Démon z Hex Hall

Démon z Hex Hall https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/114117/bmid_demon-z-hex-hall-36k-114117.jpeg 4 677 101

Hex Hall série

Druhý díl z knižní série Hex Hall. Hlavní hrdinka Sophie Mercerová se dověděla o původu svých magických schopností. Ačkoliv se jich po setkání s duchem své prababičky naučí částečně používat, zjistí také, že mají svou stinnou stránku. A to je hlavní důvod proč chce Sophie podstoupit "odstranění". Rituál, kterým bude její moc odebrána. Jenže tento rituál nemusí přežít, proto do Hex přijíždí Sophiin otec, jakožto člen Rady její žádost odmítne a požádá jí aby s ním strávila prázdniny v Londýně a teprve potom se rozhodla... Sophie si uvědomuje, že v Londýně sídlí L´Occhio di Dio, a také tam jistě bude Archer Cross. Přesto nabídku příjme. Záhy se věci dají do pohybu.... celý text

Romány , Fantasy , Pro děti a mládež

Vydáno: , Knižní klub

Demonglass , 2011

pink_ivy
31.05.2016 3 z 5

I tento díl se dobře četl, zápletka se pořádně rozjela, ale líbilo se mi to o něco méně než první. Bylo to takové temnější, scenérie Sídla se mi nelíbila tolik jako Škola. K postavám mám i nadále neutrální přístup, nikdo mě tam nijak zvlášť neirituje, ale zároveň mě ani nikdo příliš neokouzlil. 3*

SeverusSnape
16.05.2016 5 z 5

Tento díl se mi asi líbil nejvíce.
Odehrával se mimo Hex Hall,takže o akci tu nebyla nouze.

Liana
18.03.2016 5 z 5

Uf, napínavejšie ešte ako prvý diel. A skončilo to tak, že som šťastná, že mám doma hneď aj tretí diel, lebo by som to psychicky asi nezvládla. Samozrejme to usekla autorka v tom najnapínavejšom.
Na tejto trilógii sa mi strašne páči štýl humoru (neskutočne sa na tých hláškach bavím), kniha je napínavá od začiatku po celú dobu čítania, navyše sa každá kapitola končí tak, že chcem vedieť čo bude ďalej a tak musím začať čítať ešte ďalšiu kapitolu a potom ďalšiu... nedá sa prestať až kým nie je koniec. Odporúčam.

rarášek
07.03.2016 5 z 5

Moc se mi tenhle díl líbil. Byly tu nové postavy jako Daisy a Nick, kteří byli záhadní a zajímaví a moc se mi líbil, proto jsem nešťastná z toho, jak to s nima ke konci dopadlo, členové Rady, sestra Lara Casnofová a Sophiin otec, kterého jsem si hodně oblíbila. Nové okolnosti kolem Cala a Sophie mě překvapili, ale nějaká ta zápletka k tomu musela dojít. Líbí se mi, že pokračuje románek mezi Archerem a Sophií. Konec byl velice napínavý a smutný. Obálka zase velice pěkná. Těším se na závěr. :)

Luciluc
07.03.2016 5 z 5

Skvělý díl, ještě o něco lepší než díl první. Knihu jsem přečetla jedním dechem. Bylo tam vše - humor, sarkasmus, skvělé hlášky, vtipné situace, napětí, spád, tajemno, zvraty, romantika..Hodně jsem si oblíbila postavu Cala, Archera mám taky hodně ráda, ale asi bych byla radši, kdyby byla Sophie s Calem. Postavy Nicka a Daisy super ("V žádném případě se mi nechtělo strávit večer mezi Prodigiem se dvěma démony, z nichž jeden byl očividně labilní" :D) Sophiin táta na mě v prvním díle neudělal moc velký dojem, ve druhém díle jsem si ho ale oblíbila, takže mě mrzelo jak to s ním nakonec dopadlo. Velice se těším na další díl a jsem zvědavá, jak to všechno dopadne.

šipulka
29.01.2016 5 z 5

Už se těším na třetí díl.

Annie23
23.12.2015 5 z 5

Tahle série je lepší a lepší. Nemůžu se dočkat posledního dílu :-)
Když si ji přečtete rozhodně se od ní nedokážete odtrhnout. :-)

Linu
06.12.2015 5 z 5

Tak tahle kniha byla opravdu bomba!! Nemůžu se dočkat až konečně vezmu do ruky poslední díl!

stepka3765
10.10.2015 4 z 5

Druhá knížka se mi líbila možná ještě víc než první :) Ihned jdu na další díl :D

TheMelorry
10.10.2015 4 z 5

Skvělý druhý díl, ale musím přiznat, že první díl se mi líbil víc. V závěru jsem se od knihy nemohla odtrhnout. A už se nemůžu dočkat až začnu se třetím dílem... Snad bude taky tak dobrý.

Nicki
08.09.2015

Bohužel mi asi něco uniklo, protože se mi ji nedaří ocenit tak, jak bych podle hodnocení měla. Ve čtení nepokračuji.

JajaCZ
03.08.2015 5 z 5

Príjemná oddychovka aj pre nás straších :)

hrubik
25.07.2015 5 z 5

Tahle série se mi líbí víc a víc. Druhý díl byl snad ještě lepší než ten první a tak nemůžu dát jinak než pět hvězdiček.

La Fiera
13.06.2015 4 z 5

Ačkoli jsem se celkem dlouho rozpomínala na události z prvního dílu- moje chyba velkého časového rozestupu mezi čtením. Musím říct, že se četlo jedním dechem. Popravdě se mi líbil nápad, že jsme se místně přesunuli.
Sophie a její sarkasmus mě nejednou pobavil, ale občas zaperlily i jiné postavy. Ačkoli bych očekávala, že kniha je jen pro "náctileté" musím přiznat, že jsem si čtení užívala i já.
PS: Ten konec- hned jsem musela začít číst další díl. :D

milunka21
27.05.2015 5 z 5

čte se to samo,hodně se mi kniha líbí a jako první přečtena za pár hodin :-)

zuzanagelnarova
09.05.2015 5 z 5

Druhý díl vůbec nesklamal :)

Always a reader
28.04.2015 5 z 5

Moc pěkná kniha. Já od začátku chci aby Sofie byla s Archerem, tak uvidíme jak to dopadne.

anishta
04.03.2015 4 z 5

Tak tenhle díl se mi líbil více než první část. Byl více akční, tajemnější. Musím vědět, jak to dopadne, takže pokračuju dalším dílem. :)

eloušek
04.02.2015 4 z 5

Byl úžasný jako první. Spisovatelka dokázala pokaždé napínavě ukončit kapitolu tak že jsem prostě musela číst dál abych zjistila jak to bude.. :D

Finvarra
22.01.2015 3 z 5

První díl jsem četla v češtině, druhý díl v angličtině a možná si troufnu tvrdit, že v aj, je to o něco lepší. Nemůžu říct, že je zrovna tato kniha špatně přeložená. Je však dobré si uvědomit, že nepovedený překlad zpravidla zkazí veškerý dojem, který by jinak mohla kniha udělat.