Za hlasem srdce

Za hlasem srdce https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/174736/hetty-feather-za-hla.jpg 5 173 37

Hetty Feather série

Hetty hledá šťastný konec. Hetty Featherová zažila nemálo dobrodružství a vzrušujících zážitků – i velkou tragédii. Po smrti své milované maminky zase zůstane na světě sama. Čeká ji však zatím nejtěžší úkol – najít svého otce. Hetty se ale bojí, že nikdy nebude doopravdy někam patřit. I po tom, co se setká se svou láskou z dětských let, Jemem, Hetty nepřestává toužit po dobrodružství – zvlášť když se znenadání objeví jedna okouzlující postava z její minulosti. Leží tedy před Hetty vzrušující budoucnost? Může odhodit své staré jméno a vydat se za hlasem svého srdce? Pokračování Vzdušných zámků a Konec snění od nám dobře známé autorky dětských knih.... celý text

Dobrodružné Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , BB art

Emerald Star , 2013

Kari15
03.08.2014 4 z 5

Opravdu pěkné zakončení téhle úžasné série :).

Roselunda 1928
22.07.2014 5 z 5

minispoiler
To, jakou cestu si na konci vybere, mi docvaklo brzy, protože jsem se podívala na poslední stranu (nezlobte se na mě:)) a nejsem zrovna blbá, i když jsem blondýna:D
Trochu mě to naštvalo, ale jak jsem četla dál, pomalu jsem Hetty - Sapphire - Esmeraldu začala chápat. Trápí mě ale jedna věc - chodí... ale ne, pletu si dvě věci dohromady:) trápí mě tohle: jak to bude s Hetty - Sapphire - Esmeraldou dál? Zůstane u cirkusu? Potká ještě někdy Bertieho a svého otce? Vrátí se k Jemovi? Vím, že to je trilogie, ale přesto chci další díl, kterej by mi to všechno objasnil...

Ale stejně se mi tato kniha líbila a mám pocit, že je asi nejlepší z celé té série, i když jenom nepatrně.

SelenaDemi428
26.06.2014 3 z 5

Knížka se mi líbila, ale Hetty mě na konci knihy naštvala, že si vybrala zrovna tuhle cestu.

jolli
25.06.2014 4 z 5

určitě krásná kniha, ale první dva díly se mi líbili víc

jolli
14.06.2014 4 z 5

jsem tewď u posledních kapitol a Hetty mě strašně štve, hrozně se změnila, je teď na Jema tak protivná

MagdalenaHalow
28.05.2014 4 z 5

Kdybych knihu četla pár let zpátky, určitě bych dala 5 hvězdiček. Je to přece jenom dětská knížka, hrdinka měla vždycky neuvěřitelné štěstí, že potkala nějakou hodnou osobu, která ji vysekala ze všech malérů, ale i tak je to skvěle napsané :)

Sabka123
14.05.2014 5 z 5

Úžasná kniha! Určitě bych ji doporučila. Ten konec mě trochu překvapil. Škoda, že už nejsou další díly, protože příběhy Hetty se četly jedním dechem a s tlukoucím srdcem!

Dominica4
29.04.2014 5 z 5

Skvělá knížka stejně jako předchozí 2 díly. Jen ten konec....:)

misuklaT
23.04.2014 4 z 5

Užasná knížka ,ale je pravda že tento díl se mi oněco málo mín líbil jako 1 a 2 je to tím jak skončil už ze začátku jak se objevil cirkus v městečku mi bylo jasné že Hetty s ním odjede ,ale přece jsem v naději doufala aby zůstala Hetty s Jemem dost mě to zklamalo ,ale Hetty už je taková :)

tinka99
24.02.2014 3 z 5

Úžasná knížka, jen mě dost mrzí, že je to poslední díl.......Já chci pokračování!!!!!

Véča
16.01.2014 5 z 5

Do děje jsem se okamžitě vžila, úplně mě pohltil. Moc se mi knížka líbila, až na ten konec. Jenže to je ta osobitost Hetty, už je prostě taková. :-)

Čoko
08.01.2014 4 z 5

Krásná knížka, ale nelíbil se mi ten konec :( Bylo mi Jema opravdu líto!

Lucajs
04.01.2014 5 z 5

Krásná knížka o tvrdém životě.. :/ Celá knížka mě dojala ale konec mi přišel trošku smutnej, protože Hetty nezůstala u Jema. Chtěla jsem si představovat, že Hetty zůstane zrovna s ním... Ale stejně si je budu představovat, jak se Hetty vrátí s vědomím, že patří k Jemovi! :)
No koneckonců fantazie je nekonečná že??? :)

sabanka
04.01.2014 5 z 5

Nádherná knížka ....,ale nakonci mě naštvalo ,že Hetty nechala Jema samostného :)

Linu
30.12.2013 5 z 5

Krásná knížka, ten konec mne zarazil ale alespoň to neskončilo " žili šťastně až navěky ".

Klaris 99
09.12.2013 4 z 5

Roztomilá kniha jako předešlé 2. Nebyla kapitola, ve které by se nic nedělo a kniha na sebe pěkně navazovala. Hetty nezklamala, zachovala si svou ohnivou povahu a objevily se také postavy z minulosti, na které jsem si ráda vzpomněla. Celá kniha na mně působila pozitivně, ale konec se mi opravdu nezamlouval i když bylo od začátku jasné jak to skončí. Už jen ten název Za hlasem srdce mi to tak strašně napověděl, ale Hetty je už prostě taková a je to její konec.:D

danmarka
13.11.2013

Bezvadná knížka stejně jako předešlé díly Vzdušné zámky a Konec snění.
Jacqueline Wilsonová je moje nejoblíbenější spisovatelka a není knížka kterou bych od ní nečetla.