My

My https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413419/bmid_my-F04-413419.png 5 731 148

Him (Baronet) série

< 2. díl

Hokejový útočník Ryan Wesley vede život, o jakém vždy snil. Pět měsíců po nástupu do NHL patří k nejúspěšnějším profesionálním hráčům a každý den se vrací domů k muži, kterého miluje – Jamiemu Canningovi, svému dlouholetému nejlepšímu kamarádovi a nyní i životnímu partnerovi. Je tu jenom jeden malý problém: Nejdůležitější vztah svého života musí tajit, jinak by ho čekala mediální bouře, která by mohla ukončit jeho kariéru. Jamie Wese nade všechno miluje. Jenže tajit vztah je na nic. Tohle není život, jaký si Jamie představoval, a obavy, aby jejich tajemství nevyšlo na povrch, si začínají vybírat svou daň. Nijak nepomáhá, že v nové práci to nejde tak hladce, jak Jamie čekal, ví však, že dokud má Wese, všechno zvládne. Aspoň že ve svém bytě můžou být sami sebou. Nebo snad ne? Když se do stejné budovy nastěhuje Wesův nejvlezlejší spoluhráč, hrozí, že pravda vyjde na světlo. Varování: Obsahuje milostné scény, vibrující křeslo a důkaz, že hokejisti jsou sexy ve všech odstínech zelené.... celý text

Literatura světová , Pro ženy , Erotika

Vydáno: , Baronet

Us , 2016

KlaraD851
09.04.2024 5 z 5

Miluju tuhle sérii, miluju ty dva a upřímně smekám před každým, kdo si jen kvůli tomu, že není "většina" prošel kritikou nebo odsouzením kvůli svému vztahu.

Plangi
28.03.2024 4 z 5

Četlo se to mnohem lépe než předešlá část. Značně ubylo vaty v podobě sáhodlouhých popisů vy-víte-čeho, chlapi řeší svůj partnerský svazek vs. potenciální reakce okolí na celkem neúnosné úrovni, což se samozřejmě vkrádá do jejich vztahu jako rostoucí bariéra. Ke konci to mělo (ne)čekaně až příliš šťastné vyústění, ale, ruku na srdce - kdo si nepřál, aby to těm dvěma skončilo pohádkově. Jinak, i přes menší či větší dramata přibylo humorných situací, zejména díky novému oblíbenci Blakeovi Rileymu. A šup si přečíst WAGs. ****

Danago
11.03.2024 4 z 5

Dobře se to četlo. Zpočátku mně dost vadilo , že nám autorky stále připomínají co se dělo v prvním dílu, četla jsem jej už poměrně dávno ,ale připomínat jsem to nepotřebovala. Chvíli jsem myslela , že to přece jen bude trošku napínavé a chvíli i bylo. Ale nakonec to sklouzlo do něčeho jako je červená knihovna. Ať je to jak chce , každý problém se vyřeší, všichni jsou chápaví a tolerantní. Až na výjimky.

Majuš333
01.03.2024 5 z 5

Len tri slová: "Smiech cez slzy!"

Dasa1313
22.01.2024 4 z 5

Na tuto sérii – Him navazuje série WAGs, takže znovu upozorňuji: Číst knihy ve správném pořadí! :))

Jinak samozřejmě opět skvělá kniha, je to příběh plný lásky a vztahových složitostí. Ta energie z příběhu čiší na všech stránkách a nabije Vás naprostou pohodou a láskou.

Opět nádhera, nádhera!

Ewe291
18.01.2024 5 z 5

Vobec nemam problem citat o dvoch chlapoch a nevadi mi to ani v skutocnom zivote. Takze knihu som si uzila a ukazalo sa, ze autorka sa vie vzit do postav a chapala som ich ako sa citili co prezivali, takto ma vyzerat kniha ktora ma doslova "vcucne" pretoze pri citani sa v tom svete chcem stratit a chcem to vsetko prezivat s nimi a tu sa to stalo. Takze za mna plny pocet

milan.krimsky
01.08.2023 5 z 5

Druhé pokračování gay knihy o dvou hokejistech z letního tábora tentokráte ve větším kanadském městě, kde spolu žijí a snaží se to utajit až do osudného dne

Medlyn
31.07.2023 4 z 5

Druhá kniha asi byla ještě lepší, protože dva zamilované dostihla realita života. Zpětně mě mrzí, že jsem přečtení těchto knih tak dlouho odkládala. Moje velmi oblíbené knihy Hodnej kluk a Zůstaň tak na ně přirozeně navazují.

