On

Jamie a Ryan bývali nejlepší přátelé. Léto, které spolu strávili na hokejovém táboře, patřilo k nejzábavnějším, jaké kdy zažili. A pak Ryan svého kamaráda bez vysvětlení odstřihl. No a co, že se poslední noc opili a uzavřeli sázku? Nic se přece nestalo, tak proč z toho dělat vědu?
Ryan Wesley té hloupé sázky, z níž se stala zkouška jejich přátelství, i po čtyřech letech lituje. Uzavřel ji jenom proto, že byl do Jamieho zamilovaný. Když proti sobě budou jejich univerzitní týmy hrát, má konečně šanci se kamarádovi omluvit.
Stačí však jeden jediný pohled na Jamieho a Wes po něm touží víc než kdy dřív. A teď spolu ještě mají trénovat mladé hokejisty. Během šesti týdnů na hokejovém táboře se Jamie o dávném kamarádovi dozví několik věcí… a jednu významnou zjistí i sám o sobě.

Varování: Obsahuje milostné scény, koupání na Adama a důkaz, že oznámit své rodině přes sociální sítě, že jste gay, je docela ošemetný nápad.

https://www.databazeknih.cz/images_books/41_/413417/on-udZ-413417.jpg 4.6162

Vazba knihy:pevná / vázaná
ISBN:978-80-269-1169-2

Kniha On

Ewwe

Já mám knihy od Elle prostě ráda. Sedí mi její styl psaní, prostředí a všechno je takové nenucené a postavy k zamilování. U této knihy jsem nečetla anotaci, myslela jsem, že to bude zase klasika - vysoká škola, hokej a láska. Ouha, po pár stránkách jsem hledala tu dívku, co bude hlavní hrdinkou a vykoukl tam na mne kluk! Což bylo zajímavé a o to nové. Příběh hezky plynul, bylo to chlapské a úsměvné.

Terez9119

Já...ani nevím, co k tomu napsat. Bylo to romantické a zároveň velmi kamarádské a chlapské. A hlavně to bylo výborně napsané, včetně erotických scén. Příběh klidně plynul, žádné velké zvraty se neděly, ani to nebylo potřeba. Trochu jsem se toho obávala, ale úplně zbytečně. Kdo máte rádi série WAGs a Off-Campus, jděte do toho, nebude litovat.

ardeas

Ellle ako autorku mam veľmi rada, jej štýl mi sedi. Prečítane jedným dychom. Napriek tomu, že kniha je vtipná, zábavná, nevedela som ju odložiť az kym som ju nedocitala mi chýbal zásadný zvrat. Taky čo vás dozenie az k slzam či zadrzite dych. Na môj vkus tato kniha mi prišla hrozne sladká, preto píšem a hodnotim komentár s odstupom, nech mám trošku objektívnosti :D

LilianaFalcon

Za mě nejlepší romance roku 2019.
Z obav a nejistot se zrodí krásný romantický vztah. Wese a Jamieho zkrátka nejde nemilovat, navíc se u toho hodně nasmějete. Teda přiznávám, četla jsem to anglicky, ale u kamarádky jsem kontrolovala některé pasáže, u kterých jsem si nebyla jistá, jestli to v češtině vůbec může vtipně vyznít. Naštěstí se překladatelka opravdu posnažila :-)

maca1245

Tak tohle bylo wow. Po přečtení anotace, které lehce zavání jedním velkým klišé, jsem dost váhal zda se do ní pustit či nikoliv. A musím říci, jak jsem rád, že jsem se do ní pustil. Přečteno během jedné noci. :) Začal jsem číst kolem 11 večer na zkoušku jednu dvě kapitoly a najednou "PUF" a byl jsem na konci. Je to napsané super stylem, děj ubíhá nečekanou rychlostí.
Milé, humorné, žhavé a sexy počtení, které vás nenechá chladnými. Za mě moc povedené.

Majakadelcova

Musím říct, že knížku jsem přečetla během dne. Stále jsem se k ní vracela a potřebovala číst dál. Četla se velice příjemně, líbily se mi pohledy z obou stran a erotické scény nepůsobily ani trochu vulgárně. No a samotné téma homosexuality bylo více než zajímavé. Povedená knížka.

LenRan

Líbilo se mi to hodně. Téma homosexuality ve vrcholovém sportu je dost zajímavé a vztah mezi těmito kluky byl výborně popsán. Říká se, že ČR je hodně tolerantní k LGBT komunitě a asi je to i pravda, ale v USA to tak všude není a proto je dobře, že se u nich taková kniha vydá, kdyby to pomohlo otevřít alespoň pár očí, je i tato lehčí literatura záslužným činem. Neumím si představit jaké to musí být, když musíte pořád něco před okolím nebo i rodinou předstírat.

wvanilka

Musím říct, že knihu jsem si koupila omylem. Ale po předchozích rozpacích jsem tomu ráda. Kniha byla poutavě napsána, promyšlený příběh s hromadou humoru, lásky a reálných skutečností. Co se týče sexu stejného pohlaví - bylo to napsáno nevulgárně a poutavě ;) Už se moc těším na jejich pokračování, i když vím, jak to dopadne z Hodného kluka

TIP: Máte rádi Databázi knih?

gayové homosexualita LGBT

Autoři knihy