Hezké vstávání

Hezké vstávání https://www.databazeknih.cz/img/books/58_/58314/hezke-vstavani-58314.jpg 4 48 9

Kniha ze série Ivy League. Komedie ze zákulisí ranního televizního zpravodajství. Producentka Becky je v práci velmi ambiciózní a o to víc ji zdeptá, když ji z televize vyhodí. Skočí po nové nabídce – postavit na nohy krachující ranní show jedné regionální stanice. Do show přitáhne dvě zdánlivě skvělé hvězdy, bývalou královnu krásy Coleen a slavného válečného zpravodaje Mike. Jenže ti dva jsou na sebe jako kočka a pes a je na Becky, aby show udržela nad vodou.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Ikar (ČR)

Morning Glory , 2010

_Michelle_
21.04.2024 3 z 5

Kniha byla fajn. Film se mi však líbil mnohem více.

medlovice
10.09.2023 4 z 5

Příjemná a živelná oddechovka, sice plná klišé , ale je to romantika, láska a humor , čtenář si odpočine a Becky si získá sympatie i přes svoji ztřeštenost, rozpačitost ale je velmi ambiciozní a sebevědomá a něco dokáže.

Anilka13
27.03.2021 2 z 5

Příjemná oddechovka z televizního prostředí. Žádné veledilo to není, ale neurazí. Horší byla spousta chyb a špatně kladené uvozovky v přímých řečích, tudíž špatná orientace v příběhu, kdo co říkal a časté vracení se. Za ty chyby dávám o hvězdu méně, než kolik bych dala za samotný příběh.

Prim
23.02.2018 4 z 5

Taková oddechovka. Film jsem neviděla.

1v8na
08.12.2014 3 z 5

Příběh mě ze začátku velmi nudil, pak najednou dostal takový spád, že jsem se od něj nemohla odtrhnout. Už se těším, až si porovnám knihu a filmovou verzi. Ale i přes to kniha dostane jen tři hvězdičky a to kvůli tomu nudnému začátku.

Titi
26.05.2014 2 z 5

Není to vyloženě blbost, ale nemá k ní moc daleko. Na můj vkus hodně ztřeštěné, víc mě zaujal až konec.

Tess.96
01.05.2014 5 z 5

Kniha se mi vážně moc líbila. Skvěle, rychle a plynule se to četlo. Krásně to utíkalo a navíc to bylo vtipné. Rozhodně stojí za přečtení :)

Majulinek
07.01.2013 5 z 5

Kniha mě víc zaujala jak film. Moc pěkné ;)

Kisinka
21.01.2012

Kniha mě s velkou pravděpodobností uchvátila víc než samotný film. Doporučuji :)

zfilmováno

Autorovy knížky