My

My https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413419/bmid_my-F04-413419.png 5 731 148

Him (Baronet) série

< 2. díl

Hokejový útočník Ryan Wesley vede život, o jakém vždy snil. Pět měsíců po nástupu do NHL patří k nejúspěšnějším profesionálním hráčům a každý den se vrací domů k muži, kterého miluje – Jamiemu Canningovi, svému dlouholetému nejlepšímu kamarádovi a nyní i životnímu partnerovi. Je tu jenom jeden malý problém: Nejdůležitější vztah svého života musí tajit, jinak by ho čekala mediální bouře, která by mohla ukončit jeho kariéru. Jamie Wese nade všechno miluje. Jenže tajit vztah je na nic. Tohle není život, jaký si Jamie představoval, a obavy, aby jejich tajemství nevyšlo na povrch, si začínají vybírat svou daň. Nijak nepomáhá, že v nové práci to nejde tak hladce, jak Jamie čekal, ví však, že dokud má Wese, všechno zvládne. Aspoň že ve svém bytě můžou být sami sebou. Nebo snad ne? Když se do stejné budovy nastěhuje Wesův nejvlezlejší spoluhráč, hrozí, že pravda vyjde na světlo. Varování: Obsahuje milostné scény, vibrující křeslo a důkaz, že hokejisti jsou sexy ve všech odstínech zelené.... celý text

Literatura světová , Pro ženy , Erotika

Vydáno: , Baronet

Us , 2016

Christine97
12.10.2020 5 z 5

Druhý díl předčil všechna má očekávání a dokonce se odvážím tvrdit, že je ještě o malinko lepší než ten první. Opět se jedná o milé a nenáročné čtení, které čtenáře pohltí do svého příběhu a jen tak nepustí. Kniha se více soustřeďuje na vztah Ryana a Jamieho, ve kterém se začínají objevovat první krize. "Wild card" knihy byl pro mě Blake, jehož jsem ze začátku moc nemusela, ale postupem času mi svým upřímným chováním přirostl k srdci. Teď už bych si bez něj nedokázala druhý díl představit. Ano, souhlasím s ostatními, že jisté pasáže byly hodně přeslazené, ale mě to osobně tolik nevadilo. Celkově mě tato série neskutečně baví a snad se někdy dočkáme případného třetího dílu.

Nel-ly
04.09.2020 4 z 5

Přiznám se, že pokračování jsem asi nepotřebovala, ale stejně jsem si ho běžela koupit, jak jsem dočetla první díl. A určitě nelituju.
V rámci téhle - série sérií :D - jsem už četla vše a tihle dva určitě vedou. Je to hrozně fajn čtení, nenáročné, přesto s příběhem, občas trochu přehnaně přeslazené (až jsem si říkala, že to nemuselo být, ale tak je to pohádka pro dospělé, takže budiž), ale jednoduše super.

havrmoni
01.09.2020 5 z 5

To bylo no .. jo.. páni. Joó, až tak. Víc nemám co říci.

roman9276
31.08.2020 5 z 5

Pokračování už není tak úplně idylický jako byl první díl. Řeší se tu vážnější a dospělejší témata ve vztahu jako žárlivost a dokonce i deprese, a proto se mi pokračování z těchto a mnoha dalších důvodů líbilo o fous víc :)

Myška43
30.08.2020 5 z 5

Jsem ráda, jak se se vším kluci poprali, jakou měli velikou podporu Jamieho rodiny, spoluhráčů a hlavně Blakea. Žíši toho chlapa fakt žeru.

DreamerX9
28.08.2020 4 z 5

Druhý díl splnil očekávání

rajcatko
24.08.2020 3 z 5

K tomuhle napíšu jen jedno- Blake je frajer :)

uarda
02.08.2020 5 z 5

On úžasná kniha. My naprostá bomba. Nemohla jsem se odtrhnout, přečteno jedním dechem. Wesse a Canninga prostě miluju, jsou naprosto úžasní a jejich smysl pro humor je fakt božský. Kéž by bylo více takovýchto knih. DOPORUČUJI.

