My

My https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413419/bmid_my-F04-413419.png 5 734 149

Him (Baronet) série

< 2. díl

Hokejový útočník Ryan Wesley vede život, o jakém vždy snil. Pět měsíců po nástupu do NHL patří k nejúspěšnějším profesionálním hráčům a každý den se vrací domů k muži, kterého miluje – Jamiemu Canningovi, svému dlouholetému nejlepšímu kamarádovi a nyní i životnímu partnerovi. Je tu jenom jeden malý problém: Nejdůležitější vztah svého života musí tajit, jinak by ho čekala mediální bouře, která by mohla ukončit jeho kariéru. Jamie Wese nade všechno miluje. Jenže tajit vztah je na nic. Tohle není život, jaký si Jamie představoval, a obavy, aby jejich tajemství nevyšlo na povrch, si začínají vybírat svou daň. Nijak nepomáhá, že v nové práci to nejde tak hladce, jak Jamie čekal, ví však, že dokud má Wese, všechno zvládne. Aspoň že ve svém bytě můžou být sami sebou. Nebo snad ne? Když se do stejné budovy nastěhuje Wesův nejvlezlejší spoluhráč, hrozí, že pravda vyjde na světlo. Varování: Obsahuje milostné scény, vibrující křeslo a důkaz, že hokejisti jsou sexy ve všech odstínech zelené.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Us , 2016

Saj Mon
13.05.2020 5 z 5

Ty dva si musí zamilovat každý.

Pája699
11.05.2020 5 z 5

Já tuhle dvojici prostě žeru. Přečteno na jeden zápřah - jak jinak. Tohle se čte prostě samo :-) Sotva začnete číst, hned je konec. Jamie a Wes jsou nejlepší přátele a pár, který řeší pár problémů. Hlavně jak se vyrovnat s utajeným vztahem....na závěr: Chci další pokračování :-)

Twinny
08.05.2020 5 z 5

Tak tohle bylo dokonalý.
Příběh, který byl v prvním díle odlehčený se právě dostává na vážnější notu. Tahle kniha není jen erotická a romantická. Je i zábavná. A najdou se v ní i vážná témata jako je homofobie a frustrace.
Wes a Jamie jsou opět oba skvělí a objevujeme i další skryté stránky jejich osobnosti. Jamieho rodina je prostě super.
A Blake? Toho si prostě člověk musí zamilovat.
Všechno nasvědčuje tomu, že se dočkáme pokračování. Tenhle příběh má spoustu potenciálu a několik neuzavřených linek, takže by měl být další díl. Musí!

keiko33
04.05.2020 5 z 5

Znovu precitane na jeden nadych. Prve dve tretiny su kludne, o spoluziti Jamieho a Ryana. Ako sa vysporiadavaju s nastrahami zivota dvoch muzov. Co mi chybalo v prvej casti a vacsinu tejto knihy, bol to autorkin humor, z ktoreho az placete. No posledna tretina to vynahradila. Blake bol cislo, hotovy blazon. A to som si myslela, ze Hollisa zo serie Briar uz nic nepredbehne. Ta zlomena postel a tie jeho hlasky. Blake, teto knihu dokorenil. Na konci mi chybal Epilog zo svadby. Inak super.

zpetkeknize
01.05.2020 5 z 5

Stejně jako první díl, i tento byl naprosto výborný, možná i lepší než ten předchozí. Ale jen o malinko.
Větší zvraty, větší dávka dramatu, o to šťastnější pak člověk byl, když se něco povedlo. :)

alcahanca
01.05.2020 5 z 5

Za mě moc povedená MM série. Nesouhlasím s některými názory, že z Jamieho se stala ženská;-). Pro mě je teda chlap dost sexy, když umí vařit a postarat se o domácnost, i když je to gay. Jen víc takovýchto krásných, romantických příběhů. 5/5 *

Bettybook
30.04.2020 5 z 5

To, co jsme mohli vidět v předešlém dílu a i tady, je to, že se autorky skvěle doplňují. Proto si nenechám ujít jejich další knížky.
A Blake? To je jak velký, roztomilý a přerostlý štěně. Snad nejsem jediná, kdo měl potřebu uprostřed knihy na něj šišlat, jak na batole XD

ondras666
23.04.2020 5 z 5

Ale jo, bylo to pěkný. Sice druhé díly moc nevyhledávám, ale tohle jsem si nenechal ujít.
Děj je jednoduchý, děj se dá předvídat, ale čte se to pěkně.

jahex
14.04.2020 4 z 5

Ze začátku jsem si říkal, že jsem neměl číst oba díly hned za sebou. Ale nakonec jsem si to užil. Už to nebylo jen o sexu, ale i o něčem jiným a, dejme tomu, "závažnějším" a to mi vyhovovalo.