Luciee113
26.06.2023 5 z 5

Musím uznat, že druhý díl mě překvapil. Už se v knize nejedná o počáteční zamilovanost, první doteky, pusy.. Ale energie a žár těch dvou krásných chlapů je tam pořád. I když se zmítají v problémech, tak to co cítí, autorky nádherně popsaly. Moc se mi ta kniha líbila. Skvělé pokračování

Rainbowdreamer
12.06.2023 5 z 5

Neméně skvostné pokračování gay romance On. Příběh dvou kluků, hokejistů, a jejich (zde už dospělé) lásky. Báječný čas strávený nad touto knihou.

0197
05.06.2023 5 z 5

Jsem tak ráda, že čas od času si přečtu starší knihy. Ani za ty tři roky jsem většinu toho, co se zde stalo a řešilo nezapomněla.

Oproti prvnímu dílu, byl tento vážnější. Nebyl až tak hravý, ale nepřekáželo mi to a nevadilo. Stále to bylo čtivé s kupou vtipných situací a navíc realistické, protože život není vždy jen slunce a duha. A občas to skřípe a není to ideální, přesně jako tady.

Ocitli jsme se o 8 měsíců později v Kanadě. Ryan válel první rok u profíků. Byl často na cestách a Jamieho musel skrývat. Ze začátku se ani nezmiňoval, že je jeho spolubydlící. Jamie zase trénoval mladé talenty a snažil se co mohl, aby se zlepšovali. Trochu se vytrácela ta jeho pohodářská povaha. Chudák byl zvyklý na sluníčko a teplo a skončil v místě kde je dlouhá, mrazivá zima.

Přerostlé štěně Blake po celý příběh říkal jednu boží hlášku za druhou a právě on vnesl do příběhu humor. Ostatní spoluhráči se tu také vyskytovali a konkrétně příběh Matta z navazující série totálně žeru :-).

Konec byl naprosto rozkošnej. Jsem si jistá, že nejsem jediná, kdo si kluky zamiloval a přál jim jen to nejlepší.

gnocchi
15.04.2023 5 z 5

Dlouho jsem se ke čtení On a My nemohla rozhodnout. Nemám problém s gay párem, jen jsem si nebyla jistá, jestli chci příběh číst. Ale musím říct, že se mi obě knihy moc líbily, autorka mě nezklamala. Wes a Jamie byli super.

Karolína18
26.03.2023 3 z 5

V určitém momentu mám u autorek pocit, že když přečtu jednu knihu, jako bych přečetla všechny. Je to hodně vděčné téma, na nějž u nás není tolik možnost, kam sáhnout (i když vesměs si myslím, že je to chyba hlavně nízké překladovosti). Kniha se ke mně nijak blíž nedostala.

MAU256
07.02.2023 5 z 5

Ale na té fotce je všechno, co jsem kdy chtěl - muž mých snů a mí spoluhráči. Na chvíli jsem shodil domýšlivý úsměv, který nahradil úsměv tak zářivý, že se skoro nepoznávám.

Hezké pokračování. Jsem ráda, že se mi dostala do rukou i tato druhá kniha. Jamie a Wes jsou oba prostě k sežrání, i když to nemají jednoduché, někteří lidé je prostě nepřijmou. Ale láska je výjimečná a přána všem. No a Blake, tak u toho nemám co dodat, je to šoumen. Knížka byla krásně čtivá, mohu jen doporučit.

Ráčkajda
24.10.2022 5 z 5

Zase super.

