Hvězdička

Hvězdička https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/204456/bmid_hvezdicka-9Ue-204456.jpg 4 121 30

Hetty Feather série

Elvíra nebyla odjakživa hvězda. Narodila se rodičům, kteří neměli ani vindru a kteří toužili mít kluka. Jenže se narodila drobná křehounká holčička – a to pro ně bylo hořké zklamání. Když Elvíra zjistila, že má mimořádné nadání pro akrobatiku, zkoušela si její pomocí vydělat pár pencí. A pak se objevil tajemný cizinec s krutýma očima. Nějakou dobu ji sledoval a nakonec ji koupil za pět zlatých od jejího vlastního otce. Elvíra se stává hvězdou – nebo spíš hvězdičkou: akrobatkou Taglefieldského pojízdného cirkusu. Diváci ji milují, ale život za sametovými oponami není ani trochu hvězdný. Když začne být neúnosně nebezpečný, poskytne osud Elvíře nějakou lepší budoucnost? A bude do ní patřit i další nová hvězda cirkusu, Esmeralda Starová? Volné pokračování trilogie o Hetty Featherové.... celý text

Dobrodružné , Pro děti a mládež , Dívčí romány

Vydáno: , BB art

Diamond , 2014

MirijamFrankl
24.07.2015 4 z 5

Velice krásná knížka po které snadno kloužete očima a i když je Elvíra malá, dovedete ji pochopit a nířákte si: ,,Bože, to je trapné děcko."
Doporučuji.

Nesssie
23.07.2015 5 z 5

Úžasná kniha. Elvíry mi bylo vážně líto, kdyby se mi něco takvého stalo... Doufám, že vyjde i další pokračování.

elfinkaa97
08.07.2015 4 z 5

Jsem neskutečně šťastná že autorka napsala pokračování této série protože s koncem třetího dílu opravdu nesouhlasím a tohle nám dává další naději, že Hetty nakonec skončí s milovaným Jemem tak, jak tomu mělo vždycky být. :) Tento díl skvěle popisuje situaci vevnitř cirkusu,kterou my, diváci, normálně nevidíme. I takhle to uročitě v některých cirkusech chodí a je skvěle to mít aspoň trochu osvětlené. Skvělá knížka,skvělý příběh :)

Linu
28.06.2015 5 z 5

Je to opravdu skvělá kniha. I přes to, že jsem na knihy od Jacquelin asi moc stará, jsem si čtení této knihy užila. Je to oddechovka, kterou budete mít hned přečtenou.
Doufám, že to tímto dílem neskončilo. Byla by to škoda.

SelenaDemi428
10.05.2015 4 z 5

I když jsem už dávno odrostla knížkám Wilsonové, pořád si je musím číst. S touto autorkou jsem vyrostla a o její knížky jsme se s kámoškami přetahovaly, která bude mít jakou na referát. Navíc tato kniha je volným pokračováním trilogie o Hetty, takže jsem si to prostě nemohla nechat ujít. Rozhodnutí Hetty na konci 3.dílu se mi nezamlouvalo a jsem ráda, že to dopadlo v této knize tak, jak to dopadlo :). A tím to podle mě nekončí.

Ellen-Janne
28.04.2015

Nádherná kniha....dokonce sem u ni i brečela...:-) :-)

Roselunda 1928
17.04.2015

Krásná kniha. Beppa jsem nesnášela. Ellen-Janeina rodina byla velmi... zvláštní :D Byla jsem zklamaná, že Hetty nenavštívil Jem. A bylo mi líto pana Marvela nebo jak a madame Addie. Stříbrné akrobaty... chvíli mi trvalo, než jsem si je oblíbila, ale byli fajn a ani Tag mě už moc neštval :D

Chci další díl.

Jusťa
08.04.2015

Hezká knížka od Jacky.Jako vždy:-)

jolli
08.01.2015 3 z 5

no prostě neuvěřitelné, drsné, smutné, chvílemi i milé no zkrátka dokonalé. Jenom si myslím, že Elvířin otec to nemohl mít v hlavě v pořádku, Beppo byl opravdu nechutný a konečně jsem si zamilovala i madam Adelinu... Nevím proč,ale předtím jsem jí tak moc ráda neměla. vždycky jsem neměla ráda cirkusy, ale teď je nenávidím!

Ika6
31.12.2014 5 z 5