Instinkt dravce ekniha

V pečovatelském domě v Oslu je nalezena mrtvá stařenka, které vrah do očí vrazil její vlastní pletací jehlice. Téhož dne se v tisku objeví palcové titulky, hlásající, že ministryně spravedlnosti Trine Juulová-Osmundsenová je nařčena ze sexuálního obtěžování mladšího politika, jehož totožnost zůstává utajena. Případ rozpoutá mediální šílenství. A mezitím vrah udeří nanovo......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/20_/202348/instinkt-dravce-202348.jpg 4.280

Henning Juul 3.

Literatura světová, Detektivky
Vydáno (ekniha), MOBA (Moravská bastei)

Kniha Instinkt dravce

happy-smile
02.11.2019

Tentokrát se více dozvídáme o Henningově sestře. Příběh je zajímavý, napínavý, i když jak už je to u Engera zvykem, celá kniha má pomalejší tempo. Knihu můžu doporučit. Za sebe osobně si teď musím dát od této série chvilku pauzu, ale určitě se k ní vrátím. Jsem zvědavá, jak to celé s Henningovým synem bylo.

Edlik
13.06.2018

Henning je opravdu sympaťák. Líbí se mi, že příběh, který se prolíná všemi díly není jen do počtu a je vlastně to hlavní co čtenáře zajímá.

Danuše7
10.06.2018

Napínavá až do konce. jestlipak se někdy usmíří se sestrou.

ddkk
19.11.2017

Tak tohle šlo, i ves rovnání s předchozími dvěma knihami.

Koka
17.11.2017

Přečteno za deštivý den. Z celého příběhu mám pouze dva poznatky: že v Norsku nelze jít na potrat, a že mistrovství světa v lyžování v Liberci, které se tak nechvalně zapsalo do dějin českého zkorumpovaného sportu, se díky této knize octlo i ve "světové literatuře". Hm.

petra.vavru
24.07.2017

Sice jsem omylem sáhla po třetím dílu série, ale dalo se číst i tak. Krimi příběh dobrý, čtivý, napínavý, jen už začínám mít pocit, že všichni severští hrdinové detektivek mají nějaké psychické nebo alespoň rodinné problémy :-)
Přečtu si teď ty předchozí dvě knihy, aby mi došly skryté souvislosti.

Lena79
04.09.2016

Kniha přečtena za dva dny, báječně se to četlo, na podobný styl jsem zvyklá u Mary Higgins Clark, takže pohoda...Příběh měl celkem dobrý spád, nemohu říct, že bych se nudila, jen mě občas rušil případ Trine...

1v8na
11.02.2016

Příběh jako takový se mi líbil. Byl propracovaný, nechybělo napětí, rodinné drama, city, emoce, láska, svádění, vydírání, tlačení do kouta...
Tohle ten tenhle příběh obsahuje...
Líbil se mi, celkem dost.
Líbí se mi i to, že se jedná o sebe navazující díly, kdy sice v každém dílu Henning řeší jiný případ, nicméně jeho soukromý život samotného Henninga se postupně odvíjí samostatně v každém jednotlivém dílu.
Nicméně mi přijde, že autor přímo nebyl originální, ale že si částečně se nechal inspirovat Larssonem, což trošku srazilo mé hodnocení.