Rapeh
11.10.2022 4 z 5

Jedno odpoledne a kniha byla přečtená. Zajímavý oddechový příběh. Bylo velmi zajímavé nahlédnout pod pokličku života gay páru

zp87
07.10.2022 5 z 5

Malinko se liším v názoru, že tento, druhý díl byl lepší... Za mě byl o chlup lepší ten první. Tak o půl hvězdičky... Ale pořád tak nějak nemám to srdce dát jen čtyři hvězdy.
V prvním díle bylo skvělé to poznávání pravdy o sobě samém, seznamování se jako partnerů, poznávání odlišné sexuality...
Tady je to už jedna velká romantika. Společné soužití zamilovaných partnerů, coming out a taky nepřátelské postoje některých lidí, co jsou jiného smýšlení...
Kluci se pořád hrozně divili nad většinovým vstřícným přijetím (nechci moc prozrazovat)... A já se zase divila, proč se tak diví. Vždyť na tom přece nic není, někdo rád kluky, někdo holky... Ale uznávám, že asi kdybych byla na holky já sama, měla bych docela stres s přijetím okolí. Bohužel stále hodně lidí řeší věci, které by vůbec řešit nemuseli a mají potřebu hlásat svou pravdu. Ale to se snad jednou změní.

V každém případě zde bylo hodně sexu. Hodně.
V prvním díle se kluci spíš oťukávali, poznávali, hledali hranice. Hodně používali ústa a jazyky -ať už k líbání, nebo... Tady se už znají, takže žádné velké oťukávání, prostě do toho na můj vkus už docela bušili... A tady musím říct, že mi jsou přeci jen bližší heterosexuální scény. Nevadí mi přečíst si o sexu dvou kluků, od gay porna bych taky s křikem neutekla, ale přece jen, už se zase těším na změnu.
Pokud by byl ale i třetí díl, nebudu váhat a půjdu do něj.

Nermal
06.10.2022 4 z 5

Opět tleskám oběma autorkám, jaký se jim podařilo napsat příběh. Vlastně jsem četl jediný příběh rozdělený do dvou svazků, jenom jsem přehupsnul z jedné knihy do druhé. Tady příběh Wese a Jamieho pokračuje už v mnohem závažnější rovině. Ale jejich příběh je podán tak citlivě, že si je nelze nezamilovat.
Pochopil jsem, že ženám nevadí takovéhle romance číst - citlivější duše gayů je jim bližší.
Pochopil jsem také, proč se mi tolik líbil příběh Jess a Blakea, který jsem četl nejdřív - Blake byl vlastně srdcem zlatý kluk, i když to tak zpočátku nevypadalo.
No a v neposlední řadě jsem si uvědomil, že jako čtenáři se mi mnohem lépe čte o sexu mezi mužem a ženou, protože se mi zdá fyzicky mnohem rozmanitější a složitější než sex mezi dvěma muži. I když je mi jasné, že z hlediska jeho prožívání v páru je to naprosto rovnocenné.
Elle Kennedy má ten dar, že v určité fázi jejích knih umí jejich příběh najednou zlomit takovým způsobem, že ve zbylé části se už skoro nemůžete odtrhnout. Takže často končím nad ránem zcela nevyspalý...

Makyt
26.08.2022 4 z 5

Nejsem zastánce homofobních vztahů, ale bylo mi líto, s čím se hrdinové musí potýkat a jak složité je bojovat o své místo a svou lásku. Proto bylo potěšením, jak to nakonec jejich okolí přijalo. Jo a Jamieho mámu by měli naklonovat. Tolik lásky, kterou bezvýhradně dává... i Wesovi, což bylo asi to nejkrásnější z celé série.

rycccy
19.08.2022 5 z 5

Opravdu s těžkým srdcem se loučím s kulkami. Tato kniha byla jízda... mám velkou tendenci si přečíst obě knihy znova a to hned ... příběh mě fakt bavil. A teď nevím, co dělat, když vím že je jejich příběh pryč... chci si přečíst ještě knihu Hodný kluk, ale nevím, jestli přežiji, že kluci nejsou hlavní postavy, abych z toho nebyl ještě víc utrápeny nad koncem jejich příběhu. Wes se mi v této knize zdál už velmi vyspělý a rozumný. Několikrát tekly i slzy ... jak štěstím, tak i zármutkem, bylo to velmi procítěné. Bylo mi velmi líto Jamieho a jeho problémů. Člověk by neřekl, jak lehce lze skočit na vlnu deprese. Od knihy se nedalo odtrhnout. Chtěl bych jejich příběhu více.