My

My https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413419/bmid_my-F04-413419.png 5 731 148

Him (Baronet) série

< 2. díl

Hokejový útočník Ryan Wesley vede život, o jakém vždy snil. Pět měsíců po nástupu do NHL patří k nejúspěšnějším profesionálním hráčům a každý den se vrací domů k muži, kterého miluje – Jamiemu Canningovi, svému dlouholetému nejlepšímu kamarádovi a nyní i životnímu partnerovi. Je tu jenom jeden malý problém: Nejdůležitější vztah svého života musí tajit, jinak by ho čekala mediální bouře, která by mohla ukončit jeho kariéru. Jamie Wese nade všechno miluje. Jenže tajit vztah je na nic. Tohle není život, jaký si Jamie představoval, a obavy, aby jejich tajemství nevyšlo na povrch, si začínají vybírat svou daň. Nijak nepomáhá, že v nové práci to nejde tak hladce, jak Jamie čekal, ví však, že dokud má Wese, všechno zvládne. Aspoň že ve svém bytě můžou být sami sebou. Nebo snad ne? Když se do stejné budovy nastěhuje Wesův nejvlezlejší spoluhráč, hrozí, že pravda vyjde na světlo. Varování: Obsahuje milostné scény, vibrující křeslo a důkaz, že hokejisti jsou sexy ve všech odstínech zelené.... celý text

Literatura světová , Pro ženy , Erotika

Vydáno: , Baronet

Us , 2016

veronikaverunka
13.08.2022 5 z 5

Ani druhý díl nezklamal. A to přitom většinou nemám ráda, když se vztah dvou lidí natahuje do více samostatných knih.

pat4157
08.07.2022

No, páni kluci... Lepší než první díl. I jsem se dost nasmála. Pohladilo dušičku...

Tereza.Fait
25.04.2022 4 z 5

Krasny jako prvni dil. Happy end, uprimnost, laska, erotika - byt trochu jina, porad se to cte skvele! Kdo se boji gay pribehu, nemusi, jsou stejne skvely Jako ty hetero! :-)

Olga8480
06.04.2022 5 z 5

Pro mě moc příjemné překvapení. Jsem ráda že se autorky nebáli tématu gayů....bylo to krásné čtení, které navnadilo na další díly.

Kristy.Seb
29.03.2022 4 z 5

Příjemně mě prekvapil druh díl. Mělo to hezké pokračování, ač se kluci museli vypořádat s těžkými kroky. Celý tým hokejistů byl skvělý!

Bexoxo
31.01.2022 5 z 5

Většinou u knih býva nejlepší první díl. Tady to tak však neplatí! Myslím si, že se ani nedá určit, jestli je pokračování lepší. Líbí se mi, jak se příběh posunul a kluci začínají řešit opravdové problémy a překážky v jejich vztahu. Jsem moc ráda, že žijeme v 21. století, že se můžeme dozvědět více o LGBT a nakouknout tak i do jejich světa. Já jakožto nejlepší kamarádka gaye, jsem si knihu moc užila, bylo v ní vše co mělo od vzrušení až po slzy. Děkuji autorkám za to. Doopravdy skvělá série!
xoxo

daniela.kol
27.01.2022 5 z 5

O těchhle knihach vím docela dlouho, ale nějak jsem se neměla k tomu si je přečíst. Proti gayum nic nemám, ale číst o takovém vztahu mě nelákalo. Později jsem přečetla knihy Hodný kluk a Zůstaň, aniž bych věděla, že to spolu nějak souvisí a ty mě docela nalomily. Koukla jsem ještě tady na komentáře a ty byly vesměs pozitivní a pochvalne. Tim bylo rozhodnuto a já se dala i do knih On a My. A bum... kluky jsem si totálně zamilovala. Ani nemůžu říct kterého víc. Oba byli super. Elle umí psát skvělé knížky.

BlueTer
20.01.2022 4 z 5

První díl se mi možná líbil o maličko více, ale tady už je aspoň nějaký příběh, opravdové problémy. Dozvídáme se nové věci o Wesovi a jeho dětství. Zažíváme s nimi nové problémy a překážky v jejich vztahu. Opravdu čtivé a dojemné (např. scéna v restauraci a košile). A Blake je super postava. Skvělé oddechové čtení jako první díl. Opravdu podařená série!

bafuskyBaf
06.01.2022 5 z 5

Mě se tenhle druhý díl líbil mnohem více než první. Fakt super čtení. Slaďouši no :D

Lenka2533
01.01.2022 5 z 5

Wow! Kniha On byla dokonalá, ale druhý díl My byla úplně stejná pecka. Fakt to miluju! Jestli někdo váháte, tak se do ní rozhodně pusťte! Nemohla jsem jí odložit :D Klobouk dolů a moc děkuji autorkám, že napsaly tyto dokonalé knihy :)

