Hilda a kamenný les

Hilda a kamenný les https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/351686/bmid_hilda-a-kamenny-les-sRG-351686.jpg 5 159 25

Hilda série

Hilda (komiks) série

3. díl

Ani zarach nezabrání Hildě v dalším velkolepém dobrodružství! Modrovlasá rozumbrada je už zkušenou průzkumnicí, která vyzrála na obry i pidilidi, přežila setkání s černým psem na skautském táboře a zachránila ptáka bouřliváka, mytický symbol města Trolberg. Ale nic ji nemohlo připravit na to, co nastane teď - na dosud nejnebezpečnější výpravě ji doprovází nejen neohrožený mazlíček Větvík, ale tragickým nedopatřením i nervózní maminka. Společně se octnou v tajemném kamenném lese a musí najít cestu domů dřív, než je polapí jeho nevyzpytatelní obyvatelé… Neotvírejte tento komiks, pokud nechcete prožít dobrodružství tak bláznivé a napínavé, že vám z něj zmodrají vlasy!... celý text

Komiksy , Pro děti a mládež

Vydáno: , Paseka

Hilda and the Stone Forest , 2016

Knihotyna
13.08.2023 4 z 5

Hilda a kamenný les je dalším dobrodružstvím holčičky s modrými vlásky a světem fantazie, který se prolíná s realitou!

Co se mi líbilo:
- děj se opět (jako v minulém díle) odehrává ve městě - narážíme na problémy "maminka-dcera", kdy se mamince nelíbí, že Hilda pořád někde lítá, ta si to však nechce nechat vzít a tak vznikají rozepře
- hlavním postavou tohoto dílu není pouze Hilda, ale i její maminka!
- propojení světa i povah maminky a Hildy - zažijí na vlastní kůži jaké to je spolupracovat i bát se o tu druhou
- příběh má otevřený konec a končí velmi napínavě! Doporučuji mít po ruce další díl :) (mám! :))

Lka
25.01.2023 5 z 5

Další pokračování dobrodružství. Opět krásné ilustrace, napínavé...Jdu na poslední díl.

Adrim
02.05.2021 5 z 5

Prostě komiksová Hilda - nádherně kreslená, nádherně psaná, nádherně vyprávěná. Víc takových komiksů :-).

annes
21.12.2020 5 z 5

Dneska už druhá Hilda. Vážně nezklamala. Zítra jdu na poslední díl a pak budu čučet na seriál ????

wiix
07.12.2020 5 z 5

Táto tretia Hilda sa mi páčila azda ešte viac ako Hilda sa vracia. Bolo v nej síce menej textu (deja) ale na druhej strane to bolo pekne nakreslené a také milé a nakoniec i napínavé.

martin č.
29.09.2020 5 z 5

BA BA BABA! :-)

HDosoudilová
16.06.2020 3 z 5

Příjemný barevný a zábavný komiks, který potěší i dospělého. Malá Hilda je vtipná a roztomilá.

tichoslapek_
27.12.2019 5 z 5

My jsme se se synem opět pobavili, a Hilda nás provedla, tentokráte i se svou maminkou, opět dalším dobrodružstvím, které jak doufáme, bude míti další pokračování....protože takhle to přeci skončit nemůže. ;)

elenai
08.05.2019 5 z 5

Byť obsahuje pouze jeden příběh, je pro mě třetí Hilda zatím nejlepší. Je hodně napínavá a akční a Hildina maminka je významně zapojena do děje a hraje v něm důležitou roli. Kéž by to šlo a já mohla se svou starší dcerou rovněž prožít tak úžasné dobrodružství. :) Konec je takový cliffhanger, že ani u Tance draků (Píseň ledu a ohně) jsem nebyla tak napjatá, jak to dopadne. No, snad se Pearson rozhoupe a nedopadne stejně jako G. R. R. Martin. Ten po vydání seriálu na svou sérii těžce dlabe.

Atlantis
31.12.2018 5 z 5

Nejraději bych tomuto dílu sundal půl hvězdy za to, že kniha tentokrát obsahuje pouze jeden jediný příběh a to je za požadovanou cenu opravdu málo. Chápu, že na další díl se momentálně čeká i v originále, ale stejně jde o extrémně krátký komiks. Na druhou stranu jde ale i o extrémně zábavný komiks. Pearson naprosto mistrně pracuje s panely a vy tak nepotřebujete tuny textu, abyste pochopili děj, a přesně tak to má ve správném komiksu být. Vtipný, svižný příběh, jehož konec navnadil na pokračování jako ještě nikdy. Za mě možná nejlepší Hilda.

lenkaabooks
10.12.2018 4 z 5

Další příběh nebojácné Hildy. Tentokrát dostala větší prostor i maminka, která se nechtěně jednoho bláznivého dobrodružství s kamennými trolly zúčastní. Milé, bláznivé, krásně ilustrováno.

Hadati
20.11.2018 5 z 5

Ve třetím komiksu se seznámíme zejména s troly žijícími nedaleko od města a potvrdíme si, že se většiny z nich není třeba bát. Většiny. Naneštěstí, tanhle díl má otevřený konec, takže budete nedočkavě čekat na pokračování.

RemiBlack
20.10.2018 4 z 5

2018/49
Třetí díl opět krásný, tyhle ilustrace prostě miluju! Kvalit jedničky už nedosahuje, ale zklamaní určitě nebudete. Další příběh Hildy (tentokrát i s maminkou) je ideální jednohubka do deštivého odpoledne. Těším se na pokračování!

Yaromil
09.07.2018 4 z 5

Opět milé severské shledání s Hildou! Škoda jen, že takové povedené dobrodružství člověk slupne jako malinu a pak mu nezbývá nic jiného než vyhlížet další díl(y)! Těším se také, až si jednou přečteme společně s dcerou ;-) .

Kingomolka
13.03.2018 5 z 5

Nejlepší komiks ! :)

tomas8334
02.01.2018 5 z 5

Hilda super jako vždycky, ale tento týden už je to moje druhá knížka s otevřeným koncem, grr.

čika
25.12.2017 5 z 5

Che, tak pokračovanie už proste musí prísť.

nakavusterezou
09.12.2017 5 z 5

Zas a znova ♥

Už třetí v pořadí a já jsem z ní opět nadšená. Miluju Hildu a tu její spontánnost a hlavně její nadšení do dobrodružství. Tentokrát do toho zatáhne i svou maminku a jak to dopadne?

No, na to si budu muset i já počkat, protože... "pokračování příště." super :D

Doporučuji! ♥

JajaCZ
24.11.2017 4 z 5

Roztomilé ako vždy. Krásna kresba, príbeh určený pre deti, ale zabavia sa aj dospelí. Určite siahnem aj po pokračovaní :)

jarynek
15.11.2017 5 z 5

Oproti předchozím knihám, které vždy obsahovaly dva příběhy, tato kniha obsahuje pouze jeden příběh. Takže když jsem ho s dětmi dočetli, tak se děti divily, kde je příběh druhý:), protože nám to vyprávění hrozně rychle uteklo. Oproti předchozím dúlům možná trochu ubylo na nespočtu podivuhodných postav a úkazů, na druhou stranu tím, že zde byl jen jeden příběh, bylo vyprávění kompaktnější a šlo více do detailů. takže opět super zážitek můj i dětí. A poslední stránka navnadila na další pokračování mírou převelikou.