 5 z 5

Kniha je psaná z pohledu chlapa. Ze začátku jsem měla obavy, že mě to nechytne...Přece jenom z pohledu chlapa? :D Bylo to možná ještě lepší než ON! :D

Karolína18
Karolína18
15.03.2015 2 z 5

Stále si musím pokládat otázku, kdo mohl chtít vydat něco takového. Styl psaní mi vůbec nevyhovoval a celkově mi tato kniha nesedla. Vždyť na ní vůbec nic nebylo! Nestává se často, že bych nějakou knihu nedočetla, ale toto se vážně nedá.

maca5449
maca5449
11.02.2015 3 z 5

Celou knihu mě rozčilovala chyba, kdy bylo slovo "sem" nahrazováno slovem "tady," věty pak zněly hrozně divně a kostrbatě. Začátek knihy mi přišel lepší, ten konec se spíš už táhnul. Opět jsem (jako u prvního dílu) protáčela oči nad velmi primitivní zápletkou, ale velmi se mi líbil mužský strohý způsob vypravování.

Dokonce jsem našla, že autorka napsala i novelu "Sawyer Says," která bude o Sawyer a Jaredovi. Ani mě to nepřekvapuje, protože si autorka touto knihou nechala na jejich příběh dost místa. Tak uvidíme, zda vyjdou i další knihy autorky v češtině.

malazluta
malazluta
29.01.2015 4 z 5

Kdy se oba díly spojily do jedné knihy, tak by se mi výsledná knížka moc líbila. Tento díl je dokreslení toho prvního, lecos doplní, řekne nám "jak to bylo dál", je to příjemná oddechovka.

kacaaba
kacaaba
28.01.2015 3 z 5

Dokreslení příběhu ON. Četlo se mi to pěkně. Jako u předchozího dílu. ,,Neurazí, nenadchne".

Makyt
Makyt
19.01.2015 5 z 5

Splnila, dokonce předčila očekávání... i když vlastně je to takové klišé, co vám akorát poblouzní hlavu.. prostě pohádka pro dospělé.

only.me4
only.me4
08.01.2015 3 z 5

Oddechová pohoda na odpoledne. Neurazí :-)

Beni
Beni
03.01.2015 4 z 5

Musím souhlasit s JajaAP :-) Také se mi o malinko více libila než kniha ON. Líbilo se mi na tom právě ty myšlenky Willa, co prožíval, když od něj znenadání utekla...

A co takhle příběh Sawyer a Jareda?? :-D

ciniminisek
ciniminisek
31.12.2014 3 z 5

Ději nechybí opět čtivost ani vtip, o který se starají postavy sice vedlejší, ale neméně důležité. Dopodrobna popsané sexuální scény, kterých není přehršel, je také to pravé ořechové. Zkrátka na knihu se po dobu čtení budete mračit, mručet, ale také culit a vrhat láskyplné pohledy. Autorce se opět vydařil pěkný kousek, a přesto že nám čtení občas kazí nářečně psaný překlad knihy, není to nic oproti tomu, co prožíváme při čtení tohoto příběhu.

Nakladatelství Galatea se pořádně vytáhlo a já budu doufat, že podobné příběhy má ještě v šuplíku. Ono přece snít o tom, že láska vždy zvítězí, chce přece každý.

JajaAP
JajaAP
22.12.2014 4 z 5

Líbila se mi více než kniha On. :-)

Lucka.79
Lucka.79
01.12.2014 3 z 5

Hodnotím stejně, jako předchozí díl. Nenadchne ani neurazí, zkrátka fajn oddychovka ...

LibraryGirl
LibraryGirl
26.11.2014 4 z 5

Trošku mě to zklamalo. Myslela jsem, že autorka tam víc rozvine děj, i když je vlastně stejný. Trošku se liší úhel, ale jinak jde o stejný příběh jako u ON. Chyběly mi tu dialogy. Je tam 90% popisu a myšlenek Willa. Dialogy žádné. Za posledních cca 60 stránek dávám hvězdu navíc, ale jen proto, že se dozvíme jak to teda se Sárou a Willem dopadlo. ON je hezký příběh, ale kdybych nečetla ONA, nic by se nestalo.

Kate S.
Kate S.
25.11.2014 5 z 5

Krom par informaci a poslednich cca 3 kapitol je kniha totožná s dílem "On". Pasáže, které jsem četla jakoby 2x mě vážně moc nebavily ale jinak? Fajn oddechovka :-)

trynitrix
trynitrix
22.11.2014 4 z 5

O trošku příběh polevil jelikož už půlku příběhu znáte z předchozího dílu tady je opáčko z jeho strany ale taky zajímavé a pak pokračování děje po tom když byli spolu jak to vše dopadne. :-)

láska erotika cestování rodina tajemství

Carey Heywood
americká