Herec na udici

Herec na udici https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/418150/herec-na-udici-T1H-418150.jpg 4 3 2

Jozef Kroner bol nielen vynikajúci herec, ale aj spoločník. Táto knižka obsahuje humorné príhody z jeho divadelného, rybárskeho a rodinného života.

andrii24
27.07.2023 4 z 5

Čtenáři - rybáři, navnaď se. Usedni v revíru, kudy teče osobitá řeka. Ponoř se do mých vod. Chyť si na splávek. Úsměvné vlnky do sítěk. Vylov si. Renomovaný. Rovný, nejen v saku. Život.

Corso
30.11.2020 4 z 5

Jozko Kroner patri k mojim vianociam. Ja mozem prezit bez Mrazika, Princeznej s hviezdou na cele, Perinbaby, Sameho doma mozem osr... celeho, :), ale jak su vianoce, alebo tak pred nimi ako teraz (30.11.) Uz robim v pocitaci adresar kde si nahadzem serialy a filmy ktore chcem pozriet. A vzdy tam su Rysava jalovica, Svako Ragan. Slovacko, alebo zabudnute televizne klenoty ako "Pred sviatkami". Bez toho moje vianoce nie su vianocami. Ako bol pan Kroner prirodzeny herecky talent, tak bol aj dost nevyuzity skvely rozpravac. V tejto knihe sa vyznava zo svojej laske k rybam, rybacke, vode, potokom, riekam, tichu v prirode. Zaspomina na svoje detstvo, mladost. Samozrejme na svoje ulovky. Ojedinela zalezitost, pretoze pozname X ludi co pisu kopy knih a nemuseli by, a prave clovek ako Kroner napise tak malicko. Holt nebolo casu. Krasna uprimna vec tato knizocka. Presnorte antiky ak mate radi papier, ak chcete citat okamzite, ebook vysiel. Ja mam aj ebook, a asi aj dve stare vydania :) No a co.

humor herci

Kniha Herec na udici je v