Evule114
02.10.2021 5 z 5

Od prvního dílu, který byl hodně vzrušující se pomalu přesouváme do vážnějších vod. Druhý díl byl pro mě srdcervoucí a v některých částech jsem měla pocit, že vybrečím přehradu. Ale stál opravdu za to. Kdybych celou dobu u čtení neležela v posteli, tak si z toho sednu na zadek. Já bych uvítala i třetí díl, kde bychom se dozvěděli o postupujících kariérách a velkolepé svatbě. To bych si nenechala ujít. A jako třešničku na dortu bych klidně rozvedla více vztah mezi Jess a Blakelym. To by se mi neskutečně líbilo. Nechám se překvapit, co vymyslí autorky příště.

anna7852
23.09.2021 5 z 5

I druhý díl pecka.
Kluci naprosto úžasný.

Heri76
19.09.2021 5 z 5

Pokračování prvního dílu mne nezklamalo. Příběh se dál rozvíjel a přinášel nové problémy, které museli Jamie a Ryan řešit. Bohužel obvykle každý sám. Jamie najednou není pohodář. Zato Wes, který je hvězdou NHL a mohlo by mu to stoupnout do hlavy je skromný, hodný a tááák zamilovaný. Nedostatek komunikace mezi nimi jim nepomáhá, Jamieho trápí, že musí svůj vztah tajit a teprve, když se Jamie ocitne v ohrožení, se po krátkodobém zhoršení jejich situace konečně posune jejich vztah zase k lepším zítřkům. Autorky výborně popsaly problémy homosexuálního páru, pocity, obavy, frustrace, deprese. Velmi dobře umí vykreslit homofobní chování i s dopady, které má na psychiku člověka. Velmi mile mě autorky překvapily, když popsali vnímání Wesovy homosexuality u jeho hokejového teamu a to jak vysokoškolského, tak NHL v pozitivním smyslu a neuvěřitelně chápající rodinu Canningových (jejich reakce mě vskutku bavily). Blakea jsem měla chvílemi chuť zabít, ale nakonec jsem se přiklonila k tomu ho spíše milovat. Bavil mě, jeho drzost, jeho otravnost a vždy dokonale mizerné načasování, jeho hlášky, jeho fóbie z ovcí, jeho roztěkanost a jeho pozitivní pohled na svět, to že ho nic nerozhází a v neposlední řadě jeho dobrota. A okamžik slávy zelené košile/zelených košil mě hodně pobavil: „Za to může ta košile, co?“ Já to věděl. Udělala z tebe gaye,“. A chtěla bych vidět „Čivajlera.“ A taky sakra, pořád nevím: Vyspala se Jess s Blakem?
Čím víc o těchto dvou dílech přemýšlím, poté co jsem některé pasáže přečetla znovu a i podruhé mě dostaly, se kloním k vyššímu hodnocení, protože si myslím, že si knihu přečtu v budoucnosti ještě jednou a to mohu říct jen o málo knihách.

Aja39
23.08.2021 5 z 5

Druhý díl krásný skvěle napsané jsem moc ráda za tuhle sérii . Tohle se vážně povedlo!!!

biairicia
17.08.2021 3 z 5

Musela jsem teda přečíst, když jsem četla první díl :) A opět nelituji. Hezké milé čtení. Láska mezi J a R je tak čistá a hezká, že snad ani nejde dát špatné hodnocení. Super oddechovka.

Domkar9116
21.07.2021 5 z 5

Děkuji všem možným náhodám, že jsem začala tuto sérii číst. Patří opravdu mezi nejlepší knížky "tohoto" žánru. Autorky vytvořily úžasný příběh dvou úžasných kluků. Četlo se to samo a já už nemám co dál dodávat. Neváhejte a čtěte :-)

Jita160
17.07.2021 5 z 5

To bylo tak boží!!!!
Kniha měla úžasnou energii a čtivost,vůbec jsem ji nemohla dát z ruky.
Ryana a Jamieho prostě žeru.Jejich láska je tak vřelá a upřímná až se mě z toho tetelilo srdce.
Rozhodně DOPORUČUJI!!!!

Aprilek
31.05.2021 4 z 5

Lepší než první díl

seracén
31.05.2021

Lepší než předchozí díl, ty dva:),bezva příběh, už se těším na ,,Přísně tajné ",měl by to být podobný příběh, mohu jen doporučit.

johana3160
21.05.2021 4 z 5

Tenhle dil se mi libil vic nez predchozi, ale taky mel sve mouchy. Vsechny knihy, pod ktere se podepise Elle, jsou skoro neodlozitelne. Ne perfektni, ale maji v sobe neco, co si me upouta. (Za Sarinu nemuzu mluvit cetla jsem ji jen ve spojeni s Elle.)
Kluci byli super a vetsinu knihy jsem slzela (většinou smichy). Uz bych tak nejak rekla ze to byl typicky tlamolep na oddech:)