Damonka12
13.04.2020 5 z 5

Stejně úžasné jako první díl. Miluji tyto dvě knihy.

IrennCasman
08.04.2020 5 z 5

Naprosto boží!!! Tohle byla má první "gay eroťárna" a fakt stála za to. Cítím u této knihy přesně to, co cítím u všech knih, které si získají mé srdce už navždy. První díl byl skvělý a druhý nebyl výjimka. Detailně popisované sexuální scény mám v oblibě, a tudíž jsem s tím neměla jediný problém. Oba díly určitě vřele doporučuji, protože myslím, že Jamieho a Wese si nejde nezamilovat.

Market = )
03.04.2020 5 z 5

Zlá-Ňufie (ségra :-) ) mě trochu vyděsila, jak je to celý hodně smutný, takže já jsem nakonec byla mile překvapená, že to nebylo zase až tak hrozný, jak jsem se bála :-D. Jinak jsem nadšená. Chvíle u knížek EK jsou jediný, kdy mě občas malinko mrzelo, že nejsem kluk, protože být v nějakým sportovním týmu musí být fakt bezva :-). Tak snad se dočkáme aspoň dalších dílů WAGSek...

Zlá-Ňufie
01.04.2020 5 z 5

Po prvním díle jsem byla celá natěšená a pak to bylo trochu jiný než jsem čekala... Ale dává to smysl, je to první kniha od autorky, která je již o existujícím páru. Romantický začátky, oťukávání atd jsme se měli v díle předešlém. Bylo to jiný, ale mně se to moc líbilo. Jen mě mrzí, že to bylo tak velkou část knihy trochu ponurý... Naštěstí to závěr spravil! Hned jsem se pustila do rereadingu WAGSek a prostě božíí.

cerna7151
29.03.2020 4 z 5

Četlo se to dobře, stejně jako první díl, ale ten mě bavil o něco více. Teď už mi to přišlo přeslazené.

Eliza562
29.03.2020

Ok, jako autorka gay povídek a jejich vášnivý čtenář (yaoi mangy též)- za mě dobrý. Četla jsem toho už mraky, četla jsem lepší. Ale tohle bylo zkrátka fajn. Zasmála jsem se, zanadávala nad tvrdohlavostí hlavní postav atd. atd. Co jen komentovat nebudu je druhý díl, který svou kvalitou totálně zakopal ten první. K tomu se vyjadřovat nebudu. Z jednoho našeho správného chlapa/gay - ale stále CHlapa, se stala ženuška s penisem. Ne díky.
Každopádně první díl - pěkný, sexy, vtipný a na ukrácení dlouhé chvíle naprosto dokonalá věc u lidí, co jim tyhle sex věci /ač už snad v dnešní době považované za normální/ nedělají problémy.

Alieen
18.03.2020 5 z 5

Knihu jsem si zamilovala, stejně tsk cely tento knižní svět.

TomTomis
17.03.2020 4 z 5

Do druhých dílů se mi nikdy moc nechce, ale nakonec jsem si řekl, že mi to tady leží už moc dlouho. Přečteno na jeden zátah. Jednohubka, oddechovka. Opět plno sexu, nadrženosti. Trochu naivního popisování sex.scén, ale i to se dá přežít, když se člověk nechá pohltit jednoduchým příběhem, který je poněkud předvídatelný už z názvu knížky:) Plný počet hvězd bych dal za oddechovou literaturu. V porovnání s ostatními dávám 4/5. No moc přísnej tedy nejsem:) Ale i trochu té romanťárny k životu je potřeba...

amanek
02.03.2020 5 z 5

Stejně jako první díl, velká láska a velká romantika. Úplně jsem jim záviděla.

M.anon
01.03.2020 5 z 5

Prvně jsem si říkala, že se druhý díl nebude dobře číst, když už bylo to hlavní v prvním, ale po pár stránkách jsem byla mile překvapena :). Jamie byl super jako v předešlé knize. A Blake? Toho jsem si okamžitě oblíbila, některý jeho hlášky..:D
Pokud někdo hledá knížku na relax, tak tahle je ideální.

kuska
25.02.2020 5 z 5

Tak to bylo slaďoučké počteníčko. Fakt to bylo něco co jsem zrovna potřebovala. Jednoduché, kde nechyběl humor, ale také strasti běžného života. Je super, že tahle série je propletená s WAGSkami, jen doufám že těmto jménům ještě neodzvonilo a bude třeba další série, která bude souviset s osudy těchto lidí. No a hlavně jedná se o hokej, což je asi úplně na tom to nejlepší...