Konec snění

Konec snění https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/135807/konec-sneni-135807.jpg 5 232 46

Hetty Feather série

Hetty Featherová dostala jméno v nalezinci, kam ji její matka odložila hned po narození. Vždycky ale chtěla mít jméno podle svých safírově modrých očí. Po šťastném shledání se svou matkou doufá, že její nové jméno, Sapphire Batterseaová, pro ni bude znamenat i novou budoucnost. Když se však musí postavit na vlastní nohy, zjišťuje, že její život není takový, jak si ho vysnila. Staňte se svědky Hettyiných zážitků a malérů v její první práci. Stále touží po setkání s milovaným Jemem, ale nachází také nového přítele - řeznického pomocníka Bertieho. Ovšem její skvělé plány a sny se pořád ne a ne uskutečnit - spíš se zdá, že budoucnost pro ni nechystá nic pěkného. Dokáže se s tím vším Hetty vypořádat? Pokračování Vzdušných zámků od nám dobře známé autorky dětských bestsellerů je určeno pro čtenářky od desíti do patnácti let.... celý text

Pro děti a mládež , Dívčí romány

Vydáno: , BB art

Sapphire Battersea , 2011

lucille48
18.07.2016 4 z 5

Tento díl se prvnímu dílu "Vzdušné zámky" rozhodně nevyrovná. Nicméně je to pokračování celkem zdařilé a povíme si pravdu: Všichni, co jsme první díl četli, asi chceme vědět, jak to s tou holčičkou, o které jsme četli, skončí.

Terka17
28.12.2015

Osobně se mi více líbil první díl, nicméně tento jsem také přečetla s chutí a nadšením, knížka je skutečně povedená.

mazinka
15.12.2015

moc pěkně napsaná knížka :)

katty999
13.12.2015 5 z 5

Kniha byla pěkná, občas jsem i brečela, moc pěkně napsané.

PLACEPOPY
11.11.2015

Příjemné pokračování vzdušných zámků a dodává trilogii fantazičnost.

Petkona
09.08.2015 5 z 5

Zaujala mě ale ne tak jako vzdušné zámky.

Lily79
24.06.2015

Originální, moc moc pěkná knížka! Vlastně díky téhle jsem začala číst pořádně a vybírat jen z těch nejzajímavějších knížek. Hetty je opravdu prudší dívka s velkým talentem, žijící v nepředstavitelných podmínkách a snažíc se všem alespoň trošky zavděčit. Doporučuji:)

Naoki-Keiko
30.05.2015 5 z 5

J. Wilsonová psala knížky mého dětství- první dětské psychologické thrillery a dramata ^^

kniha001
06.04.2015 5 z 5

krásná knížka....hezké jsou všechny knížky o Hetty. U té knížky jsem i brečela. Hetty je obětavá, hodná,kreativní,šikovná a má velmi ošklivý osud. ( Všimli jste si,že v každém dílu někdo umře ? Chudák.) ......nepřipadá vám , že hodně děvčat z knížek od jacqualine to umí dobře s dětmi ? Je to velmi dobrá spisovatelka. když začnu číst knížku , nemůžu se od ní odtrhnout. :)

en.bee
22.01.2015

Krasna kniha, tesim se na pokracovani.

tereza8518
27.10.2014 5 z 5

Tak jako první díl jsem i tuto přečetla jedním dechem. Vím, že by to měla být spíš kniha pro mladší, ale mě pořád baví :)

jolli
19.04.2014 5 z 5

Opravdu geniální, ale na 1. díl nemá. Vzdušný támky jsou nejlepší

cass
09.04.2014

Super!!!! Už abych přečetla 3. díl.

tinka99
24.02.2014 3 z 5

Úžasná knížka.... dokonce jsem se u ní rozbrečela...:D ROZHODNĚ STOJÍ ZA PŘEČTENÍ!

Jahoda197
03.01.2014 5 z 5

Jako každá knížka od J.Wilsonové i tahle stála za přečtení :)

Čoko
27.12.2013 5 z 5

Úplně skvělá kniha!!! Na první díl jsem narazila náhodou a moc se mi líbil. Na minulé Vánoce jsem dostala Konec snění a teďkom jsem dostala poslední díl- Za hlasem srdce... :)) Už se těším až ho přečtu :D

Lucajs
27.12.2013 5 z 5

Tahle knížka se mi strašně moc líbila! Plakala jsem u ní! :) Prostě nejlepší knížka, kterou jsem kdy četla :))) 3.díl jsem dostala pod stromečkem a jsem celá natěšená! :P

misuklaT
17.11.2013 5 z 5

Stejně užásný a dojemný jako první díl :) doufám že 3 díl na tom bude stejně a nebo ještě líp :) už se tešim až ho dostanu pod stromeček :) UŽASNÝ !!

Dominica4
31.10.2013 5 z 5

Super knížka jako 1. díl už se těším na 3.díl

Linu
16.08.2013 5 z 5

Nádhera. Už se nemohu dočkat až vyjde trojka.