KláraH.
26.07.2020 5 z 5

Přečetla jsem "On" a "My" za jeden víkend a už se nemůžu dočkat, až někdo přeloží Epic. Mozná o trošičku méně sexu a víc děje než u "On", až neuvěřitelně korektní přístup, ale vůbec to nebylo na škodu. Moc mě to bavilo.

leník511
17.07.2020 5 z 5

Ještě lepší jak první díl.

tittanie
17.07.2020

U prvního dílu jsem si říkala, že tu knížku nebudu číst, že je to téma, které mě nezajímá, ale nakonec mě zlomila autorka, kterou ráda čtu a její knihy se mi líbí. Takže jsem sáhla i po druhém dílu. Možná mi trochu vadila potřeba udělat z jednoho hrdiny dominantního a z druhého submisivního. Ale ano kniha se mi líbila.

Litocha
08.07.2020 2 z 5

No, nevím. Oproti prvnímu dílu snaha o košatější příběh, ale z dříve sympatického Jamieho se stala ufňukaná, nesamostatná domácí puťka, Blake byl většinu knížky stejně na pěst jako v jeho vlastním příběhu, k tomu děj přitažený za vlasy a celkově mi přišlo, že se tak trošku dělá z komára velbloud a že je to podivně melodramaticky sirupovité a občas si to dost protiřečí (třeba reakce spoluhráčů poté, co to prasklo). Moc hodnověrně na mě nepůsobily ani myšlenkové pochody a projevy ústřední dvojice (to je tak, když píšou dvě ženy o dvou mužích).

Sarka14
02.07.2020

Příjemné pokračování. Oceňuju, že se autorky trochu víc zaměřili na jednotlivé postavy a ne jen na to jedno, jak tomu bylo u prvního dílu. Oddechovka na jeden den. No a Blake... To je kapitola sama pro sebe. Nebo v tomto případě další knížka na seznamu přečtených. Fakt pobaví.

moudivlacek
28.06.2020 5 z 5

Krásné pokračování příběhu "On", je lepší si to přečíst postupně. Každopádně krásná ukázka, že když jste jiní, musíte prostě přemýšlet o plno věcech a situacích, o kterých hetero ani netuší. Proč se skrývat? Proč něco tajit? Proč zapírat? Proč neustále žít ve strachu? A jen proto, že jsem jiný? Neee, s tím nesouhlasím. Wes nakonec zjistí, že lidi kolem nemůže házet do jednoho pytle, najdou se i tací, kteří sice nevyznávají jeho orientaci, přesto nemají problém s ním pracovat, mluvit či se bavit. Prozrazení vztahu Wese a Jamieho sice přijde jak velká povodňová vlna, každopádně jsou postaveni před zásadní otázku - rozdělí je to či naopak? Nejedná se o vůbec snadnou situaci a oba se s tím potýkají různým způsobem. Rodina Jamieho je pak zde velmi zásadní a to postojem k tomuto vztahu. A dostal mě i bývalý řidič Wesova otce a oslava narozenin Wese s jeho týmem, a hlavně jejich dárek jemu. Gayové nám neubližují, nechme je tedy žít a nechme je i milovat, jsou to také lidé.

Zuzana207
21.06.2020 5 z 5

Milé, vtipné, iskrivé! :-) Knihu určite odporúčam, postavy si zamilujete, niektoré hlášky budú rezonovať v ušiach ešte zopár dní a po prečítaní budete ľutovať, že ste tak rýchlo čítali. :-))

Extasy
20.06.2020 5 z 5

Přetla jsem jedním dechem ON a totéž u MY. Úžasná gay minisérie a dokázala bych si představit, že o Jamiem a Ryanovi čtu i další příběhy. Skvěle napsané, odpočinkové dílo, co mi ale pořád leží v hlavě.

Pingu
18.06.2020 5 z 5

zajímavé, ještě by to chtělo pokračování s Blakem - ten byl nejlepší

ElikaS
29.05.2020 5 z 5

I pokračování se mi moc líbilo. Jamie a Wess jsou úžasný pár a bylo krásné, jak se Wess o Jamieho staral, když ho Jamie potřeboval. Blake byl jen třešinkou na dortu.

jirka9453
17.05.2020 4 z 5

Pokračování knížky On ve stejné vlně, stejně fajn postavy, roztomilost - jop, bavil jsem se :) a že tam jsou kluci zakoukaní do sebe až po uši a sex a tak...? A co? Dělají to všichni :)

Saj Mon
13.05.2020 5 z 5

Ty dva si musí zamilovat každý.