Démon z Hex Hall

Démon z Hex Hall https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/114117/bmid_demon-z-hex-hall-36k-114117.jpeg 4 677 101

Hex Hall série

Druhý díl z knižní série Hex Hall. Hlavní hrdinka Sophie Mercerová se dověděla o původu svých magických schopností. Ačkoliv se jich po setkání s duchem své prababičky naučí částečně používat, zjistí také, že mají svou stinnou stránku. A to je hlavní důvod proč chce Sophie podstoupit "odstranění". Rituál, kterým bude její moc odebrána. Jenže tento rituál nemusí přežít, proto do Hex přijíždí Sophiin otec, jakožto člen Rady její žádost odmítne a požádá jí aby s ním strávila prázdniny v Londýně a teprve potom se rozhodla... Sophie si uvědomuje, že v Londýně sídlí L´Occhio di Dio, a také tam jistě bude Archer Cross. Přesto nabídku příjme. Záhy se věci dají do pohybu.... celý text

Romány , Fantasy , Pro děti a mládež

Vydáno: , Knižní klub

Demonglass , 2011

hobelka
23.07.2013 5 z 5

Druhá část obsahovala stejné množství sarkasmu a napětí = u mě spokojenost. Těším se až si přečtu třetí díl :)

PiperW
18.07.2013 5 z 5

Tak dočteno během pár hodin...naprosto skvělé, napínavé a mělo to všechno...dočkáte se milostného trojuhelniku, napětí, vtipu, romantiky,....podle prvního dílu o 100% lepší :) těsím se na další

BooksLucyKing
08.06.2013 5 z 5

Tohle je prostě parádní série. Nejen že je opravdu chytlavá a plná bezvadných hlášek, ale napínavá, nečekaná. Tenhle druhý díl nezklamal. Opět jsem se začetla a během pár hodin jsem ho měla přečtený. Tak jsem do něj byla ponořená, že jsem se nestačila divit, že už jsem na poslední straně. A dál bude jako co? Ještě, že mám po ruce hned třetí díl. Nemůžu se dočkat, jak to bude pokračovat. Až je mi líto, že to vždycky přečtu tak rychle. Tyhle knížky se Sophie Mercerovou jsou prostě bezvadný.

suze
04.06.2013 4 z 5

Lepší, než první díl, těším se na pokračování... :D

Ell Amaterasu
27.04.2013 5 z 5

Musela jsem čekat půl roku než vyšel minulý rok, ale dočkala jsem se a rozhodně nejsem zklamaná.

Mi.Mlc
14.04.2013 5 z 5

Hoodně úžasná kniha. Před chvílí jsem ji dočetla a byla jsem smutná, že už je konec. Už se těším, až si přečtu další díl! :)

bookcase
22.03.2013 4 z 5

Napínavé a čtivé.

Selendra
11.03.2013 5 z 5

Tak teda druhý díl mě nezklamal :) na konci se to úplně převrátilo a bylo to napínavé :) konec jsem vážně přečetla jedním dechem a nemůžu se dočkat až se dozvím ve třetím díle jak to dopadne.

johisa
01.03.2013 5 z 5

Druhý díl byl stejně dobrý jako první :-)

orangerose
18.02.2013 5 z 5

2 knížka je dobrá jako 1 díl ,děj je napínavější, vtipná,víc romantiky,a taky jsem ji měla přečtenou 2 dny jako u 1 dílu :D.

muchomurka
13.01.2013 3 z 5

Druhá kniha byla o mnoho lepší něž první, rozhodně mě víc bavila a i děj byl napínavější. Jsem zvědavá, jak to dopadne.

PriMula
27.12.2012 5 z 5

Skvělá kniha! :D Bylo tu více romantiky, proto se mi víc líbil tento díl, čímž nechci říct že předchozí byl špatný. :)

barca14
24.12.2012 5 z 5

Úplně stejně úžasná, jako první díl.D

mercerka
18.12.2012

tato kniha je úžasná.. :) miluju ji.. :DD čte se rychle a je plná dobrodrušství. :) těším se jak dopadne film který má už i svoje obsazení, co jsem se dívala tak je velice dobré a ashera hraje nebo bude hrát moc pěkný herec ;D...

Nikka07
04.11.2012 5 z 5

Musím říct, že se mi tento díl líbil mnohem víc než první, protože tam je víc zvratů a romantiky (xD). Každopádně stejně jako první, tak i tento díl vřele doporučuji (náctiletým. A taky těm kteří si potrpí na zakázanou lásku s nádechem fantasy)

Majulinek
03.11.2012 5 z 5

Kniha vůbec nezklamala, přečetla jsem jí jedním dechem během pár hodin. Dobře navazuje na předchozí díl, ale podle mého je v tomto dílu více dobrodružství.

Rose18
11.09.2012 5 z 5

Nádherná, akční, vtipná, čtivá, napínavá a romantická kniha :) Prostě dokonalá. Nemůžu se dočkat 3. dílu! :)))

ciniminisek
31.08.2012 5 z 5

Určitě lepší díl než předchozí.Více akce,větší láska a jak jinak,než milostný trojúhelník.Konec je tak napjatý,že se vážně nemůžu dočkat dalšího dílu.Sice bylo pár věcí předvídatelných,jako kdo démony vyvolává nebo proč otec nemůže být s matkou,ale v které knize se to nestává.

dqenisa
28.08.2012 5 z 5

Jo tenhle díl byl lepší než první, ale ani ten nezklamal. Jsem velice napnutá jak se nastalá situace vyřeší. Moc se těším na další díl. A musím se přiznat že málo která knížka u mě zvítězí a tahle serie to dokázala. Pokud jste jí nečetli doporučuju.

2368
17.08.2012 5 z 5

Kniha je napínavá od začátku do konce a souhlasím, že druhý díl je napínavější než první..už se nemůžu dočkat závěru :-)