Unesená nevěsta

Unesená nevěsta https://www.databazeknih.cz/img/books/65_/65091/unesena-nevesta-65091.jpg 4 105 13

Ailis má být provdána za Donalda MacCordyho, aby se tak spojily dva mocné rody a mohly lépe čelit znepřáteleným klanům. Svatbu překazí vpád MacDubhů v čele s Alexandrem, který je pověstný krutostí. Ailis se má stát nástrojem pomsty. Spokojí se Alex s tím, že ukradne panenství nevěstě z nenáviděné rodiny, nebo ho jeho kamenné srdce zradí?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

Reckless , 1993

Ivusak7
16.05.2022 5 z 5

Skvělé :) nevím který z 3. dílů byl nejlepší...:) Na tento díl jsem se těšila a nemohla jsem ho nikde sehnat až ted se konečně zadařilo a vůbec mě to nezklamalo. Alex a Ailis skvělý pár hlavní hrdinka se mi líbila už od začátku. V poměrech v kterých vyrostla si zachovala svojí krásnou duši. Alex uzavřený, ale líbilo se mi jak si Ailis postupně probourává hradby kolem jeho srdce. Tvořili krásný pár :)

TerryDee
03.11.2019 5 z 5

Na příběh s Alexandrem jsem se opravdu těšila. Ale tohle jsem nečekala. Ten okouzlující mladík se mi tu změnil na tvrdohlavého hrubiána bez špetky citu. Byla jsem tak trochu vyvedena z rovnováhy.
Oproti jiným příběhům tu není ten klasický model - jen, co se spatří, tak se zamilují. Zde k sobě museli hlavní hrdinové Alexandr a Alis hledat cestu, která nebyla zrovna jednoduchá. Naštěstí všechny nástrahy překonali a měli svůj šťastný konec.

sulinajindra
28.05.2019 5 z 5

Knihy od této autorky se opravdu čtou samy , ani tato nezklamala.....

Rozinka28
10.05.2018 4 z 5

Alex není "snovým" gentlemanem, který okamžitě dokáže vyčíst v očích, co si Ailis přeje. Ailis není hloupoučkou slečinkou, co by si tvrdohlavě stála za svým, aniž by se pokusila Alexe chápat. Jejich vztah se tak vyvíjí podle nastalých situací až časem, což je velmi příjemná změna oproti knihám typu --jen co ji spatřil, věděl, že spolu zůstanou navždy--. Příjemné čtení.

Jessybelle
31.07.2017 5 z 5

Pěkná, čtivá, oddechová kniha. Dokážu si představit, že se k ní někdy vrátím. Mám ráda knížky ze Skotska.

lucille48
20.07.2016 4 z 5

Kniha je celkem čtivá, ale jsou tam momenty, které se mi nelíbily. Je to oddechová literatura pro ženy a dívky.

munka
08.03.2016 5 z 5

Pekná kniha, dobrý dej, vtipná, napínavá. Poteší srdce romantika. Doporučujem

Luccy78
03.10.2015 5 z 5

Nádherná kniha plná nečekaných zvratů, skrytého nebezpečí, ale i vřelé lásky..

moudivlacek
03.09.2015 5 z 5

Přečteno bez přestávky, rychlý spád a dobrý děj.

myšpulínek
02.01.2015

kniha od této spisovatelky splnila moje očekávání.Dobrře se čte

havrmoni
12.11.2014 5 z 5

Tak tahle byla čtená jedním dechem za pár hodin.Vtipná,romantická,no prostě oddechovka se vším všudy.Balzám na mou, dnešní uspěchanou dobou a podzimním počasím unavenou duši.Přesně tohle od takovýchto knih očekávám a v tomto ročním období vyhledávám :-). Takže za mě mohu jen doporučit.

Evaevelína
26.05.2013 5 z 5

mě knížka hodně sedla. V knížce je láska, drsnost, ale i humor,...no v jedné části jsem měla namále uronit i slzu. Ale kdo váháte, jděte do čtení,určitě se neodtrhnete od knížky.

maryzka
04.05.2012 2 z 5

docela pěkný čtení ale pak musí mít člověk určitý odstup na určité věci.