Hero Bible - Akční příběhy knihy knih

Hero Bible - Akční příběhy knihy knih https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/333110/bmid_hero-bible-akcni-pribehy-knihy-knih-D7w-333110.jpg 4 9 2

Od největších hrdinů po nejhorší padouchy… Bible, jak jste ji ještě nečetli! Hrdinové biblických příběhů nebyli dokonalí, ale rozhodně nebyli nudní. Některým dala víra sílu pomáhat lidem a postavit se zlu. Jiní naopak podlehli temné síle. Něco ale stále chybělo… Hlavní hrdina. A Jeho největší bitva. Mezinárodně uznávaní umělci Siku (Soudce Dredd, Manga Bible) a Jeff Anderson (Transformers, kreslená Bible) svými typickými ilustracemi oživují slavné biblické příběhy.... celý text

Komiksy Fantasy Náboženství
Vydáno: , Biblion

The Lion Comic Book Hero Bible , 2015

Broukodrak
02.08.2019 5 z 5

Hero bible je vlastně bible, kde jsou normálně biblové postavi, ale mají jiná jména a mají superhrdinské oblečky. Moc se mi líbilo jak se Noe jmenoval Rainman, ale když skončila potopa a ukázala se duha, tak se z něho stal Rainbowman. Je to skvělé a zábavné.

Hadati
20.11.2018 2 z 5

Vhodné zejména pro ty, co by si alespoň něco málo chtěli dozvědět o Bibli, ale nemají chuť si ji přečíst celou. Dvě třetiny jsou věnovány Starému zákonu, zbytek Novému zákonu. Je to zhuštěné do 200 stran, takže komiks není nijak podrobný. Kresba neurazí, ale ani nijak zvlášť nezaujme. Očekával jsem špetku humoru, ale o to se autoři nijak nesnaží. Takže kromě toho, že byly biblické postavy vizuálně ztvárněny superhrdinsky, není komiks ničím výjimečný.

Autoři knihy

Jeff Anderson (p)